1

@Jonyx mój młody ma 3 latka i już nie potrzebuje pampersów. Mleka modyfikowanego też już nie pije i jakoś tak lepiej mi się przechodzi obok tych półek w marketach

9

@wojopancer u nas byłby dobry, w realu będzie drugim Alabą, wiecznie połamany

0

Ale mam smaka na wodę taką z karafki za 15 ziko

3

@Patriskos po wyrwaniu od nich Alvareza:)

1

@Faro ezeezezezeze

0

Tam jeszcze sędzia się przyjebal do ustawienia piłki

0

Kolejny pajac i tak to się kończy

4

Więcej pajacowania poproszę

1

Krasnal go krył to i trafił w twarz

17

@Popitek12 zapomniałeś o majtach z Cottonworld

0

Łomża 0.33 i nyny

0

6

@Kgorecki2500
W pałacu to ustawka kiboli ;)

3

@Vegeta88 Boże już myślałem, że to wstęp do kolejnej opowieści dziwnej treści @VegetaPolska

7

@Kai0 że ma kutasa czy coś w tym stylu

0

@mekston wiem bo patrzę :) to są nowe auta i różnie może być z tą awaryjnością

0

@mekston drugie auto z silnikiem merca padło. Oby nie miał jakiejś awarii

0

@mekston oby dojechał do mety

1

Przyjebac mu jeszcze karę do następnego wyścigu

2

Gekon awaria i wieczór piękniejszy

0

Prognoza pogody na najbliższy tydzień albo nawet i rok


0

@norbi77 żeby stracić dwie, a nie jedną

0

W następnym sezonie Kane bije rekord Robercika i później transfer do Barcelony na emeryturkę

2

Balde prawie z asystą

3

Ale bym se usiadł na takiej südkurvie w Berlinie razem z @Comentateiro

0

@mordini123 to chyba na to liczy bo jakoś nie wierzę, że da radę

0

@lukaszbrk nie śledziłem wcześniej, on się gdzieś kimnie czy na strzała chce te 700 zrobić?

2

Tej starszej córce zimno jakby ją obudzili przed chwilą

3

Gavi to będzie w cholerę tęsknił bo widać, że są mega kumplami

0

Na Facebooku wyskoczyła mi jakąś promocja domu dla dzieci firmy Smoby z 1200 na 250 zł. Ktoś kiedyś coś tak kupował? Wygląda jak oficjalny sklep...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?