Nie mogę się doczcekać, aż zamknie paszcze wszystkim "kibicom".
Gościu zdecydował się na obniżenie zarobków żeby umożliwić tak wysoką kwotę transferu, niech to wreszcie do Was dotrze!
Vamos Mathieu!
Bożesz ty mój, znowu Alexis..
z całym szacunkiem, ale w takiej formie dziwię się, że Tito tak konsekwentnie na niego stawia. Nie dość, że gra słabo, to jeszcze to ciągłe wywracanie i darcie japy.. ehh.. Wracaj do formy chłopie, tak będzie najlepiej dla wszystkich! :D
dużo biegał, jego podania wcale nie były takie niedokładne, kilka ładnych przerzutów. ogólnie był bardzo aktywny i wniósł sporo świeżości do gry Barcy.
twój żart jest tak prymitywny i oklepany, że naprawdę nie musisz go tutaj prezentować. kolega barcwelona usiłował dokonać prowokacji rodem z Onetu, ale czy inteligentny człowiek odpowiada na takie coś?
Komentarze
0
Nie mogę się doczcekać, aż zamknie paszcze wszystkim "kibicom".
Gościu zdecydował się na obniżenie zarobków żeby umożliwić tak wysoką kwotę transferu, niech to wreszcie do Was dotrze!
Vamos Mathieu!
0
hahaha, co by nie mowic, to calkiem ladnie go zripostowal :D
swoja droga Gerard powinien zajac sie graniem, a nie komentowaniem innych druzyn...
0
też miałem takie wrażenie, że nam się w... głowach poprzewracało od tego dobrobytu :P
0
Powrót do klasyki. Nareszcie! :D
0
Bożesz ty mój, znowu Alexis..
z całym szacunkiem, ale w takiej formie dziwię się, że Tito tak konsekwentnie na niego stawia. Nie dość, że gra słabo, to jeszcze to ciągłe wywracanie i darcie japy.. ehh.. Wracaj do formy chłopie, tak będzie najlepiej dla wszystkich! :D
0
jak dal mnie Guddy powinien dostać 6.
dużo biegał, jego podania wcale nie były takie niedokładne, kilka ładnych przerzutów. ogólnie był bardzo aktywny i wniósł sporo świeżości do gry Barcy.
0
lepiej niech nie kombinują z jego ekspresowym ściąganiem do Barcelony, myślę, że w takim meczu Hleb lub Pedro spokojnie mogą go zastąpić.
0
no mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli to prawda, a nawet tego nie wiemy, to jestem lekko zszokowany.
0
Myślę, że Pep podczas nieobecności Abidala będzie go zastępował Puyolem, niestety.
mam nadzieję, że się mylę.
0
Tai-Sho,
twój żart jest tak prymitywny i oklepany, że naprawdę nie musisz go tutaj prezentować. kolega barcwelona usiłował dokonać prowokacji rodem z Onetu, ale czy inteligentny człowiek odpowiada na takie coś?