2

Mam 38 lat ale jak ostatnio widziałem lecącego Chinook'a to cieszyłem się jak małe dziecko. Swoją drogą nie wiedziałem, że u nas stacjonują

11

real madryt myśli ,że gumę z majtek można żuć

1

To kurwa drugą żółtą dla żółwia

0

@Bilon87
Była linia na początku drugiej połowy

1

@Vegeta88 nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że sam Guardiola kiedyś tak powiedział

2

A co z angielskim Messim Philem Foddenem? Jednak za słaby?

2

Oni tego drugiego komentatora to z szachów wyjęli?

1

@Ilka z tej okazji trzeba zjeść coś słodkiego!

0

I po co pierwszy mecz wygrać 3:0 jak i tak można odpaść

0

@Ilka nie przejmuj się, ja właśnie wpierdzieliłem mielonego

1

@Ilka ja od 5 lat nie słodzę kawy i herbaty ale czasem coś słodkiego zjem. Z umiarem to nie grzech :)

7

@Ilka pamiętaj, że każdy kolejny dzień może być tym pierwszym

0

@UriBoyka w pierwszej chwili myślałem, że o Wojtku piszesz xD

1

@esem91
Ja wolę zimnego Lecha

21

Ericowi jakoś maska nie przeszkadzała i pakował brameczki z główki

5

@VegetaPolska tak jak myślałem, przypomniała Ci się jakaś znajoma z Berlina i chciałeś zobaczyć jej cyce na basenie ale masz za daleko...

1

Ciekawe kiedy Lewy się kapnie, że PESEL go już wyprzedził i skończy bredzić w wywiadach, że nie odstaje od reszty

0

@wawrzyn1 musiało mnie nie być na tej lekcji biologii

0

Rapha to niech se wrzuci trochę na luz bo zaraz czteroglowy padnie

0

Oprócz oczodołu to on se jeszcze nos złamie

0

Lewy dba o kondycję dzieciaków od podawania piłek

6

Yamal się na ławce zgubił, bidok nie wie gdzie usiąść

0

@taris jeśli ferrari by to wzięło to ok. Ale nie gekon, już wolę żeby tak dojechali

0

@BojanKriKicz
Tylko nie pisz, że sedan. 2.0 z turbiną? Pomoc dobre silniki

0

@BojanKriKicz
Megane 2?

4

@gumaz zwalita i śpita

1

@pittbull36
Też tak uważam, ale potrolowac czasem też można ;)

0

@July_6_BcN zacznij palić fajki, trochę alko, przestaniesz wyglądać jak 13 latka i będziesz miała branie pod orlenem

0

Guardiola żeby wygrać z realem to chyba musiałby do Barcelony wrócić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?