dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wyjeba......c ten zasrany autokar chelsea za burte
0
brawo luizzzzzzzzzzzzzzz
0
co jak co ale od dawna jestem juz za powótrkami video , jak w tenisie dla każdej drużyny po trzy sprawdzenia kntrowersji
6
ha ha jaka czerwona żałosny sędzia
0
jak to za Mouuuu liczą na stały fragment gry
14
a Fabregas po woli zaczyna przygasać w końcu wiosna idzie
5
a niech idzie w pizd.....u , przereklamowana gwiazdka
0
w dupie mam że to wychowanek skoro niewiele w nosi do gry, Suarez przynajmniej stwarza sobie i innym sytuacje patrz asysty.
0
czy ktos wie o której gramy z Villareal rewanż ?
3
nie spinaj się Iniesta i Xavi to już emerytura prawie grają tak sobie Halilović i Suarez to może za 3,4 lata będą coś grać więc zostaje tylko dwóch panie ekspercie
0
no i piękną brameczke strzelił
1
ten Coutinho przydał by się u nas widać że ma ciąg na bramke , ale pewnie nie do wyjęcia
0
za legende się nie płaci tylko za umiejętność
0
i dziwić się zę w Realu mają więcej kasy DM powinien zarabiać maks 8 baniek komu się tyle płaci za przerywanie akcji i gola raz na 100 meczów, Xavi , Iniesta to samo oni już mają ponad 30 lat powinni zarabiac maks 5 ! A potem oddaje się takiego Ville za 2 melony bo oni zaoszczędzą 10 na jakiego kontrakcie , polityka naszego zarządu. Mówcie co chcecie ale w Madrycie lepiej zarządzają finansami.
0
z daleka też nie było okazji uderzyć a walić prosto w obrońce tez nie ma sensu bo stało ich tam 8, jedynie te piłki za obrone Messiego gdyby były dokładniejsze to coś by wpadło
0
śmieszny jesteś ile mogłeś wygrać na jej zwycięstwie 2 zł kursy są małe w takich meczach
0
dobra było mineło teraz czas na City
0
najważniejsze to strzelić bramke na wyjeżdzie, bo inaczej w rewanżu jedna wpadka i już trzeba strzelić jedną więcej
0
mi go nie żal tu był bogiem na bramce nie do duszenia ale kasa się musi zgadzać więc stracił wszystko!
0
no cóż Messi oddał mu karnego bo to było w Copa mysle że wlidze nie odda nikomu ta samo LM . chęć śrubowania rekordu jest mocniejsza tak samo Ronaldo.
2
czyli jak Ronaldo za nurukje to jest ambicja a jak Naymar to nurek , sposób myslenia gimnazjalisty
0
chłopie przecież w tedy to była symulka i to ewidentna , chcesz prowadzić dyskusje na poziomie a nie patrzysz obiektywnie, jak mowisz że był karny z Deportivo dla was a Naymar nurkował z Levante to oczym chcesz rozmawiac , bardziej był karny dla nas niż u was obejrzyj sobie powtórki
0
jakiej prędkości to był zwód w miejscu jak nie widziałeś to się nie wypowiadaj, a i jeszcze wcześniej mecz z celta jak sie nie myle wywrócił się jak rażony piorunem a nawet go nie tknął obrońca ,
0
Komentarz usunięty
0
forma jest ale Barca gra lepiej bo od meczu z Sociedad Leo gra na prawym skrzydle a Suarez w środku gdzie jest jego miejsce i wszystko pomału zaczyna się zazębiać , w dodtku jak messi schodzi do środka to wyklada patalnie Naymarowi
1
i tak trzymaj będziesz jeszcze wielki w barcelonie !!!
0
no to chyba oglądalismy inny mecz bo z Valencią ostatnio nie graliśmy
0
jessssssssssssssssst messsi
0
ten twój wspaniały Pedro narazie gówno gra ,
0
to zabaczymy jak jego wspaniały zmiennik Pedro zagra , pewnie jak zwykle bezproduktywnie