1

Roma ROmanov :

6 : 0 dla Barcy

;]

0

tylko nie 8:0 prosze bo do krakowa pryzjada rezerwy:(

0

Pique niech go pokryje raz cialem i brozio lezy;p

0

słowo "ZNISZCZYŁA" zastapilbym "NIEWYKORZYSTALA"

tak jak z Quaresma Reina wiele wychowankow Barcy gra w innych klubach i taka jest prawda nie potrafil sie przebic do 11 wiec wyl;ecial i tyle.

0

ooooooooo Piatti;D

nice ;)

ciekawe jak gra naprawde w FM calkiem niezle;p

ALmeria miejsce 12 ;]

0

bedzie mecz w TV??

0

hahahahahahahahahahahahahaha

0

jupi!!!!!

0

szkoda go:(

Lubie ogladac Puchar Francji ;/

0

Dla mnie lepiej bo jakby Barca pierwszy mecz wygrała 8 :0 ;p na CampNou to do krakowa przyjedize 2 sklad;/

A ja chce Henry'ego Eto'o Inieste i innych;D

0

JA CHCE MECZ NA ŚLĄSKIM!!!!;D

0

Wisła Kraków

SParta Praga

SLavia Praga

Bo jak cos to mam blisko;D

0

Xavi obys mial jaknajwiecej asyst;D

bo Twoje podania to magia;)

no i mozesz strzelac tak jak w ubiegłym sezonie;)

0

naturalny kebab moze;D hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?