Mam lekkie zdziwko, bo Adriano przecież nie grał na tej pozycji od lat i na pewno nie ma tego instynktu typowego skrzydłowego. Tylko po co ten wyjazd z gimbem kolego ? Bo kibicuję Barcelonie 4 lata krócej niż Ty ?
Odniosłem się tylko do drugiej części zdania, bo uważam, że nie ma znaczenia czy w nowych, czy w 'starych' barwach i zrozumiałem to tak, jakby przeciwko Barcy nigdy nie grał. Pozdrawiam.
0
@lukasz9197 Żeby za miesiąc nie okazało się, że walczymy o spadek...
3
Koledze wyżej chodziło zapewne o Sergio Postigo, który gra w Levante
0
http://www.sport365.live/en/home - może tutaj się coś znajdzie. :)
0
Co to są "sędzie"?
15
Chyba, że na chwilę obecną zajmuje w tabeli ósmą pozycję...
0
Biorąc pod uwagę także te z Ligi Mistrzów, jest szansa, że to ich SZÓSTY półfinał w ciągu PIĘCIU lat. :)
1
*Atletico :)
0
Może miał muchy w nosie... :D
0
Gdzie obejrzę mecz na telefonie bez flash'a ?
0
A Morata gdzie ?
0
Nie Genk tylko Gent :)
5
Iniesta po prostu zostawia sobie bramki i asysty na te najważniejsze mecze :)
0
To był na pewno mecz ligowy.
0
*zamęt - oczywiście bez złośliwości :)
0
Koledze chodziło bardziej o błąd językowy - twórcĄ - a powinno być twórcoM.
0
Tak...tyle że te nasze karne są dość oczywiste, nie jak te drukowane dla prześcieradeł :D
0
Gra w środku pola i pressing to tragedia...
0
Redakcjo, jeśli się nie mylę powinno być tak "okres sankcji zakończył się 1 września", a nie października. Pozdrawiam :>
0
A gdyby zagłosował na Ronaldo to nieuczciwie ? Pozdro.
0
Już nie wspominając o tym, że z Sevillą zawalił 2 bramki...
0
Mimo to trzeba wierzyć :)
0
No właśnie nie przyszedł w wieku 20 tylko 17 lat: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedro_Rodr%C3%ADguez_Ledesma
0
Mam lekkie zdziwko, bo Adriano przecież nie grał na tej pozycji od lat i na pewno nie ma tego instynktu typowego skrzydłowego. Tylko po co ten wyjazd z gimbem kolego ? Bo kibicuję Barcelonie 4 lata krócej niż Ty ?
0
Really ? ;o
0
Pedro, Rafinha, Munir czy Iniesta, a może ktoś inny ? Kogo byście wystawili ?
0
Póki co szefuńcio zapewniał, że odejdzie po zakończeniu kontraktu (2018). Zobaczymy :)
0
Odniosłem się tylko do drugiej części zdania, bo uważam, że nie ma znaczenia czy w nowych, czy w 'starych' barwach i zrozumiałem to tak, jakby przeciwko Barcy nigdy nie grał. Pozdrawiam.
0
Szczęsny już grał przeciwko Barcy w sezonie 10/11 :D
0
Pytanie 'co on bierze' ? :D
0
Nie ma spania ! Jedziem z tematem :D