0

@Bulos11 Oni nam 3 a my im 4. Wieczny pesymizm to choroba tego forum

0

Mam nadzieję że w Barcelonie nigdy nie zagra

1

Tylko zwycięstwo, najlepiej okazałe po bramkach Ansu, Depaya i Aguero.

Vamos Barca!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Senstin Cholernie przykro mi przyjacielu, zakochała się, pewnie na chwilę ale na razie nic nie poradzisz. Choć będzie Ci ciężko, nie załamuj się. Wyjdziesz na prostą i podziękujesz jej za tą sytuację za jakiś czas. Nie wracaj, choćby nie wiem co, stać Cię na kogoś bardziej wartościowego

0

@kejdzi No był, tylko na jaką Barcelonę trafił a na jaką Pedri. Dziś Bojan byłby traktowany co najmniej jak Ansu. Czasu nie cofniemy, kibicujemy naszym obecnym młodzikom :)

1

@Marek1973 Messiego nazywasz grajkiem?!

0

@daro22 długi czas miał za rywala kolegę z drużyny, który często był przeceniany, ot taki paradoks w Madrycie

1

@kejdzi znalazłoby się na tej liście jeszcze kilka nazwisk jak choćby Asensio, Ceballos, Rodrygo, Odegaard....

1

@Gaz nie ma to jak "jarać się" poprzednim sezonem. W takim razie żaden zawodnik w profesjonalnym futbolu, który miał spadek formy w zeszłym sezonie nie powinien już nigdy dostać szansy, bo się pamięta jego babol .
Ter Stegen też powinien szukać klubu patrząc na poprzedni sezon

0

@sokot Jakie tytuły? Ja celuję co najwyżej w wyłonienie młodych pereł z La Masii. Jestem przekonany, że grając tymi mlodzianami w podstawie zaczniemy osiągać zadowalające wyniki ale dopiero na wiosnę. W tym roku żadnego sukcesu nie przewiduję, w sensie tytułu

1

@Dari0G Ciekawe jak ty byś "odpalił" nie dostając szans, tylko dlatego żebyś odszedł z klubu redukując wynagrodzenie

1

@marcinnikt W samo sedno

1

@Pustelnik Real mnie nie zawodzi, dużo szumu mało jakości, obrony brak. Atletico dla mnie głównym pretendentem do mistrzostwa.

0

@Pustelnik już nie zarabiają....

3

Tu już nie ma czego zbierać, widać że trener i piłkarze to dwa odmienne ekosystemy. Aż takiego rozjechania drużyny nie spodziewałem się. Potrzeba nowego impulsu i tylko zmiana trenera może coś poskutkować. Jak można przegrać wyrównany mecz różnicą 3 bramek?

5

Jak sobie przypomnę wczorajsze okładki nt Realu to dziś turlam się po podłodze ze śmiechu.

0

@Khardan jeśli Twoja partnerka zachowuje się do pacjenta z szacunkiem, to nie popieram wyzywania lekarza, ale wiedz że są też lekarze , których trzeba naprostować, bo zachowują się jakby rozumy pozjadali i są aroganccy. Ja osobiście mam tak, że podchodzę do ludzi przyjaźnie ale jak ktoś w moją stronę przegina to się nie opier... w tańcu. Pozdrawiam

0

@MeMyselfAndI Poza drużyną Del Bosque Real porażał jakością gry, gdzie oczy aż bolały od jakości futbolu. Jakbym oglądał polską ligę tyle że w ładniejszych okolicznościach (piękna murawa, potężne trybuny). Real nadrabiał sercem do walki, podczas gdy Barcelona zawsze posiadała lepszy styl, aż chciało się oglądać te cudowne prostopadłe podania, wyglądało to jak najwyższe wcielenie piłkarskiego abecadła. Teraz jesteśmy w najpoważniejszym kryzysie od dziesięcioleci przez złe zarządzanie i Real ma szansę wygrać ligę z Barceloną bez nieczystych gierek piłkarzy i sędziów, bez escalando, bo nie wydaje się że Koeman panuje nad sytuacją. W tym momencie dopiero zauważam że Real jest nad Barceloną, mimo że kadrowo nie odstajemy od Realu, ale borykamy się z różnymi problemami. Czas jednak nadal działa na naszą korzyść, bo kryzys nie trwa wiecznie.

0

@Ronalwanderinho kto by pomyślał, zawsze uważałem Real za klasę niżej zespół a teraz jesteśmy kopciuszkiem przy białych.

0

Po zwycięstwo, Vamos!!!

0

@socha zamieniamy się stylami z Realem ;)

1

@kejdzi To nie kibice, to barany

0

Jak go zatrudniali to od razu mi się taka możliwość nasunęła. Tylko czy zmiana trenera tutaj pomoże, wątpię. Skoro i tak mamy grać o to utrzymanie to postawmy na młodzież, przynajmniej 6 w składzie na każdy mecz, niech się ogrywają, siły mają więcej niż staruszkowie a i chęci nie brakuje

5

Po co dramatyzować, wystarczy spojrzeć co się stało w tym klubie ostatnimi czasy. Nie ma wyjścia jak zacisnąć zęby i postawić na młodzież, wyniki na razie trzeba odstawić na drugi tor zwłaszcza z kimś takim jak Bayern. To nie jest tak jak za czasów gdy odchodził Xavi, potem Iniesta i trzeba załatać dziurę, tu trzeba budować drużynę od podstaw w dodatku Bartomeu podstawił nogę FC Barcelonie niszcząc finansowo klub. Ten sezon może być najcięższy od dziesięcioleci, ale czasem tak bywa, ważne żeby mieć plan odbudowy i nie bać się nowości. Walczymy dalej, Vamos Barca!!!

0

@Pelart2 to jest ten szczegół, który ktoś taki jak Ty przegapił/ nie zauważył

0

I pyk, kamyczek do ogródka Realu wyrzucony....

2

@maciek2164 o i to jest prawdziwy kibic, brawo!!!

2

@Garbatyy bo pewnie jeszcze nie przepracował traumy z psychologiem po tym co Messi robił z jego smietankowymi piłkarzami

0

@Recha_0684 Jakoś wszedł do ekipy i nie zzieleniał tylko robi to co do niego należy. Innym daje się czas na zgranie a chłopak już jest liderem strzelców co tylko dobrze o nim świadczy. Widać że ma charakter żeby przewodzić tej Barcelonie. Jestem bardzo zadowolony z Depaya mimo że byłem sceptycznie nastawiony.

Media