01:47 pamiętam ten mecz z Leeds United w LM 00/01 sezon , pewnie w telewizji oglądałem , Alan Smith czerwona kartke dostał , młody wtedy , pozniej w MU i Newcastle grał , co bym dał , aby ten mecz obejrzeć znowu
Bardzo przeciętnych? Atletico dzięki komu jest na drugim miejscu? Falcao w lidze niszczy , w LE jest oszczędzany na Lige , pewnie zacznie grać od 1/16 , on co mecz praktycznie gola strzela
Gerard Deulofeu - bez przesady , chłopak wszedł i namieszał , może oto chodziło , żeby indywidualnymi akcjami pomęczyć obrońców Alaves? przeciez i tak mecz był wygrany później zmienił skrzydło.Nie grał aż tak samolubnie zgrywał do środka czasami piłkę , jest młody a gra na takim poziomie i dostał za mało czasu , w 2 lidze z lepszymi zespołami już grał niż Alaves , ładny strzał pod koniec meczu , ocena 2 zdecydowanie za niska , zbyt surowo go oceniacie tak jakby zepsuł nie wiadomo ile akcji
Tak jak w ostatnim meczu , Alex Song nie popełnił zadnego błędu? Żadnej straty nie zauwazylem a go obserwowalem glownie , wywiążywał się ze swoich zadań , zobaczymy jak dalej będzie , bo wyjdzie na to , że lepiej mu idzie od Masche i Busiego :D
Valdes zrekompensował się za pierwszy mecz , nie będę czepiać się zmian , ale Barca przy kontrze nawet w 80 minucie wychodzila 3 pilkarzami? co im zależało, a mogli jeszcze wbić i dogrywka nawet jak by Real wbił to bysmy wbili na 3;2 ,a Higuain żenada napastnik to co marnował , Real grał dobrze przez 20 minut pierwsze.Wygrywają 2;0 i grają o jednego wiecej i nie potrafią zapieczętować tylko murują bramke smutne , a Pedro przy akcji sam na sam mogl tylko pilke podniesc troche
Villanova robi to co wczesniej Guardiola ,Rijkaard kupił Roniego Deco i Etoo,a Guardiola jak został trenerem Barcy A chcial sprzedac za wszelką cene Deco , Ronaldinho i Eto'o tego ostatniego po roku sprzedał , ale dopiął swego , a teraz Villanova swoje robi
Bo dos santosa nie załuje , moze jest pokorniejszy od brata , ale jego wypozyczyć , ale za to Fontas dla mnie od razu sie nie nadawał do pierwszego zespołu , już wczesniej widzialem w nim Muniese , Fontas powinien obrać drogę jak Nolito czy Ruben Rochina
No to skończyło się gadanie o Valdesie jako możliwym 1 bramkarzu reprezentacji Hiszpanii , zagrał tak jak kilka lat temu 2005/06 , a co do meczu , dwa karne i brak czerwonej kartki dla Albiola , a na czystą pozycje wychodzil Messi , Pedro? juz myslalem ze 2 raz pokazal zolta kartke Albiolowi , a to realizator dal dupy :D na euro jakims byly 3 zolte dla Simiunicia z CHorwacji dopiero wylecial :D
Odszedł wielki piłkarz Kluivert i wszedł do drużyny jeszcze większy, dla mnie i tak najlepsze czasy były w czasach Kluiverta i Rivaldo chociaz bez sukcesów niż te późniejsze
Wtedy z taką łatwością piłkarze przechodzili z Barcelony do Realu , a teraz czasy się zmieniły, kibice inaczej na to patrzą od czasu przejścia Figo do Realu
Dlatego , bo w lidze hiszpańskiej jest chronologia i tylko gracze z rezerw mają powyżej 25 numeru , jak kiedyś Messi miał 30 albo Deulfoeu 27,a w lidze niemieckiej,francuskiej,włoskiej,angielskiej nie ma tej chronologi, sam nie wiem czemu w hiszpańskiej tak musi być , dlatego Milan sobie mógl sobie pozwolić na zastrzeżenie numeru Maldiniego,bo u nich mozna nawet numer 99 tak jak Ronaldo miał a teraz Cassano
