darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troche szkoda Fabregasa. Bo teraz ani zostac, ani przejsc z godnoscia, bo Barcelona nie da tych 45mln wiec bedzie musial oficjalne pismo o przeniesienie zlozyc
0
Thiago jest Hiszpanem. To jest dorosly czlowiek, pewnie odkad pamieta mieszka w Barcelonie i czuje sie Hiszpanem.
0
Nie moge sie doczekac, tego jak Alexis bedzie osmieszal obrone realu ;)
To bedzie nasza torpeda, wchodzaca w 60-70 minucie ;D A jak Pedro/Villa bedzie sie duzo slabiej spisywal, to od poczatku.
0
Apropo Alexisa
http:// www .youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c3ITQ7jDaSI
0
Thiago jest podobny z wygladu do Xaviego? czy tylko mi tak sie wydaje?
0
BarcelonistaAS
"Cham" to dla Figo bardzo grzeczne okreslenie. Jak ktos nie rozumie dlaczego, to chyba slabo kocha Barcelone.
0
Ras White Nigga
Jest sens, bo na niektorych wypowiedziach mozna jezyk se polamac. pozdro
0
Ziros
No i co z tego ze nie przezyli tego na zywo? Figo postapil jak ostatni ***** odchodzac do najwiekszego rywala.
0
Henry- Wspanialy pilkarz i czlowiek. To on był moim ulubionym pilkarzem po odejsciu Ronniego.
0
Ja to se Machete ogladam, mam nadzieje ze dotrwam do 1 ;D
0
tristan
Żegnamy, takch kibicow jak ty, Barcelona nie potrzebuje.
0
katalon
Wedlug mnie jest. Barca stosuje pressing, tak wiec mozna kombinowac. Tak i tak Pep zapewne poprawi umiejetnosci defensywne Cesca
0
Łapcie ciekawy artykul:
http://www. kanonierzy .com/shownews_id-21509_Male-porownanie-wielkich-rozgrywajacych.shtml
0
duch toma joad
Od przybytku glowa nie boli ;D
0
Po tym transferze wartosc pilkarzy Barcy przekroczy 600mln euro ;D
0
Nie moge sie doczekac, jak Cesc z Thiago beda w pucharze krola dyrrygowac nasza pomoca ;D Teraz to Pep sklad ma kompletny- czekamy na obrone LM
0
Pilkarze doplacaja aby grac dla Barcelony- cos pieknego ;D
0
Jak Del Bosque nic nie zj****, to Hiszpania ma mistrzostwo Europy 2012, i Swiata 2014
0
Pan!C*[D]ejf.
Gremlins
Takie z was sztywniaki, ze żartu, nie zauważyliście?
0
Mogl sypnac drobnymi powiedzmy 100mln dol. ;D
0
do du*** takie wrzucanie, wrzucajcie na youtube w wysokich rozdzialkach, bo tak i tak wiekszosc osob chce poprostu jeszcze raz obejrzec i usuwa.
0
messi199
No i jeszcze Thiago by sie nie spalil tym, ze Gra juz w najlepszej ekipie swiata i ze jest zaj***, tylko by pracowal, szlifowal swoj talent.
Wiele osób tutaj nie rozumie, ze młodzi piłkarze potrzebują spokoju, nie wymuszonego dawania szansy gry w 1 zespole.
0
Pique z Puyolem to najlepsza para obroncow na swiecie! (bez Puyola, Pique traci troche koncentracje (to tez troche wina Shakiry)) pozdro
0
Forma jaka pokazuje teraz, jest dobrym przykladem tego, jak bedzie wygladal jego rozwoj po przyjsciu Cesca.
0
A ja bym chcial i Thiago i Cesca.
P.S. Nie zapominajcie co sie stalo z Bojanem, zbyt duza odpowiedzialnosc zatrzymala jego rozwoj. A jak bedzie Cesc, to Thiago nic nie bedzie musial, a sam bedzie chcial. pozdro
0
Mysle za ma rozum, i wie ze gra w Barcelonie, to jest najlepsza dla niego opcja.
P.S. Nawet jako skrzydlowy( tak jak iniesta rok temu) swietnie sie sprawdzil w meczu z realem. Liczymy na ciebie Ibi!
0
Tak jak Pep mowi, dla Bojana bylo miejsce, ale byl za malo cierpliwy. Mogl dawac 100% z siebie i czekac na swoja szanse, a po jakims czasie stalby sie podstawowym pilkarzem najlepszej druzyny globu.
0
Guardiola pewnie zaje*** zmotywuje pilkarzy rezerwowych, no i wygramy ;D
0
Moze nie w relacjach, tylko pozycjach, Guardiola chcial Messiego przed Xavim i Iniesta, a Eto na skrzydle nie chcial?
0
Gdzie na tej stronie mozna zglaszac pomysly?