0

Mecz nudny, ani jednym ani drugim nie zależało na zwycięstwie szkoda

0

Alexis i wszysto jasne

0

Nie wiem co jeszcze Alexis robi na boisku

0

To samo Alexis

0

Jedynym pilkarze w ataku ktory gra jest Pedro

0

Alexis gra?

0

Alexis dno

0

Pieknie poklepali

0

Pedro jest w strasznym gazie

0

Ech Tito kiepsko wyglada

0

Na miejsce Fausa znajdzie sie 100 lepszych, Messi jest niezastapiony

0

Pedro >>>>>Alexis

0

ALEXIS najgorszy dzis

0

Pedro jeszcze karnego wwalczyl ech

0

Czewien

0

Pedro dzien konia

0

Alves z Alexisem tworza klub AA beznadzieja

0

Alexis dno

0

Alexis zejdz

0

Chamstwo boiskowe

0

Czerwo powinno byc

0

Pedro klasyczny

0

Jechac z kur....

0

Pedro cudo

0

pedro pieknie

0

Alexis 9 z 2 ligi

0

Alexis na 9 buhahaha

0

Alexis dno totalne

0

Naucz sie czytac ze zrozumienie, a potem komentuj

0

Zawodnicy odchodzą, a klubu zostają. Kluby może i tak , ale działacze pozbywajacy sie najlepszego gracza w historii klubu napewno nie. Prawda jest taka, ze Messi wbrew temu co mowi te. Pan dobrze zna sie na ekonomii. Zarabia najwiecej, ale tez dzięki niemu są najwyższe wpływy do kasy klubu, o aspektach sportowych nie wspomnę. Zarząd chce iść na wojnę z Leo, napewno przegra. To nie Messi powinien siedzieć cicho tylko dyrektorzy jak pan Faust.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?