0

Kandale 1

pierwszy mecz w Mediolanie drugi na Camp nou

0

Gdyby ktoś mogł mi podesłac wynik los losowania. To mój numer 888555366 z góry dzieki...

0

Jeśli Rooney przyjdzie to kto bedzie gral na lewej stronie....on czy Ibra...jest on niepotrzebny jesli tyle pieniedzy mamy na niego wydac to lepiej kupic Ribery'ego

0

anbiel

swięta racja...

0

Niestety ale jego marzenie się nie spełni. Najpierw niech pomyśli o pokonaniu Lyonu....

0

No tego ty bym się po nich nie spodziewał. ciekawe co messi na to????

0

Zresztą nie przejmujcie sie realem tylko tym że nasza kochana Barca zdobyła klubowe mistrzostwa świata!!!!!!!!!!!!!!VeB!!!!!!!!!!!!!

0

Ale kibice realu sie podniecaja ze ich druzyna wygrywa 4:0...żal....jeden mecz w takim sezonie sie im uda ugrac a reszte lipa...

0

Ja zacząłem kibicować od meczu ligi mistrzów kiedy to Barca mierzyła sie z AC Milan na Camp Nou wtedy piekna bramke zdobył Ronaldinho. Od tamtego meczu do dziś z najukochańszym klubem

0

Piekny mecz w wykonaniu Barcy. Bojan wreszcie strzela i Xavi. Szkoda że bramki nie zdobyli Jeffren i Dos Santos ale ogólnie cała druzyna super.

Podobała mi się też flaga na trybunach FORZA ALCORCON!!!!!

Real to nie druzyna to cyrk który rośmiesza publicznosc na stadionie i przed telewizorami.

VeB!!!!!!!!!!!!!

0

Z innej beczki podobno Barca ustaliła warunki kontraktu z Robinho tu macie wiecej informacji na ten temat oby to była prawda

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2059327,sport_barca_skusila_byla_gwiazde_realu,wiadomosc.html

0

Panowie ale my mamy szczęscie...młodzi w tym sezonie będą grać świetnie a starzy musza grać lepiej bo młodzi ich wygryzą z pierwszego skaldu...bravo PEDRO uratowałes barcelone oby tak dalej

0

M 10 FAN

co z tego że mamy takie duze posiadanie piłki skoro nie możemy tego zamienić na bramke. Widać brak Iniesty

0

Ciężkie mecze przed barcą w tym okresie ale jeśli barca bedzie miala zapewniony awans do 1/8 finału to odpusci. Guardiola da pograc młodym by pierwszy sklad byl wypoczety przed GD

0

Oglądalem to na you tube bardzo ciekawy film polecam

0

Witamy panow o stałej porze dnia

0

Jeżeli Czyhrynski przyjdzie do barcy to wtedy nie potrzeba nam defensywnego pomocnika. Jak Toure i Keita pojadą na PNA to zastąpić ich moze Marquez on wie jak grac na defa bo za Rijkaarda grał i to nie raz i wychodziło mu to bardzo dobrze

0

Jeżeli Villa chce grać w Barcie a Valencia nie chce go puscic to barca niech zglosi sprawe do uefy...UEFA napewno zareaguje i cos z tym zrobi

0

Fabregas bylby dobrym zmiennikiem dla xaviego i iniesty na lewy atak nata silva lub ribery a na atak villa i nalewa obrone filipe i gitara

0

dziadka w druzynie mi nie trzeba...wole juz ibre niz forlana

0

niech ten transfer dochodzi szybko do skutku bo 20 lipca sezon nowy zaczynamy

0

Gdyby zostal eto 'o i przyszedł villa to co by sie działo z innymi druzynami...xavi z iniesta by zagrywali swietne pilki a oni zdobywali bramki

0

Wolałbym żeby pierwszr GD były n abernabeu wtedy znowu 2:6 i ronaldo prztula sie do mamusi i płacze i potem na camp nou kolejne zwyciestwo nad realem i liga jest znowu nasza

0

Eto odchodzi z Barcelony tak pisze strona fcb24. Agent eto powiedzał txikiemu ze eto chce odejsc . To juz chyba nie jest plota...

0

Eto'o juz podjał decyzje i odchodzi tak czytam na stronie fcb24. dziekujemy ci za tyle bramek i radosci jaka nam dales jestes wielki

0

Myślę że Hleb moze zostać...trzeba mu dać jeszcze jedną szanse...

0

Jeżeli przyjdzie Mascherano to na lewym ataku bedzie grał pewnie Iniesta i nie trzeba bedzie już kupować lewego napastnika...szczerze powiem że nie chce mascherano w Barcie lepiej kupi tego lewego obrońce lewego napastnika i napastnika...Jezeli mascherano potrafi grać tylko na defa to z Toure nie ma zadnych szans...takie jest moje zdanie...kupić Felipe, Ville, i silva, Mata lub Ribery chociaż ten ostatni transfer jest mało prawdopodobny...VEB!!!!

0

Myśle ze Eto'o mógłby zastąpic tylko Fernando Torres ma porównywalne umiejętnosci do eto'o. oczywiscie gdyby eto'o odszedł ale ja nie chce zeby odchodzil

0

Looky

Jezeli jestes prawdziwym fanem barcy to powinnienes szczerze powiedziec ale ja cie do tego nie zmuszam ...nikogo nie zmuszam

0

Ja z calego serca chce żeby Sami został jest najlepszym napastnikiem na świecie chyba przyznacie mi racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?