adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Dobra mina CR7
0
Smiesza mnie Ci co skreslaja Messiego i Argentyne po 1 słabej polowie. Widac bylo, ze Messi po tym golu rozluznil pozlady i zaczal grac duzo lepiej, a wraz z nim koledzy
0
Bydgoszcz od urodzenia
0
Odrobinę radości po porażkach Barcy Zawisza nam dzisiaj dał!!
Zawisza golll!!!!!
1
Zawisza Bydgoszcz!!!
0
Widze, ze coraz wiecej osob na tej stronie podnieca sie gra Realu, wypad na rm.pl. Prawda jest tak, ze obe mecze $realowi lepij ulozyc sie nei mogly
0
Dobrze, ze w tym roku sa MS bo Barcelona radosci nam nie zapewni
0
Atletico jedzie na mega farcie ostatnio. Widac, ze w koncowkach sa zajechani
0
Alexis znowu mogl przsadzic i znowu zje.. . Tak samo jak z Chelsea i jego poprzeczka, jak odpadniemy to znou przez niego
0
Myslalem, ze na rudo sie przefarbuje
0
Pinto mistrz
0
VV mistrzu trzymaj sie!!! Do tej pory mam przed oczami obrone VV z Chelsea w akcji z Drogba, gdyby nie on nie bylo by wielkiej Barcy
0
fatalny koniec w Barcelonie. Myslalem, ze podniesie puchar LM, a tu takie cos. Dziekujemy VV
0
VV zerwane krzyzowe przednie
0
VV juz wie, ze to koniec, widac bylo, ze jest zalamany
0
Karny ewidentny Dudek wypad
0
Alexis jak zwykle nota w gore za nazwisko
0
PL jest steasznie w tyle za PD czy BL. Powód, zacofanie taktyczne co sprawdza sie w PL nie sprawdza sie w Europie.
0
Dobrze Iniesta kosic frajerow
0
Drikarz pie....
0
Sedzia kupiony
0
Sedzia 2 razy nas okradl
0
Mi sie wydaje, ze Real bedzie miał swój kryzys, grają wąska kadra od kilku miesięcy na maksa wiec spokojnie zadyszka kiedyś przyjdzie
0
Dawno tak dupy nie dali dzisiaj
0
Wstyd
0
Wstyd!! Mając najlepszych piłkarzy na świecie bez dobrego trenera go.... Znacznymy Tata może buty Pepa lizać. Dramat co grają nasi gwiazdorzy
0
Sędzia ewidentnie był stronniczy. Nie podyktował ewidentnego rzutu karnego za rękę w polu karnym, nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, nie wyrzucił Negredo.
0
Psy szczekają karawana jedzie dalej.
0
Zdjecie z wslisgiem w Messiego niczego nie wyjaśnia, najlepiej zobaczyć powtórkę widać ze kontak z noga Demichelisa jest już w polu karnym. To, ze zawodnik zaczął robić wślizgów prze polem karnym nie ma nic do rzeczy.