0

mat25,

jak na razie to wszyscy sezonowcy tego świata kibicują naszej Barcelonie.

0

dalej apeluj o bana, chłopcze.

0

dzięki za wyjaśnienie, cwelu. nie wiedziałem, wiesz?

0

swoją drogą, czemu cenzuruje słowo "cw.el", a tych wszystkich użytych przez naszego madryckiego przyjaciela nie?

0

Tai-Sho,

twój żart jest tak prymitywny i oklepany, że naprawdę nie musisz go tutaj prezentować. kolega barcwelona usiłował dokonać prowokacji rodem z Onetu, ale czy inteligentny człowiek odpowiada na takie coś?

0

Faraon,

a skąd wiesz, mistrzu?

0

teraz się okaże czy Barcelona ma w dupie Eto'o

0

lukasoon15, o stary! zajrzyj czasem do słownika, bo na 6 słów, w 2 popełniłeś błędy. całkiem nieźle.

0

wszyscy strasznie się podniecają, a nikt nie raczy zauważyć, że okno transferowe jeszcze nie jest otwarte.

0

"To że celem transferowym Barcelony pozostaje David Villa nie jest już żadną tajemnicą."

a ktoś z klubu potwierdził zainteresowanie jego skromną osóbką? bo ja sobie nie przypominam.

0

żaden transfer nie przebije opłacalnością Pique :P

myślę, że teraz jest warty spokojnie z 20 mln euro.

0

zdecydowanie wolałbym, aby Sylvinho pozostał w zespole, bo Felipe jest skazany na grzanie ławy, no ale cóż.

0

NOTABENE, a nie nota bene!

co do meczu, to Amerykanie nie byli dużo lepsi, ale mieli większą skuteczność i to zaważyło na zwycięstwie.

0

u99artur1,

kolego, śmieszny żarcik

0

a po co ten news tutaj? niedługo będziecie pisać, że Szczot zostaje w Górniku ;)

0

według mnie zakontraktowanie Villi byłoby całkowitym brakiem szacunku dla Eto'o. po co nam Villa, skoro mamy najlepszego napastnika na świecie? zresztą co chwilę Laporta i Pep powtarzają, że chcą, aby Samuel został w Barcelonie. a gdzie tu logika?

ludzie za bardzo podniecają się tym, co wypisują gazety. ja o mało co nie wysadziłem domu, kiedy dowiedziałem się, że Barca zerwała negocjacje z Valdesem. okazało się, że nie było w tym ani ziarnka prawdy, mimo że ów pismak pisał całkowicie poważnie. mam nadzieję, że ta plota się nie potwierdzi.

cudze chwalicie, swojego nie znacie! (czy jakoś tak)

0

Mickey131,

mogłeś zacząć kibicować Barcelonie trochę wcześniej niż na poziomie półfinałów.

0

chciał zostać w Marsylii, ale odszedł. biedaczysko...

0

no mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli to prawda, a nawet tego nie wiemy, to jestem lekko zszokowany.

0

na pewno podpisze kontrakt.

jeśli już miałby odejść, to byłbym za sprowadzeniem Diego Alvesa.

0

tak djneo, na pewno.

0

ile według Sportu jest celów transferowych nr. 1?

mi się wydaje, że nikt z Barcy nawet nie wspomniał słówkiem o transferze.

0

tu jeszcze rzeczy, które Ronaldo może kupić za kasę z 6-letniego kontraktu z realem, opiewającego na 106 mln funtów, by Eurosport:

- Big Maca każdemu, mężczyźnie, kobiecie i dziecku w Zjednoczonym Królestwie

- 530 nowych ferrari 599 GTBs, identycznych, jak samochód, który Ronaldo rozbił w tym roku

- klub Newcastle United

- 588 000 godzin w solarium

- 34 754 098 tubek żelu do włosów

- najdroższy dom w Los Angeles, który należy do producenta filmowego Aarona Spellinga

- 163 077 butelek szampana Cristal

- 26 500 000 nadmuchiwanych osiołków

- 10 610 610 par piżam Cristiano Ronaldo

0

tak a propos transferów, to Ze Roberto jest do wzięcia za free.

na ławę akurat :)

0

sorry, ale ja mam 11 lat, tylko w nicku sobie wpisałem że mam 13, żeby być takim fajnym gościem jak ty :)

0

LeoMessi1989,

w sumie to Valdes też mógłby zagrać na lewej, Abidal na bramę i jazda!

dziwna ta twoja teoria. lewy obrońca to lewy obrońca.

0

heh, a nasz Jimmy Jump dzisiaj Federera "zaatakował" :)

0

jednak przy takiej ilości plików warto być dzieckiem neo :)

zmieniamy IP i gotowe :D

0

jak dla mnie to może mieć i 50 lat byleby grał na przyzwoitym poziomie i strzelał bramki z ponad 40 metrów. tego chyba można od niego wymagać :)

0

wujo444,

a po co ci Caceres polewający głowę wodą? czyżby ci się spodobał Martin? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?