allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam 38 lat ale jak ostatnio widziałem lecącego Chinook'a to cieszyłem się jak małe dziecko. Swoją drogą nie wiedziałem, że u nas stacjonują
11
real madryt myśli ,że gumę z majtek można żuć
1
To kurwa drugą żółtą dla żółwia
0
@Bilon87
Była linia na początku drugiej połowy
1
@Vegeta88 nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że sam Guardiola kiedyś tak powiedział
2
A co z angielskim Messim Philem Foddenem? Jednak za słaby?
2
Oni tego drugiego komentatora to z szachów wyjęli?
1
@Ilka z tej okazji trzeba zjeść coś słodkiego!
0
I po co pierwszy mecz wygrać 3:0 jak i tak można odpaść
1
@Kessie robota jest, nie ma spania
https://autokult.pl/rosjanin-legalnie-zarejestruje-skradzione-auto-takze-to-z-polski,7264946257717568a
0
@Ilka nie przejmuj się, ja właśnie wpierdzieliłem mielonego
1
@Ilka ja od 5 lat nie słodzę kawy i herbaty ale czasem coś słodkiego zjem. Z umiarem to nie grzech :)
7
@Ilka pamiętaj, że każdy kolejny dzień może być tym pierwszym
0
@UriBoyka w pierwszej chwili myślałem, że o Wojtku piszesz xD
1
@esem91
Ja wolę zimnego Lecha
21
Ericowi jakoś maska nie przeszkadzała i pakował brameczki z główki
5
@VegetaPolska tak jak myślałem, przypomniała Ci się jakaś znajoma z Berlina i chciałeś zobaczyć jej cyce na basenie ale masz za daleko...
1
Ciekawe kiedy Lewy się kapnie, że PESEL go już wyprzedził i skończy bredzić w wywiadach, że nie odstaje od reszty
0
@wawrzyn1 musiało mnie nie być na tej lekcji biologii
0
Rapha to niech se wrzuci trochę na luz bo zaraz czteroglowy padnie
0
Oprócz oczodołu to on se jeszcze nos złamie
0
Lewy dba o kondycję dzieciaków od podawania piłek
6
Yamal się na ławce zgubił, bidok nie wie gdzie usiąść
0
@taris jeśli ferrari by to wzięło to ok. Ale nie gekon, już wolę żeby tak dojechali
0
@BojanKriKicz
Tylko nie pisz, że sedan. 2.0 z turbiną? Pomoc dobre silniki
0
@BojanKriKicz
Megane 2?
4
@gumaz zwalita i śpita
1
@pittbull36
Też tak uważam, ale potrolowac czasem też można ;)
0
@July_6_BcN zacznij palić fajki, trochę alko, przestaniesz wyglądać jak 13 latka i będziesz miała branie pod orlenem
0
Guardiola żeby wygrać z realem to chyba musiałby do Barcelony wrócić