Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby fajnie druzyna na fali, chociaz rywale nie porywaja, mozna chwalic, podniecac sie, a w meczu z Juve czy w lidze z kims silnym bedzie znowu wyzywanie xDD
1
Tricao jezeli nie poprawi znacznie swojej gry to jeden z pierwszych do sprzedania w lato.
9
@Hosh najbardziej szanuje real mourinho
3
Marzenia:
1. Borussia M'gladbach
2. Szachtar Donieck
Rzeczywistość:
1. Real Madryt
2. Inter Mediolan
:|
0
@Hasszz Szakhtar wygra ma 10pkt
Real wygra ma 10pkt
Borussia ma 8 lub 9 (przegrana/remis dzisiaj)
0
I tak przegrana czy remis Borusii niewiele zmienia.
Real jak wygra ostatni mecz to przechodzi dalej..
0
Jest jakiś kurs na wyjście Realu z grupy do dalszej fazy LM? Trzeba z 100-200 obstawić, co by się nie wkur$% aż tak bardzo...
5
@LuisSalvano Albo na 1 :)
1
@kuz A B. Mynsienblabla ma szanse na remis? Warto szukać strima na 2gą połowę, czy lipnie to wygląda?
@edit Grubson dzięki za lajki, ja to widzę, doceniam. Jeszcze dobrze na tym wyjdziesz
1
Szlag, akurat Inter na PolsatSport3, gdzie mi nie trybi...
1
Oby Atleti max zremisowało, wtedy będzie kozacki mecz w ostatniej kolejce o wyjście z grupy..
1
@Dertinho A nie lepiej jak Borussia wygra? Wtedy Inter gra o nic w ostatniej kolejce..
2
@zajek101010 Aż zrobiłem. A jak to się sprawdzi, to drukuję, lamunuję i wieszam na ścianę :D Rób screeny xD
2
@Chakalaka czkałaka jak nigdy w punkt.
1
Oby tylko nie skończyło się tym, że Real wyjdzie z pierwszego miejsca xD
Oby skończyli z LE jezu co to by był za scenariusz...
1
Jak Real wygra z Borussia a Szachtar z Interem w ostatniej kolejce (jak dzisiaj Borussia wygra), to kto z drugiego miejsca? Bilans bramkowy, czy bezpośrenich spotkań?
4
Pięknie wieczór się zaczyna XD
4
@semafor Można zadać gorzej pytanie?
0
@Jonyx Inter ostro sfrajerzył i po tym 2gim meczu Conte powinien wylecieć
0
@Denver A odnośnie kontynuowania nauki cos się orientujesz?
0
Spokojnie, mamy jeszcze jakieś 30min gry. Real równie dobrze może władować 2bramy i po zabawie.. Trzeba czekać..
1
Varana nie powinno być na boisku :)
0
Ma ktoś informacje odnośnie 500+ na przyszły rok/rodzinne/ pieniądze na kontynuowanie nauki itd..? Bo doszły mnie słuchy, że mają być wstrzymane i nie wiem czy to prawda, bo nie mogę nic takiego znaleźć?
Zaznaczę również by ograniczyć głupie wpisy, że nie korzystam z niczego w/w. Po prostu potrzebuję informacji. Dzięki z góryy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bixmix szkoda byku tak malo zabraklo idzie sie wkurrrr soczyscie..
Heh co w plecy kolego no coz zycie jakos tak cieplej na serduszku jal tylko mi nie idzie..
0
Przepraszam, ze przeszkadzam, ale..
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=L4rXqDvs_Ak
2
@MaŁolat nawet 1%szans nie ma na taki sklad.
2
Masterchef w Bialowiezy, Puszczy Bialowieskiej..
Polecam goraco
0
@Lebson26 zostaw siadzie lajtowo
1
@NeroTFP staty w napoli jak prawdziwy szef