3

W Anglii ruch lewostronny, więci drzwi są z drugiej strony :D

0

Ale to jest chyba równoznaczne z odejściem Rafinhi. W ten sposób nie będzie dla niego miejsca w składzie...

0

asystĄ ? mój Boże...

1

Do usunięcia :D

0

I to przewidywanie co mógł powiedzieć sędzia, zawodnik...toż to większa porażka niż Szpaku :P Iwański też przypomina, jak to ''wapmir'' Suarez ugryzł Chelliniego :DD

0

Blatter znowu szefem FIFA. To znaczy że zniosą nam "zakaz transferowy" ?

0

Pewnie mu chodzi już o ukształtowanych piłkarsko graczy.

0

Z tego samego kraju nie mogą, tak jak w fazie grupowej.

0

no i zostaje dwójka :D

0

Ja nie przełożę mszy w kościele o 16 :/

0

Z poprzedniego pewnie nie, raczej chodzi Ci o sezon 12/13 ?

0

I tak wolałbym w tym meczu Rafinhę, może zobaczylibyśmy w końcu jakichś jego przebłysk :D

0

On po prostu jest szklany :/

2

nie ma to jak wiara w drużynę ...

1

Człowieku, to troll XD

0

i Adriano ! :D

1

Mieliśmy podobne w sezonie 10/11 (ten z ostatnim naszym pucharem LM xd), mi tam przypadły do gustu ;3

http://www.football-shirts.co.uk/fans/wp-content/uploads/2010/05/barca-home-away.jpg

0

A zakaz gdzie?

2

jaki nieogar, Boże...

0

Bojan też miał dopiero 20 lat...

0

Co innego wiara a popadanie w hurraoptymizm (jak większa część tutejszych kibiców). Ma pisać że wygramy 4-0 jak z Milanem ? Gościu jest po prostu zachowawczy.

0

tylko tu nie chodzi o onet, a o to że Marca tak podaje .

8

"[...] i odzyskaniu po 127 dniach pozycji lidera ligi hiszpańskiej [...]" brzmi jak zwycięstwo o niepodległość :D

8

Widać, że kibic na bieżąco cały czas...

0

To zapewne było ironiczne ;/

0

Jako kibic blaugrany w każdym meczu wierzę w zwycięstwo. Jednak pewność siebie co niektórych na tej stronie jest porażająca. "4-1 z Realem ? Z City wygrają bo muszą się otworzyć ?" Żebyście się czasem nie zdziwili...

3

Ta wasza pewność siebie mnie przeraża...

1

Podobieństwo do VV ma duże - niekiedy kapitalne interwencje, ale i też jakiś klopsik czasem wpadnie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?