O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3489
  • Liczba komentarzy 4170
  • Polecenia 3428

Komentarze

0

@sokot ja też się z tego cieszę i nie potrafię zrozumieć, że ludzie nie doceniają walki i ciężkiej pracy Francuza w każdym meczu. Przecież na tle drużyny, w której takie coś nie istnieje to jest wręcz uderzające.

1

Busqets: -1 do oceny za przegraną w żałosny sposób główkę, czyli wyskok na alibi i chowanie głowy w piasek przy rzucie różnym Getafe, przy którym anulowali bramkę za faul Nyoma. Ten zawodnik to zakała środka pola. Nie nadążają ani nogi ani głowa.

De Jongowi przydałaby się chyba ławka. Gość od listopada gra wszerz i do tyłu, a od stycznia beznadziejnie. Myślałem, że ostatni mecz to zwiastun poprawy, ale niestety widać jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Dla mnie w tym meczu kluczowy był Griezmann. Szkoda zmarnowanych sytuacji, ale słusznie napisali oceniający tą najważniejszą wykorzystał, do tego jak zawsze mnóstwo pracy i wychodzenia na pozycję, świetnie walczył fizycznie i zastawiał piłkę po długich podanaich od ter Stegena. Lepiej niż myślałem patrząc na jego warunki fizyczne.

0

@YeastMoss mimo wszystko się nie zgodzę. Przygotowanie fizyczne nie było powodem odpadnięcia. Ciężko się zmęczyć, że skoro się w ogóle nie biega. Obie te drużyny grały w obu meczach tak samo. Chcesz mi powiedzieć, że można wygrać ligę praktycznie bez porażki bez przygotowania fizycznego?

Nie znam hiszpańskiego, więc nie będę się bawił w tłumaczenie.

0

Miało to sens. Na drużynę silna fizycznie i grająca agresywnie zostawić silnego i najbardziej charakternego zawodnika na ławce. Sergio Busqets w razie czego był gotowy nas obronić we wszystkich pojedynkach powietrznych, a długa piłka można było grac na silnego jak tur Ansu Fatiego.

Całe i jedyne szczęście, że Griezmann wywiązywał się z przytrzymywania piłki lepiej niż się spodziewałem...

0

@YeastMoss myślę, że te słowa są ewidentnie nadinterpretowywane, że były źle przetłumaczone, że ciekawe, czy nie specjalnie. Jeśli w ogóle nie dbasz o fizykę to nie przechodzisz przez mecze z Realem bez porażki, że nie odwracasz tyłu meczów w drugich polowach.

Zobacz wszystkie

242

Całe szczęście, że Dembele nie miał DNA Barcelony i zapie*dolił rakietę z dystansu zamiast wchodzić z piłką do bramki....:)

84

A mi się mega podoba i kłaniam się w pas, że Barca potrafiła wyjść na tak brudny mecz, w ciężkiej pogodzie, na wyjeździe z tak agresywnym przeciwnikiem...i wygrać. Nie odstawili nogi i złamali Atletico w ich domu. Brawo!

81

Lewandowski zrobił z siebie idiotę.

A druga sprawa, że mam nadzieję, że nie będzie go nawet w dziesiątce. Wcześniej denerwowały mnie tylko głosy ludzi typu boniek czy tomaszewski, a ostatnio czytałem wywiad z Lewandowskim i widzę, ze chłopak też odpłynął: "jestem na tym samym poziomie co Messi i Ronaldo". Nie, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Nie będziesz "nawet" na poziomie Suareza.

80

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77

Mam nadzieję, że to klasyczne palenie jana.

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?