aha i jeszcze coś nikt nie powie mi że Fabregas jest nie potrzebny , bo jest i wgl mnie na 80% zostanie kupiony tyle szumu o nic na pewno nie.Pewnie sie okaze w nastepnym sezonie , ze kazdy bedzie zdrowy i bedzie ktos musial na lawce siedziec, bo taki jest los.Nie wiem czemu w meczu wczorajszym nie grał yaya toure za beznadziejnie grającego Keite chociaz na 2 polowe..chyba sie z yaya pozegnamy , albo nawet za busquetsa by wszedl ktory mial zolta no i tez Henry bye.
siemano ,napisze tak wczorajszy mecz barca zagrała ponizej oczekiwań ale gol maicona i milito nie powinien byc uznany faul na messim i spalony , a ktos powie ze sie usprawiedliwamy tak bo przegralismy ale taka prawda , w nastepnym meczu na CN powinien byc jakis sedzia doswiadczony i nie wiem jak wy ja dalej wierze ze barca wygra i przejdzie do finalu aha i nie odpisujcie tym głupim kibicom realu którzy zazdroszcza , ze real w LM juz nie gra.Pozdrawiam tych normalnych kibicow realu i innych druzyn
nie wiem czy są tu jacyś kibice pewnie niewielu , co pamięta lata świetności Depor tak np. te lata co Barca z nimi przegrywała ( te lata też nie były takie dobre dla Barcy) Deportivo z Pandianim( Osassuna?) i Tristanem ( który błąka się gdzies w Serie B chyba teraz) , gdzie strzelali mnóstwo bramek w lidze jak i w lidze mistrzów a i jeszcze Valeron i tą trójką miażdzyli (wtedy jeszcze Valeron reprezentant Hiszpani grał regularnie) , teraz obstawiam latwe zwyciestwo
to będzie pamiętny mecz , juz widze po ustawieniu daniego na ataku i kiedys myslalem co by było gdyby go tak ustawić , a też bedzie mecz ten pamiętny ze względu na gest w strone Polaków z minutą ciszy i czarnymi opaskami, nie zdziwcie sie jak będzie pogrom w tym meczu i to na samym początku meczu , bo nawet fajnie wychodziła gra dołem z Arsenalem. VAMOS !!!
przed tam tym meczem w środe tylko martwiłem się o skuteczność Barcy , tak to byłem pewny jak by skuteczność była , to pogrom by był i ładnie gdyby busquets w swojej sytaucji strzelil jak ibra , a ibra w swojej jak busquets i messi i xavi i pique w bramkarza nie strzelali to by było ok...jeszcze kasa postawiona ah..... bo to było wiadome , że Arsenal ze swoją grą ( jako jedna z lepszych drużyn w LM nie grała tak jak Rubin i inne słabe kluby , zamknięta na polu karnym) tyle okazji...Teraz strata tylko bać się Walcotta ze strony Arsenalu , bo nikt im wiecej nie pomoże..
dobra Mistrzostwa Świata są raz na 4 lata jeszcze w przypadku , która ma tylko jeszcze Copa America z takich turnieji do grania , takie zespoły jak Hiszpania to Mstrzostwa Europy , ale nie może Dunga oczekiwać od Daniego , że on będzie się oszczędzał jeśli jest potrzebny w swoim klubie , w którym za grę dostaje pieniądze
witam płaczecie z yayą a wam wyjaśnie , ze siedzi na ławce gdyż chce aby ogranie miał Busquets jak będzie Toure na PNA i jak wroci Toure znowu będzie grał w podstawie nie czytacie newsów? już Pep , Toure wyjasnil wszystko...
mam prośbe moze mi ktoś powiedzieć za co dostał czerwona cristiano i czy to prawda ze karnego przestrzelil ? bo mi wolno net chodzi ale jedyna strona fcbarca.com szybko + nk jeszcze limit przekroczyłem i wolno...
MAM taką prosbe do kogos jak by mogl mi podac dzisiejsze wyniki LM bo kompa mam zepstuego siedze na latopie brata a tu limit przekroczony ERA ''mozesz mniej'' i nie chce mi sie zaden livesports wlaczyc tylko fcbarca.com laduje sie i google szybko i jeszcze jak by ktos napisal jak padły bramki w meczu Barcy z Interem bo kto strzelil to juz wiem ; )
że niby co? widział ktoś kiedyś mecz , żeby Pep odpuścił? chyba te dwa ostatnie mecze z Depor i wczesniej z kims to rezerwy grały i co juz nowe stroje na 09/10 grali i jak mieli awans juz pewny w tam tym roku w LM pewny a tak to nigdy Pep nie odpuścił i zawsze stawiał tych co mogą grać i nie oszczędzał graczy.