Może Keita nie był jednym z lepszych,ale pamiętacie jak na początku sezonu 08/09 albo 09/10 był najlepszym strzelcem drużyny po paru kolejkach? albo ile bramek strzelał efektownych , sam go nie lubiłem ,bo więcej psuł ,ale nie można mowic , ze nic nie dal Barcelonie.Pewnie wie , że Tito mu nie da tyle szans co Pep , co i tak w ostatnim sezonie Keita mało szans dostawał i dlatego odszedł
Musimy mieć Albe , niech Barca chociaż raz się ugnie , wystarczy , że Cesca, Alexisa , Masche i na Villi udało im się zaoszczędzić, a może być podobnie jak z Felipe Luisem i co wtedy? Adriano kontuzja i Puyol niedaj boże i kto na lewej zagra? a Puyol ma swój wiek
Mistrz drugiego planu zawsze mnie rozwalał , za każdym razem jak widze to zdjęcie to się usmiecham :D
Jak oglądałem na żywo tą sytuacje wydawało mi się , że Mourinho za ucho złapał Tito Villanove
Holendrzy za bardzo indywidualnie grają z Danią mieli pecha, dwa karne dla nich powinny być i jeden słupek chyba Robbena , w tym meczu z Niemcami też Snejider w Boatenga , myslalem ze VdV i Huntelaar coś dadzą a tu nic
0
a Atletico króluje u siebie 10 zwycięstw :)
0
01:47 pamiętam ten mecz z Leeds United w LM 00/01 sezon , pewnie w telewizji oglądałem , Alan Smith czerwona kartke dostał , młody wtedy , pozniej w MU i Newcastle grał , co bym dał , aby ten mecz obejrzeć znowu
0
Wczoraj info o powrocie Abidala a tu..
0
Puyol nigdy nie zawiódł
0
Cesc na zdjęciu :D:D LEGIA ! :D
0
a Cesc chcę grać kiedyś w Legii :D
0
@Queras
Bardzo przeciętnych? Atletico dzięki komu jest na drugim miejscu? Falcao w lidze niszczy , w LE jest oszczędzany na Lige , pewnie zacznie grać od 1/16 , on co mecz praktycznie gola strzela
0
Gerard Deulofeu - bez przesady , chłopak wszedł i namieszał , może oto chodziło , żeby indywidualnymi akcjami pomęczyć obrońców Alaves? przeciez i tak mecz był wygrany później zmienił skrzydło.Nie grał aż tak samolubnie zgrywał do środka czasami piłkę , jest młody a gra na takim poziomie i dostał za mało czasu , w 2 lidze z lepszymi zespołami już grał niż Alaves , ładny strzał pod koniec meczu , ocena 2 zdecydowanie za niska , zbyt surowo go oceniacie tak jakby zepsuł nie wiadomo ile akcji
0
Benfica wygrała w pre sezonie z Realem i to grubo
0
Tak jak w ostatnim meczu , Alex Song nie popełnił zadnego błędu? Żadnej straty nie zauwazylem a go obserwowalem glownie , wywiążywał się ze swoich zadań , zobaczymy jak dalej będzie , bo wyjdzie na to , że lepiej mu idzie od Masche i Busiego :D
0
Valdes zrekompensował się za pierwszy mecz , nie będę czepiać się zmian , ale Barca przy kontrze nawet w 80 minucie wychodzila 3 pilkarzami? co im zależało, a mogli jeszcze wbić i dogrywka nawet jak by Real wbił to bysmy wbili na 3;2 ,a Higuain żenada napastnik to co marnował , Real grał dobrze przez 20 minut pierwsze.Wygrywają 2;0 i grają o jednego wiecej i nie potrafią zapieczętować tylko murują bramke smutne , a Pedro przy akcji sam na sam mogl tylko pilke podniesc troche
0
Jak już chcą sie pozbyć Afellaya to niech go chociaż wypożyczą ,dla mnie on dużo daje Barcelonie , wejsciami z ławki
A tak w ogóle Bojan w Milanie
0
Niech się cieszą , w ostatnich latach tak rzadko z nami wygrywają :D
0
