O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2085
  • Liczba komentarzy 710
  • Polecenia 1352

Komentarze

2

Zarządowi zamarzył się nowy Henka :-)

3

Jeden Lautaro wiosny nie uczyni. Na papierze mamy duzo dobrych nazwisk, ale albo nie moga grac, albo graja bez blysku. Firpo, Semedo, Arthur, Griezmann - wszyscy czekaja, pozycja Busiego i Luisa - potrzebni wartosciowi zawodnicy. Pytanie co z Umtitim. Troche sie to posypało... Ciekawe czy Setien dałby radę przywrócić Cou.

0

@NGTRX
Wlaśnie miałem pisać o FdJ, ale już sam o nim napisałeś. Jak nie przepadnie w marazmie obecnegp środka pola, to będzie z niego dużo pociechy.

2

Przeglądam strzelców Laliga i żadne nazwisko kompletnie do mnie nie przemawia, a Ci wymieniani w orbicie Barcy to juz w ogóle totalnie przeciętni zawodnicy. Villa, Paco mieli ciężko, to co dopiero mówić o jakimś Angelu czy W. Jose? Oni po samym parafowaniu umowy będą mogli z uśmiechem zakończyć karierę bo to będzie ich szczyt. Eh...

0

@moonray
Ile jeszcze sezonow mamy za niego trzymać kciuki?
Jak dla mnie miał zeszly sezon na aklimatyzację, a w tym powinien ciągnąć wózek, że hej.
Skoro zespół jest w dołku, a zawodnik kreowany na drugiego Xaviego nie potrafi rozegrać u kolejnego trenera pełnych 90 min ( nie piszę już o byciu liderem), to jak dla mnie ciężko okreśkać, że to udany transfer. No ale życzę mu jak najlepiej dla drużyny.

Zobacz wszystkie

62

No Klopp może się temu przeciwstawić na dniach i sprzedać Barcie Coutinho za jakieś 50 mln

57

Ciekawe na ile to faktycznie kontuzja, a na ile zaplanowany indywidualny plan treningowy. Oby ta druga wersja.

55

podążając tokiem niektórych gazet hiszpańskich,w środę klasyk ...: Messi F.C vs VAR Madrid,

44

Może nieuważnie przejrzałem komentarze, ale więcej w nich narzekań i utyskiwań niż pozytywów. Dla mnie... bardzo dobrze dobrany skład, gdzie podstawowi gracze odpoczywają, do 80 min prowadzimy tym składem z drużyną z top 4 PL, która gra o być albo nie być w CL. Każdy z zawodników, którzy grali od początku byli zaangażowani i chcieli się pokazać. Ja jestem zadowolony, z wyniku, z tego co zobaczyłem i pięknej bramki. Więcej uśmiechu ludziska :-)

43

Cieszynka po bramce zdobytej w takich okolicznościach... nie przystoi chociażby ze względu na szacunek dla rywala, ale o czym ja tu piszę...:-)