adammo13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mat25,
jak na razie to wszyscy sezonowcy tego świata kibicują naszej Barcelonie.
0
dalej apeluj o bana, chłopcze.
0
dzięki za wyjaśnienie, cwelu. nie wiedziałem, wiesz?
0
swoją drogą, czemu cenzuruje słowo "cw.el", a tych wszystkich użytych przez naszego madryckiego przyjaciela nie?
0
Tai-Sho,
twój żart jest tak prymitywny i oklepany, że naprawdę nie musisz go tutaj prezentować. kolega barcwelona usiłował dokonać prowokacji rodem z Onetu, ale czy inteligentny człowiek odpowiada na takie coś?
0
Faraon,
a skąd wiesz, mistrzu?
0
teraz się okaże czy Barcelona ma w dupie Eto'o
0
lukasoon15, o stary! zajrzyj czasem do słownika, bo na 6 słów, w 2 popełniłeś błędy. całkiem nieźle.
0
wszyscy strasznie się podniecają, a nikt nie raczy zauważyć, że okno transferowe jeszcze nie jest otwarte.
0
"To że celem transferowym Barcelony pozostaje David Villa nie jest już żadną tajemnicą."
a ktoś z klubu potwierdził zainteresowanie jego skromną osóbką? bo ja sobie nie przypominam.
0
żaden transfer nie przebije opłacalnością Pique :P
myślę, że teraz jest warty spokojnie z 20 mln euro.
0
zdecydowanie wolałbym, aby Sylvinho pozostał w zespole, bo Felipe jest skazany na grzanie ławy, no ale cóż.
0
NOTABENE, a nie nota bene!
co do meczu, to Amerykanie nie byli dużo lepsi, ale mieli większą skuteczność i to zaważyło na zwycięstwie.
0
u99artur1,
kolego, śmieszny żarcik
0
a po co ten news tutaj? niedługo będziecie pisać, że Szczot zostaje w Górniku ;)
0
według mnie zakontraktowanie Villi byłoby całkowitym brakiem szacunku dla Eto'o. po co nam Villa, skoro mamy najlepszego napastnika na świecie? zresztą co chwilę Laporta i Pep powtarzają, że chcą, aby Samuel został w Barcelonie. a gdzie tu logika?
ludzie za bardzo podniecają się tym, co wypisują gazety. ja o mało co nie wysadziłem domu, kiedy dowiedziałem się, że Barca zerwała negocjacje z Valdesem. okazało się, że nie było w tym ani ziarnka prawdy, mimo że ów pismak pisał całkowicie poważnie. mam nadzieję, że ta plota się nie potwierdzi.
cudze chwalicie, swojego nie znacie! (czy jakoś tak)
0
Mickey131,
mogłeś zacząć kibicować Barcelonie trochę wcześniej niż na poziomie półfinałów.
0
chciał zostać w Marsylii, ale odszedł. biedaczysko...
0
no mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli to prawda, a nawet tego nie wiemy, to jestem lekko zszokowany.
0
na pewno podpisze kontrakt.
jeśli już miałby odejść, to byłbym za sprowadzeniem Diego Alvesa.
0
tak djneo, na pewno.
0
ile według Sportu jest celów transferowych nr. 1?
mi się wydaje, że nikt z Barcy nawet nie wspomniał słówkiem o transferze.
0
tu jeszcze rzeczy, które Ronaldo może kupić za kasę z 6-letniego kontraktu z realem, opiewającego na 106 mln funtów, by Eurosport:
- Big Maca każdemu, mężczyźnie, kobiecie i dziecku w Zjednoczonym Królestwie
- 530 nowych ferrari 599 GTBs, identycznych, jak samochód, który Ronaldo rozbił w tym roku
- klub Newcastle United
- 588 000 godzin w solarium
- 34 754 098 tubek żelu do włosów
- najdroższy dom w Los Angeles, który należy do producenta filmowego Aarona Spellinga
- 163 077 butelek szampana Cristal
- 26 500 000 nadmuchiwanych osiołków
- 10 610 610 par piżam Cristiano Ronaldo
0
tak a propos transferów, to Ze Roberto jest do wzięcia za free.
na ławę akurat :)
0
sorry, ale ja mam 11 lat, tylko w nicku sobie wpisałem że mam 13, żeby być takim fajnym gościem jak ty :)
0
LeoMessi1989,
w sumie to Valdes też mógłby zagrać na lewej, Abidal na bramę i jazda!
dziwna ta twoja teoria. lewy obrońca to lewy obrońca.
0
heh, a nasz Jimmy Jump dzisiaj Federera "zaatakował" :)
0
jednak przy takiej ilości plików warto być dzieckiem neo :)
zmieniamy IP i gotowe :D
0
jak dla mnie to może mieć i 50 lat byleby grał na przyzwoitym poziomie i strzelał bramki z ponad 40 metrów. tego chyba można od niego wymagać :)
0
wujo444,
a po co ci Caceres polewający głowę wodą? czyżby ci się spodobał Martin? :P