0

I na koniec sezonu sumowac pkt-y. I mielibysmy ladny ranking ;D

0

ProMILs

Podpisuje sie pod to pytanie.

P.S. Powinniscie za kazdy mecz oceny wystawiac.

0

Gdy przeciwnik gra otwarcie, to nawet Barca w rezerwowym skladzie gra pieknie ;D

0

Jesli Keita na lewej sie sprawdzi, to Guardiola - Mistrzu !!!

0

jest moze transmisja na jakims kanale FTA?

0

P.S. Ten pierwszy to Alves

0

No to mamy drugiego diabla tasmanskiego w ekipie ;D

0

Wolalbym, zeby 14tke nosil, po Henrym, no ale Mascherano nosi ten nr ;/

0

Jesli wygraja te mistrzostwa to Hiszpanska pilka rzadzi na kazdym szczeblu

0

teraz zaj*** konkurencja bedzie w barcelonie no i duzo mozliwosci rotacji w skladzie ...

0

szkutnik91

nam tego nie musisz mowic, my o tym wiemy ;D

0

Powinien jechac do USA, zeby jak najszybciej zgrac sie z druzyna

0

Sam jest sobie winien, w 2008 nie pojechal na Euro, bo byl zmeczony sezonem, i to wedlug mnie zatrzymalo jego kariere...

0

Nie moge sie doczekac drugiego sezonu Villi, pierwszego Thiago, Sncheza... Ku*** poprostu nie moge sie doczekac ;D

0

Patrzac tak na nasz sklad-jesli w tym roku nie wygramy ligi mistrzow, to bede bardzo zdziwiony ;D

0

Wedlug mnie 9, po Bojanie

0

Barce w tej chwili trudno wzmocnic, bo to jest produkt prawie skonczony. Jedynie lawke mozna wzmocnic.

0

Norma, Wenger obiecywał, obiecywał, Fabregas wreszcie sie wku***, i postawil sprawe jasno. I Nie mowcie, ze jak chcial do Barcy, to mogl nie podpisywac 5 letniego kontraktu, on podpisal go z wdziecznosci do Wengera, by ten chociaz troche zarobil, za to ze zrobil z niego tak dobrego pilkarza.

0

Jestem bardzo zadowolony z tego terminarzu ;D

Dla Pepa bedzie latwiej zmotywowac zawodnikow. A real, bedzie se klepal slabiakow, a gdy nadzieje sie na Barce, nie bedzie wiedziec ocb. ;D

Krysia bedzie sflustrowany, jak to on ma sie cofać i odbierac pilke dla Barcy? Ogolnie, nie beda przygotowani na rywala pokroju Barcelony, to troche pokrzyzuje plany Murinho

0

To ustawienie jest calkiem sensowne, na tzw autobus w polu karnym. Tylko zamiast Busqetsa postawim bym na dm Mascherano, no i Alvesa troche bardziej defensywnie nastawil

0

ztx

a co ma piernik do wiatraka?

Obydwaj sa potrzebni jesli chcemy obronic LM

0

I tak sadze ze do Madrytu to on nie pójdzie, a jesli jednak pojdzie, to strace do niego szacunek

0

Dzis obejrzałem parę filmikow na yt, ze skillami naszych najlepszych pilkarzy i dopiero teraz sobie uswiadomilem jak wielka druzyne mamy ;D

Jesli podstawowi pilkarze beda mogli odpoczywac, beda mieli godnych zmiennikow, to ta druzyna moze zawładnąć liga mistrzow na lata!!

P.S. Cesc, Sanchez przybywajcie ! ;D

0

Kettger

Niby dlaczego? To by wiele pomogło pilce, gdyby oczywiscie dzialalo szybko i sprawnie

0

On tak ogólnie, to jest zaj****, ma charakter by zostać najlepszym piłkarzem wszech czasów. Nie gwiazdorzy tak jak krystyna, czy inni pilkarze

0

Sanchez pojawil sie na horyzoncie, i odrazu kazdy ma w du*** Pedro, to troche jest cos nie tegez ;/

0

A tak poza tym, czy Barca niemoze sobie pozwolic, by miec na lawce Fabregasa za 40mln? 1szy sklad miażdży kazdego, to i zmiennikow potrzebujemy, ktorzy potrafia zmiazdzyc kazdego ;D

0

Jakie problemy bogactwa?? Jak tak, to bylo narzekanie ze slaba lawe mamy, a teraz 2 graczy dojdzie i juz problem bogactwa??

0

Na miejscu Sancheza, to ja bym z własnej kieszeni dopłacił do tego transferu ;D

Bo grac w takim klubie to zaszczyt, i gwarancja sukcesów.

0

Mazi

Ty tez bys na jego miejscu przedluzyl kontrakt, za to ile Wenger zrobil dla niego, nie mogl po prostu odejsc za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?