babcyn
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bańska Niżna
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam do was wszystkich pytanie czy chcecie aby Eto'o został w Barcelonie odpowiedzcie szczerze????
0
oferta kontraktu jest ale zarobki samuela mogą go nie zadowolić on bedzie chcial podwyżke jeśli jej nie dostanie to pewnie odejdzie a ja nie chce zeby odchodził przeciez to najlepszy napastnik na świecie
0
Lepszy jest od niego Dentinho mówie wam świetnie gra jako lewy napastnik
polecam
0
tu jest moj numer gg 6550410 jezeli chce ktos ze mna popisac o barcelonie chetnie popisze tylko prosze zeby to nie byly dzieci tylko prawdziwi fani Blaugrany!!!
0
Bravo Ramos na tobie hiszpania i real moga polegac mozemy im tylko pozazdroscic takiego obroncy co nie heheheheh
0
a może sprubować kupic talent z brazylii Dentinho bardzo szybki zawodnik świetnie wyszkolony technicznie
0
panowie poczekajcie...ja myśle że to głupie gadanie...ja powiem tyle Ribery bedzie grał na camp nou zobaczycie a nawet jesli by grał na bernabeu to real nam nie podskoczy!!!VeB!!!
0
Nie chce żadnego robinho w barcelonie. Myśle że Ribery powinien wzmocnić lewy atak a na środek to chyba eto jeśli przedłuzy kontrakta jak nie on to villa lub tevez
0
Kupić riberego i przedłuzyć kontrakt z samuelem i bedzie po sprawie no i jeszcze lewego obrońce. Dobrym kandydatem bedzie żirkow...
0
Barca obronii tytuł chociaż bedzie cięzko ale damy rade. Potrójna korona znowu będzie nasza!!!!!!!!!!!!VeB!!!!!