0

Jak ma ktoś 2 minuty na pytanko o w sumie 2 prozaiczne rzeczy związane z komputerem to prosiłbym priv

0

@l0Messini na moje to procesor w Lenovo lepszy niż w HP

0

@l0Messini bardziej niz na grafice zalezy mi na CPU, a ten Lenovo jest 8rdzeniowy

0

@D1OS dołożę 2 kostkę 8gb jak bedzie trzeba

0

@l0Messini podlinkuj coś

0

@RobiS często robienie za komputer stacjonarny na biórku w pokoju, okazjonalnie zabierany gdzieś, ale to proprocje 75-25. Do użytku codziennego, studia(autocad itp), ale czasem też jakas gierka(fifa, wiedzmin).

0

0

@mr_robot jestem zalogowany i tu mi się otwiera normalnie w koncie. Natomiast ostatnio dostałem na Messengerze link do jakiegoś folderu, bez namysłu wszedłem w to. I teraz się zastanawiam czy to nie jakaś próba dostania się do moich zdjęć, etc

0

@mr_robot da się ten link otworzyć bez logowania na swoj dysk?

0

Jak działa udostępnianie komuś foldera z google drive na Messengerze?

0

@victor łoo gdzie takie kluby są w Polsce gdzie ten Muay Boran uczą?

0

@Maniek9444 od jego przyjścia do UFC jest w topce jeśli chodzi o wygrane walki, do tego średnia w UFC nie jest jakaś nieosiągalna, co pokazał GSP wracając po kilku latach i pokonując Bispinga. Ostatnim wielkim w UFC w Middle był Anderson Silva

0

@Ramos9248 plus rasowi zapaśnicy mają specyficzny sposób zdawania ciosów, łatwo to wychwycić okiem, a chyba nie raz trudniej to ich machanie okiełznać

0

@13th żaden sport uderzany w sumie nie jest delikatny, ale z klipów na YouTube to nokauty w Taju są najbardziej sku*wiałe XD

0

@Puig Joe Rogan ten z UFC nwm czy kojarzysz kiedyś długo trenował taekwondo i potem przeszedł na kickboxing. Główna rzecz wg niego jest taka że teakwondo ustawienie jest mniej naturalne niż w kickboxie i na początku dostajesz po ryju, bo myślisz że w tej pozycji ci się nic nie stanie, a tu leżysz.

0

@Ramos9248 wiadomo że na wysokim poziomie (jak mówimy o MMA) trzeba mieć obie płaszczyzny na dobrym poziomie. Ale moim zdaniem też właśnie parter jest skuteczniejszy, bo łatwiej ustrzelić lepszego stójkowicza jakimś lucky strikiem niż zdominować takiego Khabiba w parterze.
Plus zawsze na mnie wrażenie robi jak zapaśnicy czy mistrzowie BJJ łapią w szpony gościa jak ośmiornica i robią potem swoje

0

@13th w jakim mieście ćwiczyłeś? Wg ciebie Taj jest najbrutalniejszy? Bo moim zdaniem na taki wygląda

0

@Ramos9248 a wg ciebie w walce stójka czy parter?

0

@Maniek9444 Janek ma zagwarantowanego title shota, a czy z Jonesem czy np. o wakujący pas to nie wiadomo. Może z Reyesem albo Thiago?
Co do lekkiej to Cerrone bym już nie liczył po 4 porażkach z rzędu już nie liczmy, a co do reszty się zgadzam. Tam jest 5 kozaków, Gamer musiałby się wbijać najpierw do rankingowej 15 a potem być w tej 5 minimum żeby dali mu walkę o pas.

0

@Puig mega efektowny sport i te "side kicki" są mega. A co powiesz o efektywności taekwondo w "realnej walce"? Czy nawet sporcie jak MMA, mocno podobnym do realnej walki.

0

@13th dużo się słyszy że w Polsce Taj nie jest uczony na zbyt wysokim poziomie, bo mało jets trenerów którzy detalicznie ci pokażą wszystkie elementy, jak np. ten wyjątkowy klincz jak na sporty uderzane. I slyszałem opinie że w Polsce lepiej wybrać boks czy nawet kickboxing bez łokci i innych elementów "tajskich". Co na ten temat sądzisz?

0

@Ramos9248 a co powiesz o BJJ? Trenowałeś to jako element MMA czy osobna sekcja itd?

0

@Maniek9444 Gamer podwójny mistrz KSW, także jacy przyszli panie? ;)
A co do UFC to większe szanse daję Blachowiczowi bo Jones chyba zrobi skok do Heavyweight I konkurencja w wadze Janka będzie nie za duża.
A lekka w UFC to obecnie najmocniejsza kategoria i to zdecydowanie. Khabib imo przez kilka lat nie do porobienia.

0

@Ramos9248 jaka kategoria wagowa, jak mogę spytać?

0

@Encore jaki rekord w MMA?

0

Jakie są wasze ulubione sporty/sztuki walki? Jest tu ktoś kto coś trenuje albo jara się oglądaniem gal czy zawodów?

0

@geass używanie: internet, streamy meczów, Netflix, YouTube, okazjonalnie gierka. Czasem żeby go gdzieś zabrać, nie mówię o non stop podróżach. Przede wszystkim właśnie chodzi o te długowieczność i tak ostatnio też dochodzę do wniosku że wszystko zależy na jaki egzemplarz się trafi.
Ale z drugiej strony moim zdaniem lepszy profesor plus grubszy, cięższy laptop z lepszym systemem chłodzenia daje większe % że po 2,3 latach nie będzie do wymiany.

1

Znacie się na procesorach?
Patrząc na długowieczność laptopa brać z jak najlepszym proceserem w danej półce cenowej?
Czy to jest tak że im mocniejszy procesor tym jest większe ryzyko że w gorszym urządzeniu się będzie grzał (np. mega dobry procek występujący głównie w laptopach za 4.5k, w laptopie za 3k będzie za dobry i jego napięcie będzie przewyższało możliwości chłodzenia?)

0

@Filip_10 dawno kupiłeś swojego lapka?

0

Który sklep internetowy polecacie do kupna laptopa? Przykładowo słyszałem że X-COM ostatnio była jakaś afera że niby "nowe" lapki były poserwisowe.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?