0

A Laskowski jest chory.. jaka szkoda ;d

0

podobnoż miał być p. Laskowski ;_;

0

Zamiast Koke to powinien być Isco. Tyle razy o tym trąbiono, że Koke do nas nie pasuje.

1

Rafinhe i Halilovicia .

1

* żeby nie stracić żadnej bramki . :3

3

Na zdjęciu widać jak zmieniła się ta rola stopera.

1

To zwieszcza koniec tego zarządu .

1

Kto nie idzie do szkoły bo ma ferie ? ^^

0

Jeśli nawet gra piach, jeśli ma się aklimatyzować nawet 2 lata, to nie mamy póki co na niego żadnej alternatywy. Alexis miał taką w postaci Pedro. W naszym dziwnym systemie nie mamy w razie złej gry kogo za niego wpuścić.

0

Ale bez bramek niestety nie awansujemy...

0

To lepiej nie robić nic niż próbować, wjeżdżać w pole karne ? Suareza obowiązkiem jest strzelić w dogodnej sytuacji, a takową miał.

1

„Tak jak Gu­ar­dio­la, Cruyff prze­ma­wia już przez samą swoją obec­ność. Kie­dy był na­szym se­lek­cjo­ne­rem, aż chciało się grać". Teraz już wiadomo dlaczego nie chce im sie grać.

0

To jest tylko przebłysk . Lucho nadal nie ma jaj, chłopacy po prostu spięlli dupy i to tyle.

0

Gościu świetnie to uzasadnił, że "nie ma solidnej myśli zespołowej". Niestety będziemy się tak męczyli aż zawita nowy zarząd z trenerem. Ciekawe, czy znów z Atleti będą "przebłyski geniuszu" Enrique ?

0

Kate Abdo ? XD

0

Dopóki nie zmieni się zarząd, trener i nie przyjdą nowi zawodnicy to takie "przebłyski" będą standardem - w sumie są już od 3 lat.

0

Sezonowcom mówimy: "do widzenia!"

0

no spoko, zapewne pomyłka ;)

0

Popieram. Podobnie było z Ronaldinho - cała gra na niego, spoko. Funcjonowało to dobre 3 lata. Wywalili go i liderem stał sie Messi. Gra była zajebista 4, no może 5 lat. Uważam że teraz to on mógłby zostać sprzedany, ew. znaleźć mu inna pozycję na boisku (jako typowy środkowy pomocnik), a gra nie powinna się opierać tylko na nim . Nie chce też zrzucać całej winy na Leo, ale ta drużyna będzie tak człapać dopóki w drużynie będą tacy zawodnicy właśnie jak Leo, Iniesta, Xavi, Alves, bo oni już wygrali wszystko i NIGDY nie powróci do nich ta sama motywacja. Tu muszą przyjść zawodnicy głodni gry, sukcesów, oraz tacy, którzy wezmą ciężar gry na swoje barki (również światowej klasy), taka prawda. Do tego czasu będą przebłyski, ale to wszystko - po odejściu Pepa dokładnie tak było, np. remontada z Milanem, dwumecz z City, wygrane w lidze z Realem rok temu. Od 2012 roku nie było czasu, kiedy Barca miała jakąś równą forme. On wycisnął z tych zawodników po prostu maxa. Trzeba czekać na nowego Mistera i zarząd, bo inaczej złudne nasze nadzieje na triumfy.

0

Adama czy Traore ? klony jakieś czy co XD

0

byliśmy w takim przekonaniu wystarczająco długo. trzeba w końcu przerzucić ciężar gry na kogoś innego i przebudować naszą pomoc.

0

Ja tam całkowicie popieram. Podobnie było z Ronaldinho - cała gra na niego, spoko. Funcjonowało to dobre 3 lata. Wywalili go i liderem stał sie Messi. Gra była zajebista 4, no może 5 lat. Uważam że teraz to on mógłby zostać sprzedany, ew. znaleźć mu inna pozycję na boisku (jako typowy środkowy pomocnik), a gra nie powinna się opierać tylko na nim . Nie chce też zrzucać całej winy na Leo, ale ta drużyna będzie tak człapać dopóki w drużynie będą tacy zawodnicy jak Leo, Iniesta, Xavi, Alves, bo oni już wygrali wszystko i NIGDY nie powróci do nich ta sama motywacja. Tu muszą przyjść zawodnicy głodni gry, sukcesów, oraz tacy, którzy wezmą ciężar gry na swoje barki (również światowej klasy), taka prawda. Do tego czasu będą przebłyski, ale to wszystko - po odejściu Pepa dokładnie tak było, np. remontada z Milanem, dwumecz z City, wygrane w lidze z Realem rok temu. Od 2012 roku nie było czasu, kiedy Barca miała jakąś równą forme. Trzeba czekać na nowego Mistera i zarząd, bo inaczej złudne nasze nadzieje na triumfy.

0

Nic tylko przynieść popcorn i czytać kolejne newsy XD Robi się coraz goręcej :P

0

Dobrze mówisz, bo wyłączając transfery bramkarzy i co niektórych(!) piłkarzy, Zubi był takim średniakiem i kupował średnich graczy.

1

Z drugiej strony to właśnie Klopp mógłby wymyślić coś niezwykłego tak, aby ta gra NIE BYŁA nudna ;33

0

Sytuacja podobna jak z Ronaldinho. Gra była ciągle pod niego, w końcu przestało to funkcjonować więc trzeba bylo go sprzedać ( Choć wiemy że były też inne powody jego odejścia ;P ).

0

Guardiola miałby być dyrektorem sportowym w planach Laporty ;P

0

Chciał pewnie cwaniak pokazać że taką jedenastką w końcu Barca wygra na Anoeta ;d A tu klopsik ...

0

tak,tylko że w barcie messi nadrabia "brak" środka pola, dlatego nie gra na skrzydle.

1

Leczyć to sie moze Zubi ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?