O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1648
  • Liczba komentarzy 266
  • Polecenia 392

Komentarze

1

Moim zdaniem ostatnie sześć lat - od finału w Berlinie- to stracony czas i mnóstwo pieniędzy, które można było przeznaczyć na wyszkolenie kilkunastu młodych i zdecydowanych gryźć trawę wychowanków La Massi. Zamiast tego zdecydowano się podpisać dożywotnie wielomilionowe kontrakty za zasługi z piłkarzami, którzy byli najbliższym kolegami Messiego. W rezultacie przestali się oni przykładać do treningów, co skutkowało kolejnymi upokarzającymi porażkami w LM. Z Atletico, Juventusem, Romą, Liverpoolem, Bayernem i PSG. Najsłabszym zawodnikiem w tych wszystkich spotkaniach był Jordi Alba, który obecnie zarabia 20 mln euro brutto. Nie warto pisać o pensjach innych "gwiazd" bo nie jest to śmieszne, ale żałosne. Oni w innym klubie nie dostaliby połowy tego, a poza tym siedzieliby na ławce tak długo, póki nie pokazaliby pełnego zaangażowania na boisku. Właśnie jego brak powinien już dawno spowodować ich odejście z klubu FC Barcelona. Mówienie o dobrej formie Alby przez pryzmat wyników spotkań z ogórkami to wyraz braku szacunku dla kibiców.

5

Jedna z najbardziej niezrozumiałych decyzji trenera. Moim zdaniem on nie jest słabszy od Pedriego ale nie ma szans, żeby to pokazać. Pedri gra za dużo i wyraźnie widać, że stała obecność w pierwszym składzie mu nie służy. Jest zajechany i nic nie wnosi do gry już od wielu tygodni. Moim zdaniem zachwyty nad jego rzekomym wielkim talentem są przedwczesne i przesadzone. To nie jest materiał na Iniestę lub Xaviego, ani nawet Thiago Alcantarę, którego pozbycie się było jednym z największych błędów. . Nie ta półka.

1

@kondi21 Przez 6 lat kompromitacje w LM: z Atletico, Juventusem, Romą, Liverpoolem, Bayernem i PSG. W normalnym klubie spowodowałoby to kilka rewolucji i wyrzucenie 90% zawodników.

0

@kondi21 Wymień proszę ich zasługi po 2015 roku. Kompromitacje już wymieniłem. Trwa to już 6 lat.

0

Ten zawodnik to jedna z największych pomyłek w tym klubie. Dzięki bramce z PSG zapewnił sobie dożywotni kontrakt i miliony euro. Nikt już nie pamięta, że potem było 0-3 z Juventusem? A potem kolejne kompromitacje z Romą, Liverpoolem, Bayernem i PSG.

Zobacz wszystkie

46

13 lutego 2017, 19:57 napisałem tym, którzy przewidywali łatwy awans do ćwierćfinału: "Zachęcam do uczciwej refleksji. Barcelona jest w tym sezonie najsłabsza w czasach Messiego. Gra bez rozgrywającego wystarcza na Alaves albo Leganes. Zaczyna się poważne granie. Mecze z Atletico obnażyły wszystkie słabości tej drużyny. Moim zdaniem, PSG ma większe szanse, ponieważ ma lepszych obrońców i pomocników. Poza tym, na pewno będzie gryzło trawę - jest głodne sukcesu. Barcelona żyje przeszłością. To może być taka katastrofa, jak w roku ubiegłym z Atletico".

Dzisiaj dodam, że nie mam satysfakcji, ponieważ nie spodziewałem się takiej katastrofy.

30

"To zawodnik o dużej jakości".

Gratuluję poczucia humoru.

28

Szanse straciliście już dawno. Dokładnie od początku sezonu ich nie mieliście. Ponieważ wasze zaangażowanie w grę to kpina z ludzi, którzy płacą za wasze "występy", licząc na to, ze w końcu kiedyś zaczniecie biegać, a nie tylko spacerować. U normalnego trenera, jako pierwszy trafiłbyś do rezerw - za pozorowanie gry opłacane milionami.

22

Pesymista powiedziałby: gorzej być nie może. Optymista zaś: Oj może, oj może.

15

"Chciałbym, żebyś podał jeden KONKRETNY argument, dlaczego Ronaldo wg Ciebie nie zasłużył na tą nagrodę".

Ronaldo moim zdaniem NIGDY nie był najlepszym piłkarzem na świecie, ponieważ nie posiada umiejętności, które cechują tego najlepszego. Nie kreuje gry drużyny - jest tylko świetnym strzelcem. Poza tym on przede wszystkim gra dla siebie oraz oczekuje od całego zespołu, że będzie grał dla niego. Inaczej mówiąc on gra dla takich wieczorów, jak ten wczorajszy czyli dla chwil, kiedy jest w centrum uwagi. Jest więc przeciwieństwem Messiego.
On zawsze grał dla zespołu oraz kibiców, wiedząc że najważniejsza w sporcie jest radość jaką dajesz sobie oraz innym. To nastawienie w parze z wrodzoną skromnością sprawia, że zawsze będzie uważany, przez obiektywnych obserwatorów, za najwybitniejszą postać w piłce.

PS Jeżeli ktoś zasłużył na miano piłkarza roku, to jest nim drużyna Realu - mająca znacznie więcej wartościowych piłkarzy od Barcelony - która już od wielu lat gra tak, żeby Ronaldo zgarniał trofea.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy popierasz koncepcję utworzenia Superligi?