Villanova robi to co wczesniej Guardiola ,Rijkaard kupił Roniego Deco i Etoo,a Guardiola jak został trenerem Barcy A chcial sprzedac za wszelką cene Deco , Ronaldinho i Eto'o tego ostatniego po roku sprzedał , ale dopiął swego , a teraz Villanova swoje robi
0
Bo dos santosa nie załuje , moze jest pokorniejszy od brata , ale jego wypozyczyć , ale za to Fontas dla mnie od razu sie nie nadawał do pierwszego zespołu , już wczesniej widzialem w nim Muniese , Fontas powinien obrać drogę jak Nolito czy Ruben Rochina
0
żałosne? Jak mozna Afellaya sie pozbywać ? ile zmian dobrych dał z Realem w ostatnich dwóch sezonach
0
No to skończyło się gadanie o Valdesie jako możliwym 1 bramkarzu reprezentacji Hiszpanii , zagrał tak jak kilka lat temu 2005/06 , a co do meczu , dwa karne i brak czerwonej kartki dla Albiola , a na czystą pozycje wychodzil Messi , Pedro? juz myslalem ze 2 raz pokazal zolta kartke Albiolowi , a to realizator dal dupy :D na euro jakims byly 3 zolte dla Simiunicia z CHorwacji dopiero wylecial :D
0
Odszedł wielki piłkarz Kluivert i wszedł do drużyny jeszcze większy, dla mnie i tak najlepsze czasy były w czasach Kluiverta i Rivaldo chociaz bez sukcesów niż te późniejsze
0
Wole go od Cuenki moze ,na poczatku bardziej zachwycał , ale widze w nim wiekszy potencjał
0
Ale zbieg okoliczności , a wczoraj wieczorem na TVN leciał właśnie Ojciec Chrzestny 3 z Andy Garcia :D
0
Wtedy z taką łatwością piłkarze przechodzili z Barcelony do Realu , a teraz czasy się zmieniły, kibice inaczej na to patrzą od czasu przejścia Figo do Realu
0
Czekam na artykuły dalsze za czasów Rivaldo , Kluiverta, Cocu , De boer's , Zendena ; D
0
@niewazne
Dlatego , bo w lidze hiszpańskiej jest chronologia i tylko gracze z rezerw mają powyżej 25 numeru , jak kiedyś Messi miał 30 albo Deulfoeu 27,a w lidze niemieckiej,francuskiej,włoskiej,angielskiej nie ma tej chronologi, sam nie wiem czemu w hiszpańskiej tak musi być , dlatego Milan sobie mógl sobie pozwolić na zastrzeżenie numeru Maldiniego,bo u nich mozna nawet numer 99 tak jak Ronaldo miał a teraz Cassano
0
I po tym artykule ( mowie co do po niektórych ) widzicie ile Keita dał Barcelonie?
0
Może Keita nie był jednym z lepszych,ale pamiętacie jak na początku sezonu 08/09 albo 09/10 był najlepszym strzelcem drużyny po paru kolejkach? albo ile bramek strzelał efektownych , sam go nie lubiłem ,bo więcej psuł ,ale nie można mowic , ze nic nie dal Barcelonie.Pewnie wie , że Tito mu nie da tyle szans co Pep , co i tak w ostatnim sezonie Keita mało szans dostawał i dlatego odszedł
0
czekałem na to :D
0
w końcu takie City rzuci sie na Albe , bo chyba Kolarov odejdzie i da 20 mln nawet
0
Musimy mieć Albe , niech Barca chociaż raz się ugnie , wystarczy , że Cesca, Alexisa , Masche i na Villi udało im się zaoszczędzić, a może być podobnie jak z Felipe Luisem i co wtedy? Adriano kontuzja i Puyol niedaj boże i kto na lewej zagra? a Puyol ma swój wiek
0
Mistrz drugiego planu zawsze mnie rozwalał , za każdym razem jak widze to zdjęcie to się usmiecham :D
Jak oglądałem na żywo tą sytuacje wydawało mi się , że Mourinho za ucho złapał Tito Villanove
0
Holendrzy za bardzo indywidualnie grają z Danią mieli pecha, dwa karne dla nich powinny być i jeden słupek chyba Robbena , w tym meczu z Niemcami też Snejider w Boatenga , myslalem ze VdV i Huntelaar coś dadzą a tu nic