directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh @gosia @mario tlumaczcie się
0
@PatrykBarca przekazanie pałeczki to Grosik by ogarnął
2
@PatrykBarca a jakby go w sztafecie na olimpiadzie wystawić?
4
@MYTO a ci patrioci nie wiedzą, że po flagach się nie pisze?
1
@Dieselzor chcieliby uprawiać z nim seks
7
A jak śpiewają: „Gdybym jeszcze raz miał urodzić się znów bym tobie Polsko oddał życie swe”, to mam rozumieć, że jakby urodzili się w tadzykistanskiej rodzinie to też by Polsce oddali życie swe czy o co chodzi?
1
@Salchent za kadencji De La Fuente tylko raz przekroczył 80 minut (90 minut z Bułgaria) pozdrawiam
1
Najlepszy mecz zagraliśmy 4 obrońców z Finlandią, to dalej będą nas męczyć to trójką
2
@lucas/catalan to oni są pod sejmem czy na meczu reprezentacji?
0
Ta przyśpiewka teraz chyba trochę głupia xd mogliby być bardziej kreatywni
1
@Stinger_ generalnie jak teraz patrzę to Wyspy Owcze tylko 1:0 w pierwszym z Chorwatami przegrali, szkoda też ich pierwszego meczu z Czarnogórą przegranego 1:0, bo w rewanżu ich 4:0 rozbili, a punktów może brakować
1
@Stinger_ to prawda, choć na to jest raczej mniej niż 1% szans, patrząc na Gibraltar
0
@FcPortoFan1999 to prawda
0
@FcPortoFan1999 Grają, ale jak wygrają dzisiaj i z nimi to będą mieć 15 punktów, a Czesi i Chorwaci po Giblqrtarze po 16
0
@Stinger_ nawet jakby wygrali dzisiaj i z Chorwacją to by nie weszli, bo Czesi i Chorwaci potrzebują tylko jednego zwycięstwa żeby być nad nimi, a grają jeszcze z Gibraltarem
0
@FcPortoFan1999 ale i tak chyba ich historyczne eliminacje
0
@kubix05 a moim zdaniem właśnie dobrze wypadł, aktywny, brał grę na siebie, widać, że to nie przypadek, że Galata chce go u siebie, za to Szymański nic tej kadrze nie daje, w sparingu też fatalna połowa razem z Frankowskim
2
@Kgorecki2500 blisko baraży, ale niestety raczej zabraknie
0
@FcPortoFan1999 bez szans, Chorwatom i Czechom wystarcza jedno zwycięstwo, a obie reprezentacje grają z Gibraltarem, nawet jakby Farerzy jeszcze z Chorwatami bezpośredni wygrali to nic im to nie da
0
@kubix05 szkoda, że nie Kozłowski zamiast Szymańskiego
5
@Luciano99 zamknij jape Lucjusz (z szacunkiem)
2
Na yt Barcy wleciał materiał z przelotu dronem po Camp Nou i pięknie się nasza świątynia prezentuje, zdecydowanie będzie to najpiękniejszy stadion w europie
0
@Patro98 tylko, że wtedy był podstawowym zawodnikiem i miał pensję na poziomie chyba 32 mln brutto, w tym sezonie to już „jedynie” 26 i żeby nam się opłacało jego pozostanie to musiałby zejść poniżej 20 a nawet 18, jak dla mnie bez szans
0
@Alfie prędzej odejdzie do Milanu, gdzie dostanie podobną pensję jak u nas aktualnie i pierwszy skład. Pamiętaj, że według niego samego fizycznie jest dalej jak 20 latek, co wiemy, że jest nieprawdą, ale to pokazuje po prostu iż nie zadowoli go ławka i mała pensja
0
@ACRAB95 za duże nazwisko i ambicje żeby siedzieć na ławce z małą pensją. W życiu Robert na to nie pójdzie, prędzej odejdzie od Milanu, gdzie dadzą mu stawkę podobną do aktualnej u nas i pierwszy skład
0
@Alfie zmniejszając jego pensję. Ale przecież to dwie strony muszą chcieć zmniejszenia pensji, a nie sądzę żeby Lewy na to poszedł, w dodatku siedząc na ławce. Ma za duże ambicje, nazwisko i jakość życia na to
2
@Popitek12 Damian spoko morda
0
@Popitek12 ale trafiłeś do stołu lepiej niż „Cristiano mi strzelać karnych nie kazano Ronaldo” do bramki?
0
@ProMILs dobrze wiemy, że gdyby dzisiaj grała Barca to zagrałby 90 minut
2
I ponownie Pedri nie dociągnął do 80 minut u De Le Fuente, od początku jego pracy tylko raz przekroczył tę magiczną barierę (90 minut z Bułgarią), w lidze narodów średnia jego minut wynosiła 40-parę, świetnie nim rotuje w pierwszej reprezentacji