Ja mysle ze nie beda oszczedzani bo u Pepa nie ma czegoś takiego jak oszczędzanie zawodnika , chyba że jest po kontuzji , ale i tak jeśli np. Zlatan nie zagra od poczatku to jak będzie źle sytuacja na boisku wyglądać to go wpuści na drugą połowe
kluivert jeden z moich ulubionych napastników którzy kiedykolwiek grali no i też Ronaldo był ja ich plasuje równo , dla zainteresowanych Kluivert teraz jest trenerem napastnikow alkmaar tak slyszalem , to co robił to była magia w Barcelonie i w reprezentacji Holandi np. podczas meczu Euro 2000 w fazie pucharowej wygranego 6;1 przez Holandie z Jugosławią (jeszcze wtedy) bodajże 4 bramki strzelił też szkoda mi go było jak karnego nie strzelił w półfinale z Włochami co w słupek trafił a ale i tak był lepszy Franc de boer co nie trafił podczas meczu karnego i w karnych na koniec meczu:D , co do Ronaldo to chciałbym żeby pojechał na MŚ 2010 to było by fajne ukoronowanie jego kariery a jak widać dobrze się spisuje w Corinthians , mógł by dłużej grać on teraz ma chyba gdzieś 34 lata a Inzaghi ma 36 i jak gra.Pozdrawiam
[*] tez slyszalem ze corka mu umarła na raka czy cos takiego , szkoda mi go , a nawet nie wiedzialem ze byl bramkarzem Barcy a kibicuje od 10 lat , pamietam jak czesto gral w bundeslidze i najlepiej bronił z tych wszystkich bramkarzy z frankiem rostem na czele
według mnie Barca zrobi pogrom interowi i dynamo padnie grad bramek zobaczcie czy dynamo i czy nawet inter grał w obronie tak jak kazań był atak interu dwoma zawodnikami z dynamo z 3 piłkarzy w polu karnym a z rubina pół drużyny wczoraj na meczu to było najlepiej widoczne
i teraz to przeczytajcie . już wiecie co powiedzą madritas jak mecz odbędzie się bez Ronaldo , znowu będą mieć wymówke haha może ten szaman to prawda : D trzeba nie było dawać kosza Paris
ja nawet postawiłem na lyon , że wygra dziś , są w dobrej formie , może po sezonie Mascherano albo Torres odejdzie bo w lidze też za dobrze się nie spisują i Liverpool na fazie pucharowej odpada dawno tak już nie było , to zawsze był klub który nawet jak słabo grał w Premiership to gromił w LM
jak widze co wy piszecie to mi się płakać chce , mówią że na RM.pl sami sezonowcy a tu ? '' bo barca zremisowała tylko z ossasuną'' - co oni mają wygrywać wszystko co leci? co po niektórzy wy chyba na wynik patrzycie i sobie bramki oglądacie ,ostatnio brakuje szczęścia i skuteczności a to nie znaczy że Barca słabo gra , bramka Pique przypadek , źle mu piłka na noge weszła, ostatni mecz z Kazaniem powinno być z 5:2 dla nas co najmniej , nawet ostatnia akcja słupek Toure pare centymetrów i gol, dajcie już sobie spokój , pokażcie mi jakąś drużyne która mecz za meczem wygrywa? tylko nie Young Boys w Szwajcari tylko w mocnej lidze.Pomyślcie , a później piszcie
nie wiem jak wam ale mi sie stare dobre czasy przypomniały początki kibicowania Barcelonie Rivaldo Kluivert Coco de boerowie wtedy mnie urzekła gra Barcy
0
aha i jeszcze coś nikt nie powie mi że Fabregas jest nie potrzebny , bo jest i wgl mnie na 80% zostanie kupiony tyle szumu o nic na pewno nie.Pewnie sie okaze w nastepnym sezonie , ze kazdy bedzie zdrowy i bedzie ktos musial na lawce siedziec, bo taki jest los.Nie wiem czemu w meczu wczorajszym nie grał yaya toure za beznadziejnie grającego Keite chociaz na 2 polowe..chyba sie z yaya pozegnamy , albo nawet za busquetsa by wszedl ktory mial zolta no i tez Henry bye.
