napisze to jeszcze raz , ostatni! Zlatan to jeden z lepszych piłkarzy Świata , nawet lepszy od Villi nie wierzycie? przekonacie się w tym sezonie.Śledze kariere Zlatana od początku i w każdym klubie grał w 1 sezonie poniżej oczekiwań , licze tylko ze co do Cesca się dogadają działacze i luzik i zostanie Hleb , Caceres i Marquez moze odejsc
w tym sezonie pokaże Ibra na co go stać i inni będą w jego cieniu zobaczycie ; ) od poczatku spekulacji o jego niby transferze do innego klubu wiedzialem ze to nie jest prawda
pomyslcie chwile ; ) sam wprost nie powie mediom , że chce w Barcelonie grać w tym sezonie już , bo nie wiadomo czy Rossel wyłoży tyle ile chcą włodarze Arsenalu ,a już przecież duzo graczy z reprezentacji się wypowiadało , że chce dojść do Barcy , a jak by tak otwarcie mówił w wywiadach , że chce do Barcelony i transfer jednak nie wypali bo sie nie dogadają? , to kibice Kanonierów sobie wyrobią o nim zdanie
smieszni co po niektorzy jestescie , gorzej jest ? Rossel ledwo prezydentem został ,a co do długów bo wam chyba o to chodzi , to Laporta już wcześniej się starał o kredyt, każdy klub ma kredyt w banku , więc prosze co po niektorzy ogarnijcie sie
co z tego że przyjaciel messiego? ale innego nie widze zastępcy za toure niż Mascherano i wtedy Busi ława , ale szkoda bo Toure oprócz tego że dobry w defensywie to w ofensywie ładnie też gra , ale już wiadomo było podczas ceremoni Mistrza Hiszpani , to było tylko kwestia czasu , powodzenia Toure , dawno juz takiego piłkarza nie było którego będzie brakować ( może troche Eto'o)
Większość z was patrzy na Zlatana przez pryzmat jednego sezonu w Barcelonie , a to jeden z lepszych piłkarzy świata na swojej pozycji.Widzieliście chociaz by jego mecze w interze? nie wspominajac o ajaxie i juve.W tym sezonie to bedzie mial wiecej bramek niz messi , moze nawet wiecej niz villa.
kazdy mysli o pilkarzu w kontekscie gry i finansów ,a dzieci , żona? a przeciez w tam tym sezonie Ibra grał już w Mediolanie i znowu dzieci miałyby szkole zmieniać i czy on by na to pozwolil ? i czy Pep by sprowadzal takiego zawodnika jak Zlatan na sezon , nawet gdy slabo gra? Ibra to jeden z lepszych zawodników świata to , że w pierwszym sezonie slabo gral (czasami błyszczał z Realem 1;0 , Arsenalem) zobaczycie w nastepnym sezonie
obserwuje jego kariere od początku i jak Barcelona sprzeda Zlatana to zrobi duży błąd, Zlatan może teraz miał slaby sezon ale to jeden z lepszych piłkarzy świata
Cesc jest potrzebny :) np. teraz i wgl przez ostatnie miesiace , Xavi nie miał z kim grać za bardzo w środku pola , żeby rozgrywać.A nawet jeśli Xavi i Iniesta byli by zdrowi to zawsze Cesc mógłby wejść w 60 minucie albo coś za jakiegos napastnika gdy jest przewaga Barcy, albo jak nie daj Boże jakaś kontuzja
Ronaldo mój idol, powinien na MŚ 2010 pojechać nie ze względu na grę (bo teraz za dobrze nie gra) ,ale jego błyski i Dunga o tym wie bo w 98' mś był kapitanem i grał z Ronaldo.Kluivert drugi tak uliubiony napastnik Barcy i od drużyny z Kluivertem z tam tych lat zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem Barcelonie.
PS. Dziękii tym którzy mi smsy z relacją wysyłali podczas meczu z Sevillą , nie miałem jak wyniku zobaczyć.Jeszcze raz dzięki.
