O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Bergkamp, Henry, Kluivert i inni
  • Ulubione zespoły Ajax, Barcelona, Wisła Kraków, Arsenal, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 418
  • Liczba komentarzy 166
  • Polecenia 147

Komentarze

0

@Maurolkit jeszcze przed zakupem było do przewidzenia, że będa chcieli go opchnąć jak najszybciej.

1

@SHIBA ja ja ja.

0

Smutno się robi gdy patrzę na to co się dzieje w tym klubie.

0

@AlicjaFCB Jeśli mam wybierać z tych kandydatów to wybiorę Dudę, ale czy zagłosuję nie wiem.

0

@ArdoFCB hihihi

Zobacz wszystkie

17

Z tymi przygotowaniami do przeprowadzki rodziny Neymara chyba bym się jeszcze wstrzymał bo PSG na pewno będzie robić pod górkę. Oby tylko zarząd nie godził się na wszystko byleby sprowadzić zawodnika bo jak czytam, że chcą 2-3 zawodników w zamian to śmiać mi się chcę. Sami wygórowali cenę za gościa a teraz chcą jeszcze więcej gdzie zawodnik jest starszy i miał różne chwile w sezonie, niekoniecznie dobre. Jestem fanem talentu tego piłkarza, ale są granice. Ciekawa opcja ten van de Beek. Chłopak haruje jak mało kto a cena przystępna.

11

Od początku wiadomo, że Bayern nie kupi Cou za takie pieniądze. Jedyny plus, że zeszli z płacenia pensji. Chyba każdy lub większość spodziewała się jednak czegoś innego po transferze do Barcelony. Ciekawy ten Olmo. Właśnie takich zawodników powinniśmy wypożyczać i przyjmować z powrotem.

8

mieliśmy żałować? Pierwszy słyszę. Tak, faktycznie lepiej oddać chłopaka bo kryzys i płacić za innych obrońców kilka razy więcej. Tym bardziej, że mozna go jeszcze wypożyczyć.

7

Zamiast zostawić gościa i być może mieć obrońcę na lata za 1mln e to kupią innego, który się nie nada i oddadzą go za grosze a todibo będą chcieli kupić z powrotem za grubszą kasę.

7

To, że Barcelona robi interesy życia wypożyczając bez obowiązku kupna zawodnika za którego zapłaciła krocie nie znaczy, że PSG będzie robić podobne interesy. Jeśli naprawdę chcą gościa to niech złożą poważną ofertę i skończy się ta saga. Oddając Cou do Bayernu chyba sami sobie skomplikowali sprawę.