0

[zaack],

dobra, ja już się nie odzywam :P

0

Kuruwczi się już pewnie na niego czai...

0

wujo444,

muszę cię zmartwić. niepierwszy pisze się razem :D

0

m_o_z,

ale chyba ty o niej napisałeś, że jest fajna?

czepiaj się, czepiaj, bo się z tobą nie zgadzam. super!

0

m_o_z,

no ale jeśli taki Toure zapoda swoje czterdziestometrowe podanie do Henry'ego, który po tym podaniu jest w sytuacji 1 na 1 i dotknie piłkę 2 razy przed oddaniem strzału, to co wtedy? może nie należy mu przypisać asysty?

zupełnie nie zgadzam się z twoją definicją.

0

zawsze go lubiłem jako piłkarza, jeszcze bardziej jako człowieka.

wbrew pozorom ma spore poczucie humoru.

wpiszcie na YouTube 'Henry 3rd eye', umrzecie xD

0

Henry1991, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

0

noi, chyba nikomu tutaj takimi tekstami nie zaimponujesz.

0

właśnie chciałem pytać, dlaczego nie było mozaiki.

cholerna pogoda. ;s

0

Toure, ta akcja gdzie minął 4 zawodników Realu mmmm, miodzio...

0

Los Merengues,

"jush"? o boże...

co za PokEmoNIaSH...

0

wiecie może czy w jakimś kinie we Wrocławiu leci GD?

jak się streszczę, to może jeszcze dojadę :D

0

wiecie może czy w jakimś kinie we Wrocławiu leci GD?

jak się streszczę, to może jeszcze dojadę :D

0

wie ktoś gdzie można w cywilizowanych warunkach obejrzeć mecz we Wrocławiu?

0

sciah, super, ale nie mamy nominalnego lewoskrzydłowego.

Ronaldinho baaardzo by się przydał.

0

m17essi2,

jesteś żałosny, daruj sobie takie komentarze...

0

bo to zły człowiek jest.

0

dobrze, że nawet w przypadku przegranej będziemy mieć 3 punkty przewagi nad Valencią, o ile Los Ches wygrają.

mam jednak nadzieję, że wygramy i powiększymy swoją przewagę nad Realem do 9 pkt.

ojjj, co by to było... :D

0

wujo444,

chyba chodziło ci o Culés, si? :D

0

Pyrzo_Barca,

z tego co pamiętam, to w Chelsea Iceman dosyć często grywał na skrzydle.

zastrzegam sobie prawo do pomyłek. xD

0

szefo,

wiem, że się czepiam, ale irytuje mnie, że czytam parę komentów pod rząd o tym samym.

myślę jednak, że jakoś to przeżyję bez uszczerbku na zdrowiu :P

0

robokochambarce,

ile można wałkować ten sam temat?

parę osób przed tobą już to pisało.

0

Haryztybetu,

uważasz, że Ronaldinho z własnej woli odszedł z Barcy?

jeśli tak, to się mylisz.

0

mi się wydaje, że to ja jestem jednym z najbardziej niedocenianych piłkarzy świata... :( xD

0

nie ma to jak sążne krycie.

0

żaden kretyn nie ryzykowałby wystawienia w pierwszej jedenastce zawodnika, który dwa dni temu odczuwał ból mięśnia uniemożliwiający mu udział w treningu.

jestem w 10000% pewny, że Pep tego nie zrobi, ewentualnie może go wprowadzić na ostatnie 20-25 min, chociaż i tak wątpię, że Messi chociaż trafi na ławę.

VeB!

0

TheGodfather69,

może jednak lepiej by było gdyby miał oczy. :P

mlody999,

bez komentarza.

0

szajbor,

100% racji, właśnie miałem zamiar pisać coś w tym tonie :P

0

santiago,

ja jakoś za nim nie tęsknię.

0

fajnie, Edek10.

bardzo się cieszymy, że nas zapewniasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?