darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I na koniec sezonu sumowac pkt-y. I mielibysmy ladny ranking ;D
0
ProMILs
Podpisuje sie pod to pytanie.
P.S. Powinniscie za kazdy mecz oceny wystawiac.
0
Gdy przeciwnik gra otwarcie, to nawet Barca w rezerwowym skladzie gra pieknie ;D
0
Jesli Keita na lewej sie sprawdzi, to Guardiola - Mistrzu !!!
0
jest moze transmisja na jakims kanale FTA?
0
P.S. Ten pierwszy to Alves
0
No to mamy drugiego diabla tasmanskiego w ekipie ;D
0
Wolalbym, zeby 14tke nosil, po Henrym, no ale Mascherano nosi ten nr ;/
0
Jesli wygraja te mistrzostwa to Hiszpanska pilka rzadzi na kazdym szczeblu
0
teraz zaj*** konkurencja bedzie w barcelonie no i duzo mozliwosci rotacji w skladzie ...
0
szkutnik91
nam tego nie musisz mowic, my o tym wiemy ;D
0
Powinien jechac do USA, zeby jak najszybciej zgrac sie z druzyna
0
Sam jest sobie winien, w 2008 nie pojechal na Euro, bo byl zmeczony sezonem, i to wedlug mnie zatrzymalo jego kariere...
0
Nie moge sie doczekac drugiego sezonu Villi, pierwszego Thiago, Sncheza... Ku*** poprostu nie moge sie doczekac ;D
0
Patrzac tak na nasz sklad-jesli w tym roku nie wygramy ligi mistrzow, to bede bardzo zdziwiony ;D
0
Wedlug mnie 9, po Bojanie
0
Barce w tej chwili trudno wzmocnic, bo to jest produkt prawie skonczony. Jedynie lawke mozna wzmocnic.
0
Norma, Wenger obiecywał, obiecywał, Fabregas wreszcie sie wku***, i postawil sprawe jasno. I Nie mowcie, ze jak chcial do Barcy, to mogl nie podpisywac 5 letniego kontraktu, on podpisal go z wdziecznosci do Wengera, by ten chociaz troche zarobil, za to ze zrobil z niego tak dobrego pilkarza.
0
Jestem bardzo zadowolony z tego terminarzu ;D
Dla Pepa bedzie latwiej zmotywowac zawodnikow. A real, bedzie se klepal slabiakow, a gdy nadzieje sie na Barce, nie bedzie wiedziec ocb. ;D
Krysia bedzie sflustrowany, jak to on ma sie cofać i odbierac pilke dla Barcy? Ogolnie, nie beda przygotowani na rywala pokroju Barcelony, to troche pokrzyzuje plany Murinho
0
To ustawienie jest calkiem sensowne, na tzw autobus w polu karnym. Tylko zamiast Busqetsa postawim bym na dm Mascherano, no i Alvesa troche bardziej defensywnie nastawil
0
ztx
a co ma piernik do wiatraka?
Obydwaj sa potrzebni jesli chcemy obronic LM
0
I tak sadze ze do Madrytu to on nie pójdzie, a jesli jednak pojdzie, to strace do niego szacunek
0
Dzis obejrzałem parę filmikow na yt, ze skillami naszych najlepszych pilkarzy i dopiero teraz sobie uswiadomilem jak wielka druzyne mamy ;D
Jesli podstawowi pilkarze beda mogli odpoczywac, beda mieli godnych zmiennikow, to ta druzyna moze zawładnąć liga mistrzow na lata!!
P.S. Cesc, Sanchez przybywajcie ! ;D
0
Kettger
Niby dlaczego? To by wiele pomogło pilce, gdyby oczywiscie dzialalo szybko i sprawnie
0
On tak ogólnie, to jest zaj****, ma charakter by zostać najlepszym piłkarzem wszech czasów. Nie gwiazdorzy tak jak krystyna, czy inni pilkarze
0
Sanchez pojawil sie na horyzoncie, i odrazu kazdy ma w du*** Pedro, to troche jest cos nie tegez ;/
0
A tak poza tym, czy Barca niemoze sobie pozwolic, by miec na lawce Fabregasa za 40mln? 1szy sklad miażdży kazdego, to i zmiennikow potrzebujemy, ktorzy potrafia zmiazdzyc kazdego ;D
0
Jakie problemy bogactwa?? Jak tak, to bylo narzekanie ze slaba lawe mamy, a teraz 2 graczy dojdzie i juz problem bogactwa??
0
Na miejscu Sancheza, to ja bym z własnej kieszeni dopłacił do tego transferu ;D
Bo grac w takim klubie to zaszczyt, i gwarancja sukcesów.
0
Mazi
Ty tez bys na jego miejscu przedluzyl kontrakt, za to ile Wenger zrobil dla niego, nie mogl po prostu odejsc za darmo.