1

wyjeba......c ten zasrany autokar chelsea za burte

0

brawo luizzzzzzzzzzzzzzz

0

co jak co ale od dawna jestem juz za powótrkami video , jak w tenisie dla każdej drużyny po trzy sprawdzenia kntrowersji

6

ha ha jaka czerwona żałosny sędzia

0

jak to za Mouuuu liczą na stały fragment gry

14

a Fabregas po woli zaczyna przygasać w końcu wiosna idzie

5

a niech idzie w pizd.....u , przereklamowana gwiazdka

0

w dupie mam że to wychowanek skoro niewiele w nosi do gry, Suarez przynajmniej stwarza sobie i innym sytuacje patrz asysty.

0

czy ktos wie o której gramy z Villareal rewanż ?

3

nie spinaj się Iniesta i Xavi to już emerytura prawie grają tak sobie Halilović i Suarez to może za 3,4 lata będą coś grać więc zostaje tylko dwóch panie ekspercie

0

no i piękną brameczke strzelił

1

ten Coutinho przydał by się u nas widać że ma ciąg na bramke , ale pewnie nie do wyjęcia

0

za legende się nie płaci tylko za umiejętność

0

i dziwić się zę w Realu mają więcej kasy DM powinien zarabiać maks 8 baniek komu się tyle płaci za przerywanie akcji i gola raz na 100 meczów, Xavi , Iniesta to samo oni już mają ponad 30 lat powinni zarabiac maks 5 ! A potem oddaje się takiego Ville za 2 melony bo oni zaoszczędzą 10 na jakiego kontrakcie , polityka naszego zarządu. Mówcie co chcecie ale w Madrycie lepiej zarządzają finansami.

0

z daleka też nie było okazji uderzyć a walić prosto w obrońce tez nie ma sensu bo stało ich tam 8, jedynie te piłki za obrone Messiego gdyby były dokładniejsze to coś by wpadło

0

śmieszny jesteś ile mogłeś wygrać na jej zwycięstwie 2 zł kursy są małe w takich meczach

0

dobra było mineło teraz czas na City

0

najważniejsze to strzelić bramke na wyjeżdzie, bo inaczej w rewanżu jedna wpadka i już trzeba strzelić jedną więcej

0

mi go nie żal tu był bogiem na bramce nie do duszenia ale kasa się musi zgadzać więc stracił wszystko!

0

no cóż Messi oddał mu karnego bo to było w Copa mysle że wlidze nie odda nikomu ta samo LM . chęć śrubowania rekordu jest mocniejsza tak samo Ronaldo.

2

czyli jak Ronaldo za nurukje to jest ambicja a jak Naymar to nurek , sposób myslenia gimnazjalisty

0

chłopie przecież w tedy to była symulka i to ewidentna , chcesz prowadzić dyskusje na poziomie a nie patrzysz obiektywnie, jak mowisz że był karny z Deportivo dla was a Naymar nurkował z Levante to oczym chcesz rozmawiac , bardziej był karny dla nas niż u was obejrzyj sobie powtórki

0

jakiej prędkości to był zwód w miejscu jak nie widziałeś to się nie wypowiadaj, a i jeszcze wcześniej mecz z celta jak sie nie myle wywrócił się jak rażony piorunem a nawet go nie tknął obrońca ,

0

Komentarz usunięty

0

forma jest ale Barca gra lepiej bo od meczu z Sociedad Leo gra na prawym skrzydle a Suarez w środku gdzie jest jego miejsce i wszystko pomału zaczyna się zazębiać , w dodtku jak messi schodzi do środka to wyklada patalnie Naymarowi

1

i tak trzymaj będziesz jeszcze wielki w barcelonie !!!

0

no to chyba oglądalismy inny mecz bo z Valencią ostatnio nie graliśmy

0

jessssssssssssssssst messsi

0

ten twój wspaniały Pedro narazie gówno gra ,

0

to zabaczymy jak jego wspaniały zmiennik Pedro zagra , pewnie jak zwykle bezproduktywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?