0

Mam do was wszystkich pytanie czy chcecie aby Eto'o został w Barcelonie odpowiedzcie szczerze????

0

oferta kontraktu jest ale zarobki samuela mogą go nie zadowolić on bedzie chcial podwyżke jeśli jej nie dostanie to pewnie odejdzie a ja nie chce zeby odchodził przeciez to najlepszy napastnik na świecie

0

Lepszy jest od niego Dentinho mówie wam świetnie gra jako lewy napastnik



polecam

0

tu jest moj numer gg 6550410 jezeli chce ktos ze mna popisac o barcelonie chetnie popisze tylko prosze zeby to nie byly dzieci tylko prawdziwi fani Blaugrany!!!

0

Bravo Ramos na tobie hiszpania i real moga polegac mozemy im tylko pozazdroscic takiego obroncy co nie heheheheh

0

a może sprubować kupic talent z brazylii Dentinho bardzo szybki zawodnik świetnie wyszkolony technicznie

0

panowie poczekajcie...ja myśle że to głupie gadanie...ja powiem tyle Ribery bedzie grał na camp nou zobaczycie a nawet jesli by grał na bernabeu to real nam nie podskoczy!!!VeB!!!

0

Nie chce żadnego robinho w barcelonie. Myśle że Ribery powinien wzmocnić lewy atak a na środek to chyba eto jeśli przedłuzy kontrakta jak nie on to villa lub tevez

0

Kupić riberego i przedłuzyć kontrakt z samuelem i bedzie po sprawie no i jeszcze lewego obrońce. Dobrym kandydatem bedzie żirkow...

0

Barca obronii tytuł chociaż bedzie cięzko ale damy rade. Potrójna korona znowu będzie nasza!!!!!!!!!!!!VeB!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?