Santi Cazorla: To smutne, że Xavi cierpi we własnym domu, jest niedoceniany

Mateusz Doniec

21 kwietnia 2024, 14:00

The Guardian

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Santi Cazorla, były zawodnik m.in. Arsenalu, Villarrealu czy Al-Saad, a obecnie piłkarz Realu Oviedo, udzielił wywiadu dla brytyjskiego dziennika The Guardian. Pomocnik mówi w nim o dużo o Xavim, z którym spędził czas w Katarze.

Santi Cazorla: Przypadek Xaviego jest podobny do mojego i Oviedo. Przeprosił mnie za to, że zostawił mnie samego w Katarze i potem nie było już tak samo, ale powiedział: "Santi, to moje marzenie, bardzo osobiste". To smutne, że cierpi we własnym domu, jest niedoceniany. Przybył w jednym z najtrudniejszych momentów w ich historii, wygrał ligę i Superpuchar, ale to nigdy nie wystarczy.

- Xavi mnie zaskoczył. Jako zawodnik nigdy nie podnosił głosu, a teraz... Pierwszy raz, gdy przegrywaliśmy, patrzyłem, jak rzuca butami, przeklina, krzyczy... Myślę sobie: "Ktoś zamienił faceta, którego znałem, na kogoś innego". Zapytałem później: "Xavi, co się dzisiaj z tobą stało?" On na to: "Zmieniłem się całkowicie. Jeśli tego nie zrobisz, szatnia nie będzie cię szanować". Pomyślałem: "Naprawdę musisz?" Nie widzę tego we mnie, ale wtedy nie widziałem tego również w nim. Muszę się nad tym zastanowić. Może będę dyrektorem sportowym.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mnie tylko ciekawi w jakich humorach będziemy za rok, czy nowy trener też będzie na wylocie, znienawidzony przez własnych kibiców
« Powrót do wszystkich komentarzy