dns

0

Nadeszły takie czasy i tyle, nie można skąpić. Jeśli trener, zarząd stwierdzą, że gość jest potrzebny to się siada do stołu, negocjuje i kupuje zawodnika za tyle ile się uda uciąć. Za sezon, dwa to cena może wzrosnąć do 100 baniek, o ile wcześniej ktoś go nie kupi. Na obecną chwilę pewnie za 65 mln dało by się go sprowadzić.

A komentarze typu, że za wiele się go nie widziało, ale w 1/2 i Finale LM szału nie robił to lepiej zachować dla siebie. Proponuję się bliżej zainteresować jego grą. Biorąc pod uwagę jego wiek i to jakie ceny widzimy teraz na rynku transferowym to cena w okolicach 60/70 mln nie powinna być dla was taka straszna.

dns

0

Messi wygrał wszystko? zapomniałeś o Mistrzostwie Świata czy po prostu jest to dla ciebie nic nie warte trofeum? Na obecną chwilę będzie zapamiętany jako najlepszy piłkarz w historii, z dopiskiem że niestety nie zdobył Mundialu.
Z całym szacunkiem, ale w być może najważniejszym meczu w karierze nie wzniósł się na wyżyny i nie zdobył najważniejszego trofeum dla swojego kraju.

dns

0

Naprawdę nie rozumiem takiego gadania. Co to znaczy w decydujących momentach? O ligę, puchary walczy się cały sezon, twierdzisz, że ktoś kto strzela 17 bramek w LM i zarazem bije rekord nie przyczynił się w b. dużym stopniu do zdobycia tego trofeum? Wiem, że ludzie pamiętają kluczowe spotkania/momenty, ale statystyki nie kłamią i trzeba brać pod uwagę to jaki ktoś miał wkład w przeciągu całego sezonu. Trochę obiektywizmu...

dns

1

Sprzedaż Fabregasa była największą głupotą. Rakitic jest o klasę niżej, z resztą pisałem to już, jeszcze przed transferami

dns

0

Co ty za głupoty wypisujesz? i co masz z tymi karnymi? kto normalny w ogóle bierze takie coś pod uwagę, może od razu wypunktuj kto ile bramek strzelił do pustaka przez dołożenie nogi, każdy głupi to potrafi, nie? więc trzeba odjąć... -,-

Druga sprawa co masz do gry CR w Lidze Mistrzów? sam fakt, że strzelił 17 bramek mówi o tym, że przyczynił się w b. dużej mierze do zdobycia tego trofeum, a ty wypisujesz coś na temat finału.



dns

0

Masz racje, twoje rozumowanie jest co najmniej śmieszne. Niech Ronaldo lub Messi najpierw zdobędą coś ze swoją Reprezentacją, tak jak to czynili wymienieni panowie. Póki co, w tej kwestii mogą się pochwalić TYLKO zaliczeniem jednego finału.

Rozumiem, że są teraz niedoścignieni i czynią cuda w swoich klubach, ale bez przesady... Taki Zidane, oprócz znakomitych występów w klubie potrafił na wielkich turniejach napędzać całą Reprezentację i prowadzić ją do wielkich tytułów. Ronaldinho również ma się czym pochwalić, natomiast pozostałych Panów miałem okazję widzieć tylko na Youtubie, więc się nie wypowiadam.

Wg mnie ani Messi, ani Ronaldo nie zapiszą się w historii futblu jako ci najwięksi jeżeli nie osiągną czegoś również z reprezentacją, no ale to tylko moje zdanie.

dns

0

Rozumiem co masz na myśli, ale gość daje drużynie 13 bramek w 7 meczach... Oczywista sprawa, że to nie tylko jego zasługa, ale taki wynik zamyka usta. Z całym szacunkiem do Leo, ale tutaj nie ma o czym dyskutować.

dns

0

Pierd... o jakieś czkwace, dziwne, że w Arsenalu grał na wysokim poziomie cały sezon. Tutaj był traktowany jak był, na pewno inaczej sobie to wyobrażał i się zawiódł. A co do jego obecnej gry to najbardziej prawdopodobny jest scenariusz, że Chelsea skończy z mistrzostwem, Costa z królem strzelców, a Fabs najlepiej asystujący w lidze, no ale pogadamy za kilka miesięcy.

dns

2

Ciekawe ile w tym prawdy i jeśli faktycznie tak było to czy wiedzieli o tym lekarze. Tak czy inaczej brzmi to trochę śmiesznie.

Barcelona popełniła błąd i tyle w temacie tego transferu, Iniesta robi się już wiekowy, a porównywanie Rakitica (z całym szacunkiem dla niego) do Cesca to jakiś żart, przynajmniej dla kogoś kto interesuje się futbolem dłużej niż 3,4 lata.

dns

0

Miales przepukline, ze rzucasz takimi terminami? Z tym tygodniem to cie chyba ponioslo.

dns

0

Trzeba pamiętać, że Barca pozyskała go dość późno, 2,3 lata wcześniej był w szczytowej formie. Patrząc na dzisiejszy rynek to wtedy byłby wart z 80 baniek, natomiast kiedy przechodził do Barcy to pewnie właśnie gdzieś połowa tego.

dns

0

dsasads

dns

0

Najważniejszy mecz w jego karierze, drugiej takiej szansy raczej nie będzie.. a bez tego trofeum w kolekcji będzie tylko jednym z wielu. Taka są realia, wszyscy wielcy, legendarni piłkarze byli choć raz Mistrzami Świata.

