cule.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
halilovic juz powinien za roberto byc w pierwszej ekipie , no moze niech ten sezon w B jeszcze pogra , ale nie ma sensu z roberto kontraktu przedluzac ;/
0
ta transmisja barcy b cos nie dziala; /
0
szkoda ze adama nie gra ;/
0
Busquets jest za malo dynamiczny na posycje śp , za slaby w ofensywie
1
http://www.fcbarcelona.com/football/barca-b/detail/article/live-fc-barcelona-b-v-indonesia-national-team-under-19-friendly-game
0
chcialbym zobaczyc douglasa , gdy wynik juz bedzie korzystny :P szkoda ze nie gra rafinha , wole go w pomocy od roberto
0
mam nadzieje że ugryzie jakąś brameczke :P
0
przejedziemy po nich jak po levante ;p
0
obie ze stałego fragmentu , deulofeu ma bardzo dobre wrzuty :P
5
alexis to marnował się u nas...
0
Xavi po raz kolejny udowania ,że juz nic nie jest w stanie wniesc w ofensywie ,zero kreatywnosci , tylko podania do alvesa... niestety temu panu juz bym podziękowal , chyba ze chodzi o utrzymanie wyniku w koncówce...
0
sevilla tez bedzie grozna :P
0
ja bym go porównał do Hulka :p
2
Znowu Alves... jak mam go oglądać kolejny sezon to już mnie skręca.... te wrzutki...
0
hahah to bylo najlepsze ;d
4
szkoda ze nie ma Lucasa Moury :/
0
dopisek "-pomyślał" mnie rozwalił :D haha
0
Chcialbym taki sklad na nowy sezon :) http://www.futhead.com/14/squads/15795961/
3
kompromitaacja lecha...
2
niektórzy chyba nie wyłapali ironii...
1
Bo widzial ze jest 1:0 a cały zespół klepie sobie jakby wygrywali 3:0, chcial wziac sprawy w swoje ręce i prawie mu sie udalo. Potrzebny nam jest taki samolub w druzynie.
3
Rakitic zrownowazony , wprowadza spokoj. Iniesta zdecydowanie nie swój poziom. Rafinha troszke roztrzepany , glupie straty , ale ma przeblyski geniuszu , wierze w niego. Munir musi jeszcze w segunda pograc , bo jednak nie może tak od razu wskoczyc do seniorskiej pilki , jeszcze nie ten poziom. Montoya kilka strat ale ogólnie raczej na plus. Pedro niewidoczny. Licze na Halilovica i Adame. Myśle że Alen jest już sporo lepszy od Roberto i nie ma co się na siłe upierać że to talent i ze jeszcze odpali ,bo to nie jest ten kaliber. A Halilovic powinien czesto dostawac szanse w pierwszej ekipie(o ile generał mu miejsca nie zablokuje ;/) bo ma papiery na gre :)
0
adama za bardzo samolubnie , za bardzo chce sie pokazac. widac ze jest zaje....
0
1:0 dla nice , karny(pique faul)
1
mam nadzieje , ze zobacze rakiticia , deulofeu :P licze na dobry występ rafinhi , chociaz wolalbym zeby zagral w linii pomocy
0
nie ma zadnego kanału w polskich tv ;/ miejmy nadzieje ze w necie jakas dobra transmisja bedzie
1
jest jeszcze Pedro :)
3
Xavi BYŁ takim piłkarzem.
1
Ja się ciesze ,ze Xavi moze odejsc. Oczywiscie jest bardzo zasluzonym zawodnikiem , ale i na takich przychodzi czas. Niektórzy tu piszą ze po jego odejsciu w pomocy zmiennikami będą tylko Roberto i Rafinha (pomijam defensywnych pomocników) i że oni są za słabi. Ale kiedy oni mają wejsc na najwyzszy poziom jak nie dostaną szansy. O ile Roberto do konca mnie nie przekonuje to uwazam ze to jest wlasnie czas aby Rafinha odpalił i dostawal duzo szans. Gdyby Xavi zostal , zawsze by trenera kusiło że w razie kontuzji czy przemeczenia Iniesty czy Rakiticia wpuscic doswiadczonego Xaviego. A teraz pierwszym wyborem jest Rafinha , Roberto , ale też stwarza się okazja aby Halilovic sie ogrywal czasami w pierwszej druzynie. Pojawiają się też inne ciekawe warianty ustawienia druzyny np. Messi cofnięty bliżej linii pomocy i atak Neymar-Suarez-Deulofeu. Myślę że jesli Xavi odejdzie wyjdzie nam to tylko i wyłącznie na dobre , z całym szacunkiem dla jego zasług i jego osoby.
0
Chciałbym Zunige zamiast ALVESA :)