Jeśli Rooney przyjdzie to kto bedzie gral na lewej stronie....on czy Ibra...jest on niepotrzebny jesli tyle pieniedzy mamy na niego wydac to lepiej kupic Ribery'ego
tu jest moj numer gg 6550410 jezeli chce ktos ze mna popisac o barcelonie chetnie popisze tylko prosze zeby to nie byly dzieci tylko prawdziwi fani Blaugrany!!!
Komentarze
0
Kandale 1
pierwszy mecz w Mediolanie drugi na Camp nou
0
Gdyby ktoś mogł mi podesłac wynik los losowania. To mój numer 888555366 z góry dzieki...
0
Jeśli Rooney przyjdzie to kto bedzie gral na lewej stronie....on czy Ibra...jest on niepotrzebny jesli tyle pieniedzy mamy na niego wydac to lepiej kupic Ribery'ego
0
anbiel
swięta racja...
0
Niestety ale jego marzenie się nie spełni. Najpierw niech pomyśli o pokonaniu Lyonu....
0
Witamy panow o stałej porze dnia
0
Lepszy jest od niego Dentinho mówie wam świetnie gra jako lewy napastnik
polecam
0
Kandale 1
pierwszy mecz w Mediolanie drugi na Camp nou
0
M 10 FAN
co z tego że mamy takie duze posiadanie piłki skoro nie możemy tego zamienić na bramke. Widać brak Iniesty
0
tu jest moj numer gg 6550410 jezeli chce ktos ze mna popisac o barcelonie chetnie popisze tylko prosze zeby to nie byly dzieci tylko prawdziwi fani Blaugrany!!!