4

Mam nadzieje ze Messi i Masche przywitają tego naziste ter Stegena tak ze po pól roku spakuje manatki i wtoci do swojej rzeszy. Nienawidzę niemieszkalnymi zawsze i wszedzie. Nikt mi nie wciśnie kitu ze woja skończyła sie 60 lat temu i to pożądny naród. Podczas celebracji zarówno zawodnicy jak i kibice pokazali prawdziwe oblicze świńskiego narodu. Do gazu z nimi

1

4

0

0

ok szwabska świnia

0

Kogo obchodzi taki g.. jak król strzelców.

0

Bo jak będzie, to znacz, że nie Polak tylko niemiaszek

17

Za hitlerowcami żaden Polak nie bedzie

0

Boże daj dziś zwycięstwo Messiemu, za te wszystkie chwile radości które nam dał.

0

Messi spokojnie jeszcze zagra na jednym mundialu wiec nie wiem po co to głupie gadanie

0

Jak na moje dzisiaj Niemcy są posrani, po ostatnim meczu z Brazylią oni muszą wygrać, a Argentyna może. We wszystkich najważniejszych turniejach niemiaszki pękają w najważniejszych momentach.

0

Julio C. ja pierdole co za bramkarz

3

Strasznie szkoda Chile, bo gdyby nie fuks Brazylii, to Chilijczycy mogli by grac w finale, a jak nie to napewno pokazali by lepsza grę niż Brazylia, bo to co oni graja to jest wielkie G

0

Na DM ustawił bym Davida Luiza, a tak gra gitara

2

Vlaar lepszy niz Mathieu, ale Zubi wie najlepiej

2

Tacy zawodnicy jak JO, William, Ramires to obraza dla brazylijskości

6

W Brazylii to jedynie brazylijski jest Neymar i Oscar, reszta to rzemiślnicy. R10 jest lepszy niz cała pomoc brazylii. Niby Brazyli ma najlepsza pare stoperów na swiecie, a straciła najwiecej goli w historii

0

Sratatata. Juz z Belgia i Holandia szans nie mieli

1

MVP Marszczerano !!!

1

Messi dzisiaj kryty przez 3

2

Szkoda tych sezonow Masche jako SO

0

To byl samogwałt

0

Bramkarz brazyli jest zajefajny

0

Jeszcze 3

0

Nienawidze szkopów, ale niech wpierdolą Brazylii jesszcze 4 bo takiego gówna jak brają dawno nie widziałem

0

Na stojąco w obronie

0

Niemcy tak jak nie grali nic w pierwszej, nie graja w drugiej. Szkoda, ze Brazylia dała tak dupy bo nie ma żadnych emocji

0

Obraz drugiej połowy pokazuje, że gdyby w pierwszej Brazylijczycy po 2:0 nie grali jak amatorzy to awans był by możliwy

0

Jak szkop wyciąnie taką piłe jak Ochoa po główce Neymara to zmienia zdanie.

1

Obronił 3 strzały lecące prosto niego. Genialne interwencje to miał Ochoa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?