wiedzialem ze snejider zagra , ale myslalem ze to zagrywka mourinho , ktory pol godz przed meczem w skladzie poda wesleya , ale dobrze ze snejider zagra bo pozniej by bylo gadanie bo barca wygrała bo Holendra nie było.Ten mecz będzie najlepszy w sezonie ;D i nie zdziwie sie jak bedzie wygladal jak mecz z arsenalem 4;0 , IBRA coś ustrzeli ! : D
ja chcialbym , zeby były mecze z lat 99/00 i mecze z Leeds co gralismy i grał w Leeds Alan smith jeszcze mlody i tam pamietam te wymiany podan z 30 i dlugie podanie do Kluiverta i gol
haaha za nim cos napiszesz zastanow sie pare razy.Ty chyba ogladasz mecze tylko jak na Polsacie lecą , Rooney nic nie robi? : O on gra nawet w obronie , wraca sie za akcja.Polecam obejrzeć mecze MANU od 5 lat wstecz;D
przepraszam : D , chyba przestane czytac onet.pl , bo ladnie polecieli , a nie pamietalem kartek kto dostal , ale nigdy onet sie nie mylil , ale tez dziwne było ze na stronie jest w przewidywanym a onet takie cos pisze
na onecie pisze ze Dani i Messi na Xerez za kartki są zawieszeni :] wiec redakcjo zmiencie przewidywany sklad bo oni nie wystąpią i wy też tak nie prorokujcie z tymi składami :D a i tak dobrze powinni odpoczac
wlasnie przeciez Vermalen to gra tam najlepiej w lini obrony w Arsenalu , a co do Caceresa to on jest lepszy od Dmitro i do tego moze grać na prawej obronie i w koncu zlapal rytm gry , ale on wie ze podstawowym grac nie bedzie a w Juve gra w podstawie , a jak byl gral w Barcelonie to by jego rola wygladala tak jak Pinto na Copa Del Rey by pewnie tylko grał i czasem z ławki ; ]
0
każde o Ibrze było plotą do Milanu , ManCity i to też , Zlatan w tym w sezonie będzie najwazniejszym graczem Barcy
0
napisze to jeszcze raz , ostatni! Zlatan to jeden z lepszych piłkarzy Świata , nawet lepszy od Villi nie wierzycie? przekonacie się w tym sezonie.Śledze kariere Zlatana od początku i w każdym klubie grał w 1 sezonie poniżej oczekiwań , licze tylko ze co do Cesca się dogadają działacze i luzik i zostanie Hleb , Caceres i Marquez moze odejsc
0
jutro bedzie news , że Cesc w Barcelonie mówie to wam , barca nikogo na oku już nie ma oprocz cesca
reszte pismaki wymysllily
0
w tym sezonie pokaże Ibra na co go stać i inni będą w jego cieniu zobaczycie ; ) od poczatku spekulacji o jego niby transferze do innego klubu wiedzialem ze to nie jest prawda
0
caceres zostaje to po zmiennik dla cesca? on może grać na lewej , prawej i środku obrony może nie jest taki dobry , ale nie jest zły pokazał na mś
0
pomyslcie chwile ; ) sam wprost nie powie mediom , że chce w Barcelonie grać w tym sezonie już , bo nie wiadomo czy Rossel wyłoży tyle ile chcą włodarze Arsenalu ,a już przecież duzo graczy z reprezentacji się wypowiadało , że chce dojść do Barcy , a jak by tak otwarcie mówił w wywiadach , że chce do Barcelony i transfer jednak nie wypali bo sie nie dogadają? , to kibice Kanonierów sobie wyrobią o nim zdanie
0
a prawda jest taka , że Toure by nie sprzedawali , jak by wiedzieli że Fabregasa nie zakontraktują i nie długo będzie news , że Cesc w Barcelonie
0
cesc za pare dni będzie u nas , jak Wenger przyjechał do Johannesburga to nie tak sobie chyba ze przy okazji finału
0
to jest takie głupie z tą ośmiornicą...To jest tylko fart , tam gdzie wejdzie to wybiera jest 50 % szans ; ] w finale w EURO 2008 fail więc?
0
smieszni co po niektorzy jestescie , gorzej jest ? Rossel ledwo prezydentem został ,a co do długów bo wam chyba o to chodzi , to Laporta już wcześniej się starał o kredyt, każdy klub ma kredyt w banku , więc prosze co po niektorzy ogarnijcie sie
0
silva pojdzie do city , a yaya zostanie pewnie tak będzie ;d , bo na pozycji yayi manC ma w duzo graczy De jong , Viera , Barry
0
i zajeb.iscie ;D
0
@erko13
co z tego że przyjaciel messiego? ale innego nie widze zastępcy za toure niż Mascherano i wtedy Busi ława , ale szkoda bo Toure oprócz tego że dobry w defensywie to w ofensywie ładnie też gra , ale już wiadomo było podczas ceremoni Mistrza Hiszpani , to było tylko kwestia czasu , powodzenia Toure , dawno juz takiego piłkarza nie było którego będzie brakować ( może troche Eto'o)
0
czemu nie mogą zrobić sędziów za bramkami jak w lidze europejskiej i od nowego sezonu w LM podobno , ale FIFA to nie UEFA ; )
0
wg mnie powinien na wypozyczenie , w koncu bedzie grał w 1 skladzie nonstop ; ) , a niewierze żeby tam pozniej chcial zostac w getafe
0
Większość z was patrzy na Zlatana przez pryzmat jednego sezonu w Barcelonie , a to jeden z lepszych piłkarzy świata na swojej pozycji.Widzieliście chociaz by jego mecze w interze? nie wspominajac o ajaxie i juve.W tym sezonie to bedzie mial wiecej bramek niz messi , moze nawet wiecej niz villa.