0
siemano ,napisze tak wczorajszy mecz barca zagrała ponizej oczekiwań ale gol maicona i milito nie powinien byc uznany faul na messim i spalony , a ktos powie ze sie usprawiedliwamy tak bo przegralismy ale taka prawda , w nastepnym meczu na CN powinien byc jakis sedzia doswiadczony i nie wiem jak wy ja dalej wierze ze barca wygra i przejdzie do finalu aha i nie odpisujcie tym głupim kibicom realu którzy zazdroszcza , ze real w LM juz nie gra.Pozdrawiam tych normalnych kibicow realu i innych druzyn
0
nie wiem czy są tu jacyś kibice pewnie niewielu , co pamięta lata świetności Depor tak np. te lata co Barca z nimi przegrywała ( te lata też nie były takie dobre dla Barcy) Deportivo z Pandianim( Osassuna?) i Tristanem ( który błąka się gdzies w Serie B chyba teraz) , gdzie strzelali mnóstwo bramek w lidze jak i w lidze mistrzów a i jeszcze Valeron i tą trójką miażdzyli (wtedy jeszcze Valeron reprezentant Hiszpani grał regularnie) , teraz obstawiam latwe zwyciestwo
0
to będzie pamiętny mecz , juz widze po ustawieniu daniego na ataku i kiedys myslalem co by było gdyby go tak ustawić , a też bedzie mecz ten pamiętny ze względu na gest w strone Polaków z minutą ciszy i czarnymi opaskami, nie zdziwcie sie jak będzie pogrom w tym meczu i to na samym początku meczu , bo nawet fajnie wychodziła gra dołem z Arsenalem. VAMOS !!!
0
przed tam tym meczem w środe tylko martwiłem się o skuteczność Barcy , tak to byłem pewny jak by skuteczność była , to pogrom by był i ładnie gdyby busquets w swojej sytaucji strzelil jak ibra , a ibra w swojej jak busquets i messi i xavi i pique w bramkarza nie strzelali to by było ok...jeszcze kasa postawiona ah..... bo to było wiadome , że Arsenal ze swoją grą ( jako jedna z lepszych drużyn w LM nie grała tak jak Rubin i inne słabe kluby , zamknięta na polu karnym) tyle okazji...Teraz strata tylko bać się Walcotta ze strony Arsenalu , bo nikt im wiecej nie pomoże..
0
wg mnie za Zlatana warto postawić na szpice Bojana , bo wydaje mi sie ze by ustrzelił z 2 bramki Valenci , takie mam odczucie. Albo inny wariant
Messi
Henry Pedro
i do przodu : )
0
dobra Mistrzostwa Świata są raz na 4 lata jeszcze w przypadku , która ma tylko jeszcze Copa America z takich turnieji do grania , takie zespoły jak Hiszpania to Mstrzostwa Europy , ale nie może Dunga oczekiwać od Daniego , że on będzie się oszczędzał jeśli jest potrzebny w swoim klubie , w którym za grę dostaje pieniądze
0
witam płaczecie z yayą a wam wyjaśnie , ze siedzi na ławce gdyż chce aby ogranie miał Busquets jak będzie Toure na PNA i jak wroci Toure znowu będzie grał w podstawie nie czytacie newsów? już Pep , Toure wyjasnil wszystko...
mam prośbe moze mi ktoś powiedzieć za co dostał czerwona cristiano i czy to prawda ze karnego przestrzelil ? bo mi wolno net chodzi ale jedyna strona fcbarca.com szybko + nk jeszcze limit przekroczyłem i wolno...
0
@mrowis
chciales chyba napisac w niedziele ; p
MAM taką prosbe do kogos jak by mogl mi podac dzisiejsze wyniki LM bo kompa mam zepstuego siedze na latopie brata a tu limit przekroczony ERA ''mozesz mniej'' i nie chce mi sie zaden livesports wlaczyc tylko fcbarca.com laduje sie i google szybko i jeszcze jak by ktos napisal jak padły bramki w meczu Barcy z Interem bo kto strzelil to juz wiem ; )
0
że niby co? widział ktoś kiedyś mecz , żeby Pep odpuścił? chyba te dwa ostatnie mecze z Depor i wczesniej z kims to rezerwy grały i co juz nowe stroje na 09/10 grali i jak mieli awans juz pewny w tam tym roku w LM pewny a tak to nigdy Pep nie odpuścił i zawsze stawiał tych co mogą grać i nie oszczędzał graczy.
0
Ja mysle ze nie beda oszczedzani bo u Pepa nie ma czegoś takiego jak oszczędzanie zawodnika , chyba że jest po kontuzji , ale i tak jeśli np. Zlatan nie zagra od poczatku to jak będzie źle sytuacja na boisku wyglądać to go wpuści na drugą połowe
0
jest pique jeszcze na lewą poradził by sobie albo nawet marquez i czemu też keita nie mógł by grać na lewej?
