0

co tak naskakujesz czlowieku , spokojnie ;P

0

Ogląda ktoś everton? teraz Deulofeu ma 2 asysty , a moze ktoś coś napisze jak gra ogólnie ? bo nie mam jak oglądać

0

powinni znalezc mu taką druzyne w ktorej jest deficyt skrzydlowych , zeby mogl grac regularnie. Messi poza swym talenten miał wielkie szczęscie ze gdy on był nastolatkiem nie było w barcelonskich szeregach takich dobrych zawodnikow na jego pozycje i mogl grac regularnie , dlatego stał się tak szybko tak dobry. Teraz niestety jest to niemozliwe z powodu duzej konkurencji w zespole

0

lepiej zeby ze 2/3 lata pogral w troszke gorszym zespole , bo jak na ten moment to jest za duza konkurencja , ale dobrze by bylo gdyby jak najszybciej ogrywal się w primera

0

Oglądał ktoś dzisiaj u19 z Arsenalem ? Adama to złoty chłopak , trzeba go wypozyczyc do jakiejs druzyny z primera zeby sie ogrywal i za pare sezonów powinien stanowic o sile blaugrany. To co robił z tymi obroncami to jest poezja , a jego szybkosc przekracza chyba kazdego z obecnego skladu barcy

0

no dlatego powinien odejsc

0

on wlasnie potrzebuje duzo gry deby dojsc do optymalnej dyspozycji , takiej żeby skręcic zabalete niedlugo :P

0

ja mu się nie dziwie tez bym odszedl na jego miejscu, gdybym wiedzial ze moge dac więcej druzynie , ale ktoś jest legenda klubu i gra za zaslugi

0

jest wielu lepszych , co ty gadasz. tak to prawda puyol jest legendą i swietnym zawodnikiem , ale teraz są lepsi z calym szacunkiem. Kompany , Silva chocby oni są duzo lepszy od naszego tarzana

0

lepsza , oj lepsza. Lewy jest ponad , no i może Piszczek troche lepszy od Carvajala. A reszta to niestety na korzysc hiszpanów.

0

zostawiłbym alexisa , a na prawej obronie widziałbym piszczka :P xavi na ławke już też powoli niech zchodzi

0

ja to nie moge wytrzymać jak xavi podchodzi do tych wszystkich wolnych i kazdy strzela ponad poprzeczką , niech zrozumie ze niektórzy robią to lepiej i nie marnuje sytuacji na gola.

0

najbardziej boli mnie to że w barcy nie mają jaj by postawić na 19letniego chłopaka(mówie o częstym graniu , bo tylko takie zrobi z niego prawdziwego cracka). Xavi zawsze będzie stawiany wyżej niż ci młodzi rozwijający się chlopcy ,mimo że już się nie rozwinie , a rozwój młodzierzy troszke blokuje. wiem ze spotkam sie z falą krytyki , ale takie jest moje osobiste zdanie i chcialbym zebyscie je uszanowali a nie zwyzywali mnie

0

właśnie że musi grać w podstawowym składzie teraz żeby się rozegrać. on musi być naszym podsstawowym zawodnikiem a nie tym który co mecz ulega rotacji

0

chcą zmylić rywala

0

v.valdes - montoya , bartra , pique , alba - busquets , song , iniesta , fabregas , messi , neymar(pedro lub alexis).... moim zdaniem należy wzmocniś środek pola

0

Wbrew pozorom Messi się zmienił , nie jest juz taki waleczny jak kiedys , stał się bardziej egoistyczny i arogancki.

0

Jeszcze xaviego i alvesa pokopac to mamy szanse ;)

0

xavi psuje gra barcy w tym sezonie. nie powinien wychodzic na powazne mecze

0

Ja bym postawil na montoye i bartre zmiast masche

0

Tello sprzedać do tartaku

0

Zgadzam sie w 100 procentach!!!!

0

Mam nadzieje ze podstarzały xavi nie zagra z MC. Dzisiaj duet fabregas pokazali ofensywna gre, akcje przenosily ciezar gry do przydu a nie cofaly i spowalnialy gre jak to jest w przypadku generała.

0

Kurde nie rozumiem czemu Martino nie jest do konca przekonany do Iniesty. wczoraj pokazał że daje znacznie więcej w ofensywie niż Xavi , a może nawet niż Fabregas. Najmocniejsza pomoc to Iniesta Fabregas i Busquets i mam nadzieje że ta trójka będzie grała w najtrudniejszych meczach

0

0

Xavi oczywiscie:)

0

Chcialbym pomoc :busquets, song, messi w ktoryms meczu. Messi i tak teraz sie bardzo duzo cofa, a podania ma duzo lepsze niz xabi na ten moment, busi z songiem dlatego ze messi odstaje troche w grze defensywnej i zeby byla rownowaga. Wtedy moznaby zrobic jakis ciekawy wariant z typową 9

0

Fajnie byłoby też zobaczyć Bartka Pawłowskiego , bo po raz pierwszy od kilku spotkan znalazł się w kadrze meczowej malagi

0

na zmianę proponuje : Messi-->Dongou , Pedro--> Tello , Alexis--> Afellay.
Tello powinien zagrac chociaz 15 minut i sprobowac strzelić, ostatnio mu bardzo nie szlo i zacząłem w niego wątpic , ale mysle ze po ostatnim występie powinien dostac kilka występow pod rząd zeby mogl potwierdzic swoja przydatnosc. Afellay na kilka minut na przywitanie. Te zmiany oczywiscie w zaleznosci od tego czy wynik będzie korzystny :P

0

Pojecie o zespole nie jest znikome tylko juz mnie powoli denerwuje ze w barcelonie gra się za zasługi. Gramy z niezbyt dobrym rywalem więc po co wystawiac xaviego zeby podawal caly mecz w poprzek a blokowac miejsce sergiemu ktory moglby sie rozwijac i dac zespolowi troche polotu w ofensywie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?