O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4880
  • Liczba komentarzy 4319
  • Polecenia 4315

Komentarze

10

@LM10GOAT z Aubameyangiem byłoby mistrzostwo tak samo a i gra była lepsza. Z Lewym jesteś jak bez jednej ręki. Aubama przyszedł w połowie sezonu, do drużyny w połowie tabeli i ile strzelił? 12? 13? Ile Lewandowski strzelił w pok roku, gdzie przyszedł do drużyny z czuba tabeli i przepracował z nią całe wakacje? Jeśli z wyjątkiem dwóch pierwszych miesięcy jest nieustanna polemika na jego temat to chyva nie gra dobrze, tak po prostu.

0

@mattinho jemu nie wytłumaczysz. To jest po prostu poezja, jak ktoś bez piątej klepki zaczyna swój wywód o fizyce.

3

Kontuzji nie było nie dlatego, że faul nie był tak brutalny, jak sędzia zinterpretował tylko chłop miał szczęście, więc argumentowanie redukcji w ten sposób jest idiotyczne. Zabójstwo z zamiarem ewentualnym i to powinno być z 10 meczów bo takie wslizgi kończą kariery.

0

Bez sensu analiza. Chłop robi swoje na boisku i tyle w temacie. Super transfer.

0

@misiek12319 ale to nie jest koncert życzeń. Kounde chce grać na stoperze i gra tam fenomenalnie. Pomijając, że nie kojarzę tematu, żeby Ferran chciał grać na prawej ale jeśli jest tak jak mówisz to wracamy do pierwszego zdania, że to nje jest koncert życzeń a on nie daje argumentów żeby tam grać. Chłopa tam nie ma... Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

242

Całe szczęście, że Dembele nie miał DNA Barcelony i zapie*dolił rakietę z dystansu zamiast wchodzić z piłką do bramki....:)

84

A mi się mega podoba i kłaniam się w pas, że Barca potrafiła wyjść na tak brudny mecz, w ciężkiej pogodzie, na wyjeździe z tak agresywnym przeciwnikiem...i wygrać. Nie odstawili nogi i złamali Atletico w ich domu. Brawo!

81

Lewandowski zrobił z siebie idiotę.

A druga sprawa, że mam nadzieję, że nie będzie go nawet w dziesiątce. Wcześniej denerwowały mnie tylko głosy ludzi typu boniek czy tomaszewski, a ostatnio czytałem wywiad z Lewandowskim i widzę, ze chłopak też odpłynął: "jestem na tym samym poziomie co Messi i Ronaldo". Nie, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Nie będziesz "nawet" na poziomie Suareza.

81

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77

Mam nadzieję, że to klasyczne palenie jana.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?