Yaripp
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
ja bym R.M. nie lekcewazyl
0
no ładnie;D teraz jeszcze ogolic( z punktów) Real i Villarreal ;]
0
bajka;]
ja wole i tak Afellaya;D i F.Ribery'ego;D
0
ataku to moze na pozazdroscic;D jeszcz ejakby tak H14 troszku bardziej sie staral;p
0
no chyba ze Iniesta na skrzydle to wtedy tak Cesc w srodku z Xavim;D
ale ja sie upieram nad Afellayem i jakis lewy obronca? jak dla mnie D.Pranjic moze grac w pomocy i na obronie;D
0
ma YAYA!
0
Afellay
D.Pranjic
0
jak ci zaplaca to nawet powiesz ze Barca to najgorszy klub na swiecie;]
$przedawczyk.
0
D.Pranjic z Heerenven;D
a na skrzydlo w ataku: Ibrahim Afelay lub Ribery;D
0
Kaka i Ballack zawyskoko jak dla mnie
0
no napewno nie tyle swietny z niego bramkarz co szczesliwy chociaz sa mecze kiedy nas ratuje ;p
0
jeszcze 9pkt w kolejnych trzech meczach La Liga i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony a po drodze spodziewam sie potkniec Realu m. ;-0
0
3pkt zamiast tortu;D
0
chodzi oto ze H14 zarabia krocie a forma kiepska;/ patrzac na to co robi Xavi dla Dumy Katalonii i jego zarobki;/
Wiec ta marka h14 tylko daje podstawe do takich zarobkow.
0
pitrekp -----> wodki mu dobrze prawi!!
mnie szczerze to ten wynik nie powala patrzac przez pryzmat:
-zarobkow
-marki jaka wyrobil w Arsenalu( nie prezentuje 50% tego co tam)
-ilosci rozegrnaych meczy w barwach FCB.
0
Bez Xaviego to Barca czuje sie jak bez kręgosłupa;|
0
jakos mnie osobiscie nieprzekonal;]
wolałbym Renato z Sevilli;D
0
i masz racje nawet najlepsi w najwazniejszym momecie swojej (dotychczasowej) kariery nie wykorzystywali karnych;] LM*
0
A ja chciałbym Ivicie Olicia z HSV ;]
0
moja ulubiona;D
0
wie ktos za ile wroci G.Milito? tak mniej wiecej
0
te zarobki Titiego to chyba za zasługi w Arsenalu :| jak dla mnie to idiotyczne bo np Xavi czy Puyol to wazniejsze ogniwa a zarabiaja mniej;/
0
ja osobiscie skupilbym sie na lewym oborncy np;: Pranjic no i tez typowy zastepca dla D.Alvesa Ilsinho :D
jesli chodzi o atak... Diego Milito!
0
ATK święte słowa!
0
a ja lubiałem jak biegał z apiłka 40metrów tam i spowrotem żeby potem podac ja do R10.
0
Diego Milito popoisal sie 3brameczkami dzisiaj;D
Moze tak na zmiennika dla E2.
0
Caceres i Pedro powinni dostac szanse.
0
Xavi i dziwic sie ze Juve,Inter,L-pool chcieliby sciagnac do siebie tego zawodnika.
0
obadamy co bediz epo sezonie.