O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2914
  • Liczba komentarzy 828
  • Polecenia 1583

Komentarze

0

Przemówi... jakaś nowość :-)

0

Fajne pytanie o liderów - nawet trenerowi Leo nie rzuca się na usta jako pierwszy :-)

7

@dominikm tu nie chodzi o zaangażowanie, ale o przygotowanie fizyczne. w tym aspekcie leżymy i kwiczymy już od dobrych paru lat - zwróć uwagę na Cou, po powrocie z Bayernu aż miło się na niego patrzyło, parę m-cy i zgasł i nie szukałbym akurat w tym momencie podtekstów mentalnych, bo dostawał od Koemana szanse. Po prostu jechał na akumulatorach z Bayernu. U nas dziadek a pre sezonu brak.

0

czyli ogólnie wszystko do d... :-)
no może poza stawianiem na młodzież.

0

@degor102
Jakoś Laporta unika mówienia o tym co chce zrobić i jak zrobić, oprócz tego, że dalej chce opierać projekt na Messim. Jak w każdym poście podkreślam, że uwielbiam Messiego, ale Koeman jest kolejnym trenerem, który nie potrafi zmienić gry zespołu budując wokół Messiego zespół. Patrząc bez sentymentów - mnóstwo transferów graczy z różnymi profilami i przez 3 lata nie potrafimy nic ugrać. do tego dochodzi gigantyczna pensja. Walory boiskowe to jedno, ale trzeba wszystko posklejać do kupy bo kolejny sezon LM uciekł.

Zobacz wszystkie

62

No Klopp może się temu przeciwstawić na dniach i sprzedać Barcie Coutinho za jakieś 50 mln

57

Ciekawe na ile to faktycznie kontuzja, a na ile zaplanowany indywidualny plan treningowy. Oby ta druga wersja.

55

podążając tokiem niektórych gazet hiszpańskich,w środę klasyk ...: Messi F.C vs VAR Madrid,

44

Może nieuważnie przejrzałem komentarze, ale więcej w nich narzekań i utyskiwań niż pozytywów. Dla mnie... bardzo dobrze dobrany skład, gdzie podstawowi gracze odpoczywają, do 80 min prowadzimy tym składem z drużyną z top 4 PL, która gra o być albo nie być w CL. Każdy z zawodników, którzy grali od początku byli zaangażowani i chcieli się pokazać. Ja jestem zadowolony, z wyniku, z tego co zobaczyłem i pięknej bramki. Więcej uśmiechu ludziska :-)

43

Cieszynka po bramce zdobytej w takich okolicznościach... nie przystoi chociażby ze względu na szacunek dla rywala, ale o czym ja tu piszę...:-)