O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4020
  • Liczba komentarzy 4272
  • Polecenia 4122

Komentarze

2

@macio_944 opoozycja jest beznadziejna, natomiast PiS przegiął tak bardzo pałę z tym swoim zas*anym nowym ładem, że życzę im porażki z kimkolwiek. Od zawsze ci którzy mają utrzymują darmozjadów, ale to dochodzi do granic absurdu.

4

@DamianBarcaCule Garcia chciał wrócić do Barcelony i wróciłby niezależnie od tego, kto by był prezydentem. Aguero za darmo? Też żadna sztuka bo chciał tu grać. Depay? Większa tam zasługa Koeamana, niż Laporty. Naprawdę póki co ciężkie tematy nie są nawet ruszone, więc absolutnie nie ma się czym zachwycać, wręcz przeciwnie. Coutinho, Dembele, Umtiti, Moriba, Messi...

13

@felix_v póki co nie robi niczego nadzwyczajnego. Sprzedał tych, których było łatwo sprzedać po rynkowych cenach. Nie wiem, czym tu się zachwycać. Lubię Laports, ale spokojnie...

1

@kamilo0066 dokładnie, jak można było pozwolić na robienie takiego szamba na tej stronie. Na glamrapie komentarze są mądrzejsze..

7

@Przemas8411 np. Nacho i na przykład kto jeszcze? A może Llorente nie powinien jechać? A gdzie jest jego ulubieniec Roberto? Bez sensu gdybanie. Garcia grał w ubiegłym sezonie, akurat widziałem kilka meczów i zrobił na mnie wrażenie. Aguero stary? Powiedz to Lewemu, Suarezowi, Messiemu.

Na papierze te transfery, za darmo, są ok, a że mogą nie wyjść? No pewnie, że mogą. Na papierze Coutinho czy Hazard też wydawali się kapitalni.

Zobacz wszystkie

242

Całe szczęście, że Dembele nie miał DNA Barcelony i zapie*dolił rakietę z dystansu zamiast wchodzić z piłką do bramki....:)

84

A mi się mega podoba i kłaniam się w pas, że Barca potrafiła wyjść na tak brudny mecz, w ciężkiej pogodzie, na wyjeździe z tak agresywnym przeciwnikiem...i wygrać. Nie odstawili nogi i złamali Atletico w ich domu. Brawo!

81

Lewandowski zrobił z siebie idiotę.

A druga sprawa, że mam nadzieję, że nie będzie go nawet w dziesiątce. Wcześniej denerwowały mnie tylko głosy ludzi typu boniek czy tomaszewski, a ostatnio czytałem wywiad z Lewandowskim i widzę, ze chłopak też odpłynął: "jestem na tym samym poziomie co Messi i Ronaldo". Nie, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Nie będziesz "nawet" na poziomie Suareza.

81

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

77

Mam nadzieję, że to klasyczne palenie jana.