O sobie

  • Zainteresowania Barca,Widzew,sport,wędkarstwo,kynologia,film,syn
  • Ulubiony zawodnik Messi,Boniek,Jordan,Tyson,Lewis
  • Ulubione zespoły Barca,Widzew
  • Barcelonie kibicuję od 1980

Statystyki

  • Dni w serwisie 2413
  • Liczba komentarzy 1594
  • Polecenia 608

Komentarze

0

kolego zastanów się /bez emocji/, kto jest lepszy od Nolito/poziom sportowy,doświadczenie w LL i cena/.Moim skromnym zdaniem -nikt/np.Lacazette-do niego ,to żart./.

0

gdybyśmy nie dali d...,to po finale z naszym udziałem z Bayernem- UFALONA wytypowałaby jedynego- Ronaldo/dla którego-dla ZP - lepiej było w finale nie zagrać-poziom-żelua...Tak szczerze ,ta 6-ka Białych to pośmiewisko dla UEFA pomimo tego,że zdobyli puchar LM/gł. dzięki szczęściu, chociażby, w dwumeczu z 2 x z B w półfinale -nie mieliby większych szans...

0

0

W kwestii transferów /i naszych"fachowców"/ ,jesteśmy jak dziewice w burdelu...

13

Nolito-idealny zmiennik MNS..problem 4-go z przodu wypada na 2-3 sezony/za cenę Mathieu.../,a fachowcy od transferów niech zajmą się tyłami Barcy.

Zobacz wszystkie

21

Jeżeli Luis Enrique twierdzi, że będzie to wymagający mecz pod względem defensywy, a na DM wystawi Bussiego /zamiast Masche/będzie dla mnie dupkiem, nie trenerem Barcy.Z PSG trzeba będzie kosić i żreć trawę a nie na nią się kłaść ,żeby odpocząć.

19

Brak zaproszenia dla Simeone/jeżeli to prawda/świadczy bardzo żle o UEFA -przy całym szacunku -nasz Enrique -przy jego dotychczasowych trenerskich osiągnięciach jest- no name.

14

Pretensje tylko do naszych chłopaków-75% posiadania i w dupę;Real padaka i 3 pkt.= -4.Obrońcy Elche totalna porażka.

13

Nolito-idealny zmiennik MNS..problem 4-go z przodu wypada na 2-3 sezony/za cenę Mathieu.../,a fachowcy od transferów niech zajmą się tyłami Barcy.

12

Wybaczcie tyle razy się wypowiadałem w tej sprawie - za te pieniądze w dupie miałbym PSG-dodał dla Porto Tello i negocjował pakiet Danilo i Mangala-traktując ich transfer jako priorytet ,a nie pierdol..ł o Kunie i innych, gdzie do ataku brakuje nam Lukaku.