0
kazdy mysli o pilkarzu w kontekscie gry i finansów ,a dzieci , żona? a przeciez w tam tym sezonie Ibra grał już w Mediolanie i znowu dzieci miałyby szkole zmieniać i czy on by na to pozwolil ? i czy Pep by sprowadzal takiego zawodnika jak Zlatan na sezon , nawet gdy slabo gra? Ibra to jeden z lepszych zawodników świata to , że w pierwszym sezonie slabo gral (czasami błyszczał z Realem 1;0 , Arsenalem) zobaczycie w nastepnym sezonie
0
obserwuje jego kariere od początku i jak Barcelona sprzeda Zlatana to zrobi duży błąd, Zlatan może teraz miał slaby sezon ale to jeden z lepszych piłkarzy świata
0
najlepsze jest to , że ostatni mecz Hiszpania towarzyski gra z Polską :D
0
Cesc jest potrzebny :) np. teraz i wgl przez ostatnie miesiace , Xavi nie miał z kim grać za bardzo w środku pola , żeby rozgrywać.A nawet jeśli Xavi i Iniesta byli by zdrowi to zawsze Cesc mógłby wejść w 60 minucie albo coś za jakiegos napastnika gdy jest przewaga Barcy, albo jak nie daj Boże jakaś kontuzja
0
Ronaldo mój idol, powinien na MŚ 2010 pojechać nie ze względu na grę (bo teraz za dobrze nie gra) ,ale jego błyski i Dunga o tym wie bo w 98' mś był kapitanem i grał z Ronaldo.Kluivert drugi tak uliubiony napastnik Barcy i od drużyny z Kluivertem z tam tych lat zaczęła się moja przygoda z kibicowaniem Barcelonie.
PS. Dziękii tym którzy mi smsy z relacją wysyłali podczas meczu z Sevillą , nie miałem jak wyniku zobaczyć.Jeszcze raz dzięki.
0
siemano , dzis nie bede w stanie obejrzeć meczu ,jesli mógłby ktoś mi wysłać smsem wynik meczu i kto strzelił ( 510 509 695 Orange)
0
@ilovebarca wyjdz ; d pokemon , pedał co to ma znaczyc :D
0
sezonowcy odeszli ? smutne :) , takich kibiców nie potrzeba
0
wiedzialem ze snejider zagra , ale myslalem ze to zagrywka mourinho , ktory pol godz przed meczem w skladzie poda wesleya , ale dobrze ze snejider zagra bo pozniej by bylo gadanie bo barca wygrała bo Holendra nie było.Ten mecz będzie najlepszy w sezonie ;D i nie zdziwie sie jak bedzie wygladal jak mecz z arsenalem 4;0 , IBRA coś ustrzeli ! : D
0
ja chcialbym , zeby były mecze z lat 99/00 i mecze z Leeds co gralismy i grał w Leeds Alan smith jeszcze mlody i tam pamietam te wymiany podan z 30 i dlugie podanie do Kluiverta i gol
0
@wacha19
haaha za nim cos napiszesz zastanow sie pare razy.Ty chyba ogladasz mecze tylko jak na Polsacie lecą , Rooney nic nie robi? : O on gra nawet w obronie , wraca sie za akcja.Polecam obejrzeć mecze MANU od 5 lat wstecz;D
0
przepraszam : D , chyba przestane czytac onet.pl , bo ladnie polecieli , a nie pamietalem kartek kto dostal , ale nigdy onet sie nie mylil , ale tez dziwne było ze na stronie jest w przewidywanym a onet takie cos pisze
0
na onecie pisze ze Dani i Messi na Xerez za kartki są zawieszeni :] wiec redakcjo zmiencie przewidywany sklad bo oni nie wystąpią i wy też tak nie prorokujcie z tymi składami :D a i tak dobrze powinni odpoczac
0
wlasnie przeciez Vermalen to gra tam najlepiej w lini obrony w Arsenalu , a co do Caceresa to on jest lepszy od Dmitro i do tego moze grać na prawej obronie i w koncu zlapal rytm gry , ale on wie ze podstawowym grac nie bedzie a w Juve gra w podstawie , a jak byl gral w Barcelonie to by jego rola wygladala tak jak Pinto na Copa Del Rey by pewnie tylko grał i czasem z ławki ; ]