cule.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha gra na pozycji messiego , nie jest tutaj typowym skrzydłowym. zgadzacie sie czy to tylko moja opinia ?
1
to nie było na linii bramkowej , piłka nawet nie leciała w światło bramki. Ale to fakt ze za tamtą interwencję należy mu się pochwała :P
0
tez tak myslalem , ale juz strzelili :D
0
z taką pomocą to by za długo nie pograli :)
0
czy nawet suarez? mi sie wydaje ze suarez jest nr.1 jezeli chodzi o dziewiątki , no może razem z Ibrą. Ale nad tym czy Costa jest lepszy od Lewego bym polemizował. Nasza polska mentalnosc kaze nam wątpić w rodaka , ale on na serio jest swietnym piłkarzem.
1
Przecież Brazylia gra z Austrią a nie z Niemcami(z którymi zagrają Hiszpanie)
1
Wie ktoś co się dzieje z Godswillem ? Bardzo podobała mi się jego gra w zeszłym sezonie kiedy Barca wygrała Youth League. A teraz nic o nim nie wiem , gdyż nie ma go w Barcy B ani Juvenilu.
0
wallcot :P (15znaków)
0
gra w barcy B. Lucho odsunął go od pierwszego zespołu
0
ale też Messi miał setke na 2:0.Gdyby strzelił moze wszystko by się inaczej potoczyło
0
zalosny to ty jestes jak nie umiesz przyznac wyzszosci realu :P
0
masz jakis link?
0
Chciałbym w następnym sezonie w barcelonie zobaczyć ustawienie 3-4-3. Bartra,Mathieu,Alba-Messi, Rakitic,Mascherano,Iniesta- Neymar,Suarez,Deulofeu
0
a adama czaruje w segunda
0
tez sie zastanawiam. zawsze jak wchodzi to sie wyróżnia , ale cos trener nie ma do niego przekonania ;/
0
TEGO SIE NIE DA OGLĄDAĆ !
0
niestety nie mogłem oglądac meczu. JAK GRAŁ SUAREZ ?
0
kursy na rywali barcy będą raczej w granicach 10lub wiecej a nie 2
1
W tym sezonie nie osiągniemy nic wielkiego bo nie mamy ławki !!!
5
Adama troche za bardzo chce :) ale i tak zrobil przez 5 minut wiecej szumu niz złoty wąsik przez calą polowe
0
no Adam niezły jest :D
0
znowu adama.... ależ on ma drybling
1
Ale ten Adama to jest dzik...
0
ja bym dał modricowi albo di marii....
0
podaj jakis dzialający link do Belgii , bo nic dobrego nie moge znalezc :P
0
rafinha juz bedzie zdrowy ?
0
ezquerro to byl chyba najgorszy napastnik w historii :D
2
wie ktos moze czemu nie ma Adamy w kadrze meczowej Barcy B ?
0
Gumbau troche drewniany ale dobry w odbiorze , Busiego przypomina
0
jak adama wejdzie to sie troche pobawi z tymi azjatami :D