Zip

0

Niby fajnie druzyna na fali, chociaz rywale nie porywaja, mozna chwalic, podniecac sie, a w meczu z Juve czy w lidze z kims silnym bedzie znowu wyzywanie xDD

Zip

1

Tricao jezeli nie poprawi znacznie swojej gry to jeden z pierwszych do sprzedania w lato.

Zip

9

@Hosh najbardziej szanuje real mourinho

Zip

3

Marzenia:
1. Borussia M'gladbach
2. Szachtar Donieck

Rzeczywistość:
1. Real Madryt
2. Inter Mediolan

:|

Zip

0

@Hasszz Szakhtar wygra ma 10pkt
Real wygra ma 10pkt
Borussia ma 8 lub 9 (przegrana/remis dzisiaj)

Zip

0

I tak przegrana czy remis Borusii niewiele zmienia.
Real jak wygra ostatni mecz to przechodzi dalej..

Zip

0

Jest jakiś kurs na wyjście Realu z grupy do dalszej fazy LM? Trzeba z 100-200 obstawić, co by się nie wkur$% aż tak bardzo...

Zip

5

@LuisSalvano Albo na 1 :)

Zip

1

@kuz A B. Mynsienblabla ma szanse na remis? Warto szukać strima na 2gą połowę, czy lipnie to wygląda?
@edit Grubson dzięki za lajki, ja to widzę, doceniam. Jeszcze dobrze na tym wyjdziesz

Zip

1

Szlag, akurat Inter na PolsatSport3, gdzie mi nie trybi...

Zip

1

Oby Atleti max zremisowało, wtedy będzie kozacki mecz w ostatniej kolejce o wyjście z grupy..

Zip

1

@Dertinho A nie lepiej jak Borussia wygra? Wtedy Inter gra o nic w ostatniej kolejce..

Zip

2

@zajek101010 Aż zrobiłem. A jak to się sprawdzi, to drukuję, lamunuję i wieszam na ścianę :D Rób screeny xD

Zip

2

@Chakalaka czkałaka jak nigdy w punkt.

Zip

1

Oby tylko nie skończyło się tym, że Real wyjdzie z pierwszego miejsca xD
Oby skończyli z LE jezu co to by był za scenariusz...

Zip

1

Jak Real wygra z Borussia a Szachtar z Interem w ostatniej kolejce (jak dzisiaj Borussia wygra), to kto z drugiego miejsca? Bilans bramkowy, czy bezpośrenich spotkań?

Zip

4

Pięknie wieczór się zaczyna XD

Zip

4

@semafor Można zadać gorzej pytanie?

Zip

0

@Jonyx Inter ostro sfrajerzył i po tym 2gim meczu Conte powinien wylecieć

Zip

0

@Denver A odnośnie kontynuowania nauki cos się orientujesz?

Zip

0

Spokojnie, mamy jeszcze jakieś 30min gry. Real równie dobrze może władować 2bramy i po zabawie.. Trzeba czekać..

Zip

1

Varana nie powinno być na boisku :)

Zip

0

Ma ktoś informacje odnośnie 500+ na przyszły rok/rodzinne/ pieniądze na kontynuowanie nauki itd..? Bo doszły mnie słuchy, że mają być wstrzymane i nie wiem czy to prawda, bo nie mogę nic takiego znaleźć?

Zaznaczę również by ograniczyć głupie wpisy, że nie korzystam z niczego w/w. Po prostu potrzebuję informacji. Dzięki z góryy

Zip

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Zip

1

@bixmix szkoda byku tak malo zabraklo idzie sie wkurrrr soczyscie..

Heh co w plecy kolego no coz zycie jakos tak cieplej na serduszku jal tylko mi nie idzie..

Zip

0

Zip

2

@MaŁolat nawet 1%szans nie ma na taki sklad.

Zip

2

Masterchef w Bialowiezy, Puszczy Bialowieskiej..
Polecam goraco

Zip

0

@Lebson26 zostaw siadzie lajtowo

Zip

1

@NeroTFP staty w napoli jak prawdziwy szef

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?