O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3706
  • Liczba komentarzy 4218
  • Polecenia 3789

Komentarze

1

Nie jestem w stanie czytać tego piep*zenia. Masakra. Papa al dente tyle makaronu nawija na uszy. Poszedł won.

0

@martee oczywiście buntowanie się z boku nie wygląda dobrze, ale nie uważam tego za coś strasznego. Nie on pierwszy, nie ostatni, do tego młody. Starszym graczom jak Messi zdarza się nie przychodzić na treningu w celu wymuszenia czegoś. Tym bardziej, że jak dobrze pamiętam, to Dembele też się zdenerwował, bo niby miał obiecane, że będzie mógł odejść, a potem były jakieś problemy.
Pzdr

73

Jak mnie denerwują takie zdania:

"Transfery tej dwójki były błędami w planowaniu kadry przez Barcelonę"

Na papierze Barca kupiła najlepszego gracza premier league ze świetną techniką i młodego skrzydłowego, turbo szybkiego, z dryblingiem i obiema nogami, który sprawdził się w dwóch różnych klubach w dwóch różnych, mocnych ligach.

Teoretycznie te transfery były zaje*iste. Może kwoty mogłyby być mniejsze, ale Neymar zrobił niespodziankę i Barca była pod ścianą. Gdyby nikogo nie kupiła to też by było źle.

Łatwo się pisze takie rzeczy po fakcie. Trzymam kciuki, żeby obaj odpalili w tym sezonie.

2

@PatrykGhost bo gościu widzi średnik po trzech pomocnikach :D

0

Zobacz wszystkie

242

Całe szczęście, że Dembele nie miał DNA Barcelony i zapie*dolił rakietę z dystansu zamiast wchodzić z piłką do bramki....:)

84

A mi się mega podoba i kłaniam się w pas, że Barca potrafiła wyjść na tak brudny mecz, w ciężkiej pogodzie, na wyjeździe z tak agresywnym przeciwnikiem...i wygrać. Nie odstawili nogi i złamali Atletico w ich domu. Brawo!

81

Lewandowski zrobił z siebie idiotę.

A druga sprawa, że mam nadzieję, że nie będzie go nawet w dziesiątce. Wcześniej denerwowały mnie tylko głosy ludzi typu boniek czy tomaszewski, a ostatnio czytałem wywiad z Lewandowskim i widzę, ze chłopak też odpłynął: "jestem na tym samym poziomie co Messi i Ronaldo". Nie, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Nie będziesz "nawet" na poziomie Suareza.

81

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77

Mam nadzieję, że to klasyczne palenie jana.