2

Ponoć powiedział to Michał Żuk ;-)

0

Skoro tak to faktycznie mieli hajlajf.

0

A tak z innej beczki. Czysto hipotetycznie Depay idzie powiedzmy do Milanu (obojętnie gdzie), nie ma kogo wziąć i pada hasło jest jeden klient do zmiany klubu - nazywa się Milik. Biorą gościa do Barcelony. Co myślicie?Jakby sobie poradził lub nie poradził?

2

@SenoX nie dziwi mnie. Jest to po prostu porażka.

14

To już dramat żeby taki klub nie miał 50-60 baniek na 2-3 transfery.

0

@Bernard777 i po co się tak podniecasz obrażając przy tym ludzi.

1

To nieroby pierd....

1

@Pustelnik prawda, dawać z nim jak z Jagną z Chłopów:-)

0

@Penetrator bo nie jest Zdzisławem Kręciną ;-) Tego zatrudniliby wszędzie;-)

0

@Tomek54321 tutaj w dyskusję nie wchodzę bo nie będę mieszał tego tematu z krajową polityką. Kazdy głosuje na kogo chce. I na tym się zatrzymam. Pozdrawiam.

0

@AxelF pewnie tak

0

@maroon pewnie tak się to skończy niestety.

39

Normalny człowiek (ludzie) mający choć ułamek klasy, honoru a przede wszystkim widzący niechęc tylu ludzi do swojej osoby na danym stanowisku, swoją niemoc i niekompetencje oraz chaos w klubie dałby sobie spokój i ustąpiłby ze stanowiska. A ten....... twardo trzyma się stołka.

0

Toni Leistner. Dość zabawna sytuacja z gościem, który obraża piłkarza. Najpierw obelgi z trybun a potem "delikatna" ewakuacja.

1

Najbardziej realna opcja. Daliby juz spokój z Lautaro bo i tak go nie kupią.

15

Depay to aktualnie chyba jedyne możliwe rozwiązanie. Powinni już skończyć sagę z Lautaro.

0

Zastanawiam się po co był transfer Matheusa Fernandesa oraz jak rozwinie się Reinier w BvB.

1

@IronSanHybrid zasłużyłeś.

1

@IronSanHybrid i to się nazywa fachowa analiza.

0

Faktycznie jest się nad czym zastanawiać. Grać cały sezon nastolatkiem. Słabo to widzę.

0

@qbarca żadna bzdura. Gdy Eleven wchodził do gry i kupił prawa do transmisji niektórych lig ludzie narzekali, że muszą dokupić dany pakiet żeby mieć wszystko. Wow zrobiłeś na mnie wrażenie tymi wszystkimi kanałami. Przepraszam w sumie to nie bo też mam.

0

Mnie osobiście pasował C+. Natomiast ktoś, gdzieś, kiedyś powiedział, że najlepiej podzielić wszystko między kilku graczy a wtedy ludzie będa musieli płacić wszędzie żeby zobaczyć to co lubią.

0

@Kamilb1988 pucharów nie było, mimo to bardzo lubiłem ówczesnych piłkarzy grających w klubie jak i całą reprezentację Holandii.

0

Dawna ekipa Holandii zawsze będzie w moim serduchu. Mimo, ze różnie to się tam układa to dażę ten zespoł dużą sympatią. Podobała mi się holenderska kolonia w Barcelonie.

1

Mistrzowie transferów.

0

@y13 jasne, że nie.

0

@y13 Już po kilku porażkach nie wyciągnięto wniosków, np. że choćby Valverde nie przeskoczy pewnego poziomu w następnym sezonie i był trzymany w klubie na siłę nie mając już wpływu na piłkarzy. I to jest zadanie zarządu żeby wyciągać wnioski. Do tego słabe transfery i wydane miliony. Nie pomogło to drużynie. To też zadanie zarządu. Daj już spokój z tymi wykrzyknikami bo wrażenia na mnie to nie robi.

0

@y13 To co na boisku jest odzwierciedleniem tego co dzieje się w klubie. A jest bałagan żey nie powiedziec inaczej.

3

Leo już kilka lat temu mógł tak to rozegrać. Przegoniłby Bartomeu i może byłoby lepiej. Szkoda. Zmarnowano kilka lat, zrobiono pośmiewisko z klubu, więc coś w gościu pękło. Może tak miało być żeby w końcu coś się ruszyło.

0

Tak sobie myślę, że gdyby nie sprzedaż Neymara, klub nie wydałby aż takich pieniędzy na te nietrafione transfery a i być może byłaby wygrana w LM. Jak myślicie? Sam kryzys pewnie i tak by przyszedł prędzej czy pózniej przy tym zarządzie. Szkoda, że mamy to co mamy i marnujemy w ten sposób kolejne lata gry Leo.

Media