Nadszedł upragniony czas świętowania!

Majerr

6 czerwca 2015, 22:55

116 komentarzy

Dzisiejsze zwycięstwo nad Juventusem zakończyło perfekcyjny dla Barçy sezon 2014/15. Po raz drugi w historii możemy cieszyć się jak szaleni ze zdobycia trypletu. Teraz nadszedł czas na świętowanie. Teraz nadszedł czas, aby uczcić to, czego wielu kibiców Barçy nigdy nie doczekało za swojego życia. Teraz nadszedł czas, aby docenić oraz radować się tym, że żyjemy w czasach najlepszej FC Barcelony, która ma już przecież ponad 115 lat. W końcu, teraz nadszedł czas, aby odejść od komputera i w gronie najbliższych, znajomych, innych fanów Barçy zacząć wielką fetę, ponieważ nie wiemy kiedy, i czy w ogóle, będziemy jeszcze w swoim życiu świadkami takich scen.

Dzisiejszej nocy wznośmy toasty za piłkarzy, sztab szkoleniowy, wszystkich członków zespołu, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tegorocznych sukcesów. Wznośmy toasty za wszystkich kibiców Barçy, całą barcelońską rodzinę. Wy wznieście toast za FCBarca.com, z którą wspólnie przeżywaliście kolejny sezon, my wypijemy Wasze zdrowie! Niezależnie od tego kim jesteśmy, skąd pochodzimy, jakie wyznajemy wartości, dzisiejszego wieczoru wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną: „Som la gent blaugrana, tan se val d'on venim, si del sud o del nord, ara estem d'acord, estem d'acord, una bandera ens agermana”.

Świętujmy, cieszmy się, że żyjemy w złotym okresie FC Barcelony! Życzymy Wam szalonej, ale przede wszystkim bezpiecznej zabawy. Visca el Barça!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna redakcjo, jak dla mnie to możecie te newsy opublikować nawet za tydzień!!!!!!!!!!! Dzisiaj lejemy w mordę!!!! Na zdrowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Powrót do wszystkich komentarzy