7 grudnia 2008, 22:59
0
BAN! mod
7 grudnia 2008, 22:29
ja bym R.M. nie lekcewazyl
7 grudnia 2008, 15:37
no ładnie;D teraz jeszcze ogolic( z punktów) Real i Villarreal ;]
5 grudnia 2008, 20:55
bajka;] ja wole i tak Afellaya;D i F.Ribery'ego;D
4 grudnia 2008, 16:51
ataku to moze na pozazdroscic;D jeszcz ejakby tak H14 troszku bardziej sie staral;p
13 sierpnia 2008, 15:21
1
Roma ROmanov : 6 : 0 dla Barcy ;]
7 sierpnia 2008, 17:54
bedzie mecz w TV??
18 sierpnia 2008, 13:13
i tak dostana klupane;D ;p;p;p;p;p;p;p;p;p
26 listopada 2008, 15:06
Bez Xaviego to Barca czuje sie jak bez kręgosłupa;|
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
ja bym R.M. nie lekcewazyl
0
no ładnie;D teraz jeszcze ogolic( z punktów) Real i Villarreal ;]
0
bajka;]
ja wole i tak Afellaya;D i F.Ribery'ego;D
0
ataku to moze na pozazdroscic;D jeszcz ejakby tak H14 troszku bardziej sie staral;p
1
Roma ROmanov :
6 : 0 dla Barcy
;]
0
BAN!
mod
0
bedzie mecz w TV??
0
i tak dostana klupane;D ;p;p;p;p;p;p;p;p;p
0
Bez Xaviego to Barca czuje sie jak bez kręgosłupa;|