O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Ajax, Barcelona, Wisła Kraków, Arsenal, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 302
  • Liczba komentarzy 129
  • Polecenia 117

Komentarze

0

@fhero ale stary Kosecki mam nadzieję

0

Błędem klubu i samego Neya było odejście. Pewnie jakbym się zastanowił to chcialbym powrotu, ale nie za takie pieniądze. Myślę, że z Neyem wygralibyśmy jedną z poprzednich edycji LM, gdy w kluczowych momentach mieliśmy kryzys. Teraz bardziej wolałbym chyba np. Sancho, może Gnabry. Chciałbym żeby został Umtiti.

1

Couto od lipca w MC o ile dobrze gadam.

0

Upamecano, Pogba, Sancho

1

Wymiana Cou - Pogba

Zobacz wszystkie

17

Z tymi przygotowaniami do przeprowadzki rodziny Neymara chyba bym się jeszcze wstrzymał bo PSG na pewno będzie robić pod górkę. Oby tylko zarząd nie godził się na wszystko byleby sprowadzić zawodnika bo jak czytam, że chcą 2-3 zawodników w zamian to śmiać mi się chcę. Sami wygórowali cenę za gościa a teraz chcą jeszcze więcej gdzie zawodnik jest starszy i miał różne chwile w sezonie, niekoniecznie dobre. Jestem fanem talentu tego piłkarza, ale są granice. Ciekawa opcja ten van de Beek. Chłopak haruje jak mało kto a cena przystępna.

11

Od początku wiadomo, że Bayern nie kupi Cou za takie pieniądze. Jedyny plus, że zeszli z płacenia pensji. Chyba każdy lub większość spodziewała się jednak czegoś innego po transferze do Barcelony. Ciekawy ten Olmo. Właśnie takich zawodników powinniśmy wypożyczać i przyjmować z powrotem.

7

To, że Barcelona robi interesy życia wypożyczając bez obowiązku kupna zawodnika za którego zapłaciła krocie nie znaczy, że PSG będzie robić podobne interesy. Jeśli naprawdę chcą gościa to niech złożą poważną ofertę i skończy się ta saga. Oddając Cou do Bayernu chyba sami sobie skomplikowali sprawę.

6

W bVb chyba nie było tylu problemów ze zdrowiem Dembele.

6

Dwie kwestie. Umtiti musi zostać. Druga sprawa to ok. 2 mln różnicy netto w zarobkach de Ligta. Trochę śmieszne, że żałują kasy na pensje patrząc na to ile chcą wydać na transfer choćby Neymara i trochę śmieszne, że młodemu człowiekowi robi to różnicę przy takich zarobkach. Jakby nie mogli spotkać się w połowie. Klub dodaje milion zawodnik milion odpuszcza i zgadza się na 9 mln. No chyba, że on zwyczajnie nie chce grać w Barcelonie i nie chodzi o pieniądze. Wygląda jednak na to, że kasa tutaj odgrywa kluczową rolę.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?