0
uważam że Maxwell nie odstaje bardzo od Abidala ,a w reprezezentacji nie gra to ma dużo sił na gre
0
kiedyś grał b. dobrze więc nie mówcie że jest słaby to że juz ma swoje lata i teraz mu nie idzie to nie znaczy że jest słaby
0
jeszcze dodam ze moja pierwsza koszulka była z Barcy z jego nazwiskiem i 9 :) dzięki niemu zacząłem kibicowac Barcelonie głównie
0
kluivert jeden z moich ulubionych napastników którzy kiedykolwiek grali no i też Ronaldo był ja ich plasuje równo , dla zainteresowanych Kluivert teraz jest trenerem napastnikow alkmaar tak slyszalem , to co robił to była magia w Barcelonie i w reprezentacji Holandi np. podczas meczu Euro 2000 w fazie pucharowej wygranego 6;1 przez Holandie z Jugosławią (jeszcze wtedy) bodajże 4 bramki strzelił też szkoda mi go było jak karnego nie strzelił w półfinale z Włochami co w słupek trafił a ale i tak był lepszy Franc de boer co nie trafił podczas meczu karnego i w karnych na koniec meczu:D , co do Ronaldo to chciałbym żeby pojechał na MŚ 2010 to było by fajne ukoronowanie jego kariery a jak widać dobrze się spisuje w Corinthians , mógł by dłużej grać on teraz ma chyba gdzieś 34 lata a Inzaghi ma 36 i jak gra.Pozdrawiam
0
[*] tez slyszalem ze corka mu umarła na raka czy cos takiego , szkoda mi go , a nawet nie wiedzialem ze byl bramkarzem Barcy a kibicuje od 10 lat , pamietam jak czesto gral w bundeslidze i najlepiej bronił z tych wszystkich bramkarzy z frankiem rostem na czele
0
redakcja ! literówka w pierwszym tłustym nadruku ''Dorby początek Espanyolu''
0
robi ktoś w Dąbrowie Górniczej albo Sosnowcu? w maju bodajże było przy ulicy 3 maja w barze jakimś w DG
0
jeszcze raz to napisze nikt nie gra tak jak Rubin i jestem pewien że barca wyjdzie z grupy i wygra z dynamo i interem
0
według mnie Barca zrobi pogrom interowi i dynamo padnie grad bramek zobaczcie czy dynamo i czy nawet inter grał w obronie tak jak kazań był atak interu dwoma zawodnikami z dynamo z 3 piłkarzy w polu karnym a z rubina pół drużyny wczoraj na meczu to było najlepiej widoczne
0
i teraz to przeczytajcie . już wiecie co powiedzą madritas jak mecz odbędzie się bez Ronaldo , znowu będą mieć wymówke haha może ten szaman to prawda : D trzeba nie było dawać kosza Paris
0
ja nawet postawiłem na lyon , że wygra dziś , są w dobrej formie , może po sezonie Mascherano albo Torres odejdzie bo w lidze też za dobrze się nie spisują i Liverpool na fazie pucharowej odpada dawno tak już nie było , to zawsze był klub który nawet jak słabo grał w Premiership to gromił w LM
0
@939
a czego się spodziewałeś po 1995 ; ]
0
jak widze co wy piszecie to mi się płakać chce , mówią że na RM.pl sami sezonowcy a tu ? '' bo barca zremisowała tylko z ossasuną'' - co oni mają wygrywać wszystko co leci? co po niektórzy wy chyba na wynik patrzycie i sobie bramki oglądacie ,ostatnio brakuje szczęścia i skuteczności a to nie znaczy że Barca słabo gra , bramka Pique przypadek , źle mu piłka na noge weszła, ostatni mecz z Kazaniem powinno być z 5:2 dla nas co najmniej , nawet ostatnia akcja słupek Toure pare centymetrów i gol, dajcie już sobie spokój , pokażcie mi jakąś drużyne która mecz za meczem wygrywa? tylko nie Young Boys w Szwajcari tylko w mocnej lidze.Pomyślcie , a później piszcie
0
nie wiem jak wam ale mi sie stare dobre czasy przypomniały początki kibicowania Barcelonie Rivaldo Kluivert Coco de boerowie wtedy mnie urzekła gra Barcy
0
b. dobry mecz w wykonaniu Barcy , patrząc obiektywnie powinno być z 10 bramek na koncie na luzie , moze kiedys taki wynik bedzie ? ; d
0
@C.Ronaldo RM
a ty realowi? od czasu kiedy kupili Krystynke z cukrem na włosach?
0
i co krytycy IBRy widzicie co Zlatan potrafi !
0
wy mowicie ze xavi mógłby odpocząć ,a jak byscie pomysleli to Pep by go nie wystawił gdyby nie był wypoczęty i niezdolny do gry