dns

0

Nie, to Ty nie jesteś w temacie. Arsenal ma prawo pierwokupu za określoną kwotę to raz, a dwa to jeśli Barca sprzeda Cesca gdzie indziej to cześć kasy trafia do Arsenalu (podobno połowa)

dns

0

Rozumiem jeszcze te plotki, że Cesc odejdzie, ale że do Chelsea to już śmiech na sali. Niech się inne kluby wyszczekają, a na koniec Wenger skorzysta z prawa pierwokupu i zgarnie go pozostałym sprzed nosa. O ile w ogóle Fabregas odejdzie...

dns

0

Jeśli będzie grał na swoim, wysokim poziomie to Xavi będzie musiał się oswoić z ławką... ale póki co Cesc gra słabo, mam wrażenie, że to jest 50 proc. jego potencjału, pytanie tylko czy w końcu wystrzeli, a jak tak to kiedy...

dns

0

Jak trener ma renomę i przedewszystkim jaja to przychodzi do klubu i rozdaje karty... są trenerzy, którzy nie pozwolili by sobie na takie coś

dns

0

Czyli twoim tokiem myślenia cena Messiego powinna spaść do 40 mln , tak?
Dla mnie to oczywista sprawa, że wartość rynkowa Cesca jest wyższa niż Alexisa
Ręce opadają jak widzę takich ekspertów

dns

1

Henry po prostu został sprowadzony za późno, ale i tak jestem zdania, że dał dużo Barcelonie, druga sprawa to przeważnie grywał na skrzydle, a nie na szpicy.

dns

0

MŚ to najważniejsze trofeum, jeśli go nie zdobędzie to nie dołączy do światowych legend, klubowe sukcesy to za mało, nie okłamujmy się, a reprezentacja Argentyny średniakiem nie jest.

dns

0

N1 jest Toure i nie chodzi tu tylko o jego ostatnie wyczyny, Sergio jest nietykalny w Barcie, daltego Yaya musial odejsc, w kazdym innym klubie wygralby ta rywalizacje...

dns

0

Xavi to mówi prze różne rzeczy..

dns

2

Co tym masz z ta szybkoscia? od SP wymaga sie przede wszystkim znakomitego przegladu i otwierajacych podan. Fabregas nie ma byc demonem szybkosci, ma po prostu grac od tylu, grac pilki, ktore rozbijaja obrone przeciwnika, a wystawiany jest w ataku. Jesli podwazasz jego gre z Arsenalu to chyba jestes slepy albo po prostu masz mala wiedze i widziales jakas garstke meczy z jego udzialem...

A co do tiki taki to juz historia, wszystko sie zmienia , otworz oczy.

dns

0

Jesli cala druzyna bedzie grac super pilke, wygrywac mecze, a Cesc grajacy na SP bedzie regularnie gral piach to przyznam racje, poki co wybijcie sobie z glowy takie bzdury, za duzo Fify chyba

dns

0

banda dzieciakow i tyle, nie maja pojecia o tym co pisza, oni chcieli by kupic wszystkich, pozniej by sie zastanawiali gdzie ich upchnac

dns

0

Na dzien dzisiejszy to Xavi przy dobrych wiatrach zagrywa jedna otwierajaca pilke na mecz, tak jak to mialo miejsce w finale PK. Tutaj potrzeba wiecej ryzykowych zagran, bo z samego posiadania pilki to nic nie bedzie.

Druga sprawa jesli nie Fabregas to kto? On nie ma grac jak Xavi za dawnych lat bo to inny zawodnik, ma po prostu grac swoje - w lini POMOCY, a poki co jest mu to uniemozliwiane. Trzeba patrzec w przyszlosc, Xavi na lawke, a Fabregas (badz ktos inny, jesli sie faktycznie nie sprawdzi) musi regularnie, mecz w mecz wychodzic w pomocy.

W druzynie sa swiete krowy i to jej szkodzi. Alexis i Pedro, ktorzy potrafia wiele wniesc do druzyny, podczas finalu PK do ostatniej chwili siedza na lawce, podczas gdy Messi i Fabgregas graja piach i sa w oogle nie widoczni..

dns

0

Balus,

Może Pinto mógł zachować się lepiej przy pierwszej bramce, chociaż piłka poszła pod nogą, bodajże Alby, więc mógł mieć ograniczoną widoczność.

Druga bramka między nogi, jeśli dobrze widziałem. Mocny strzał z takiej odległości między nogi jest praktycznie nie do obrony. Jeśli oglądasz piłkę trochę dłużej niż rok, dwa, to powinieneś to wiedzieć...

Dla mnie Pinto to słaby bramkarz, jak na Barcelonę, ale trzeba być ślepym żeby szukać winny tej porażki u bramkarza. Cały zespół słabo, bramka 1 - Alves, bramka 2 - Bartra.

dns

0

Powinien, powiedziec, ze nie ma senu gadac o murawie. W ostatecznosci, ze byla kiepska, ale dla obu druzyn i tyle w temacie.

dns

0

"nafaziehitman" Fabregasa tez chcesz sprzedac czy posadzic na lawce? bo chyba o nim zapomniales..

dns

0

Smieszny news. Wylozenie juz 200 mln przez ktorys klub bylo by chore, tak jak chory byl transfer Bale'a do Realu. Swiat upadl na glowe z tymi cenami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?