adammo13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
[zaack],
dobra, ja już się nie odzywam :P
0
Kuruwczi się już pewnie na niego czai...
0
wujo444,
muszę cię zmartwić. niepierwszy pisze się razem :D
0
m_o_z,
ale chyba ty o niej napisałeś, że jest fajna?
czepiaj się, czepiaj, bo się z tobą nie zgadzam. super!
0
m_o_z,
no ale jeśli taki Toure zapoda swoje czterdziestometrowe podanie do Henry'ego, który po tym podaniu jest w sytuacji 1 na 1 i dotknie piłkę 2 razy przed oddaniem strzału, to co wtedy? może nie należy mu przypisać asysty?
zupełnie nie zgadzam się z twoją definicją.
0
zawsze go lubiłem jako piłkarza, jeszcze bardziej jako człowieka.
wbrew pozorom ma spore poczucie humoru.
wpiszcie na YouTube 'Henry 3rd eye', umrzecie xD
0
Henry1991, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.
0
noi, chyba nikomu tutaj takimi tekstami nie zaimponujesz.
0
właśnie chciałem pytać, dlaczego nie było mozaiki.
cholerna pogoda. ;s
0
Toure, ta akcja gdzie minął 4 zawodników Realu mmmm, miodzio...
0
Los Merengues,
"jush"? o boże...
co za PokEmoNIaSH...
0
wiecie może czy w jakimś kinie we Wrocławiu leci GD?
jak się streszczę, to może jeszcze dojadę :D
0
wiecie może czy w jakimś kinie we Wrocławiu leci GD?
jak się streszczę, to może jeszcze dojadę :D
0
wie ktoś gdzie można w cywilizowanych warunkach obejrzeć mecz we Wrocławiu?
0
sciah, super, ale nie mamy nominalnego lewoskrzydłowego.
Ronaldinho baaardzo by się przydał.
0
m17essi2,
jesteś żałosny, daruj sobie takie komentarze...
0
bo to zły człowiek jest.
0
dobrze, że nawet w przypadku przegranej będziemy mieć 3 punkty przewagi nad Valencią, o ile Los Ches wygrają.
mam jednak nadzieję, że wygramy i powiększymy swoją przewagę nad Realem do 9 pkt.
ojjj, co by to było... :D
0
wujo444,
chyba chodziło ci o Culés, si? :D
0
Pyrzo_Barca,
z tego co pamiętam, to w Chelsea Iceman dosyć często grywał na skrzydle.
zastrzegam sobie prawo do pomyłek. xD
0
szefo,
wiem, że się czepiam, ale irytuje mnie, że czytam parę komentów pod rząd o tym samym.
myślę jednak, że jakoś to przeżyję bez uszczerbku na zdrowiu :P
0
robokochambarce,
ile można wałkować ten sam temat?
parę osób przed tobą już to pisało.
0
Haryztybetu,
uważasz, że Ronaldinho z własnej woli odszedł z Barcy?
jeśli tak, to się mylisz.
0
mi się wydaje, że to ja jestem jednym z najbardziej niedocenianych piłkarzy świata... :( xD
0
nie ma to jak sążne krycie.
0
żaden kretyn nie ryzykowałby wystawienia w pierwszej jedenastce zawodnika, który dwa dni temu odczuwał ból mięśnia uniemożliwiający mu udział w treningu.
jestem w 10000% pewny, że Pep tego nie zrobi, ewentualnie może go wprowadzić na ostatnie 20-25 min, chociaż i tak wątpię, że Messi chociaż trafi na ławę.
VeB!
0
TheGodfather69,
może jednak lepiej by było gdyby miał oczy. :P
mlody999,
bez komentarza.
0
szajbor,
100% racji, właśnie miałem zamiar pisać coś w tym tonie :P
0
santiago,
ja jakoś za nim nie tęsknię.
0
fajnie, Edek10.
bardzo się cieszymy, że nas zapewniasz.