0

BAN!

mod

0

ja bym R.M. nie lekcewazyl

0

no ładnie;D teraz jeszcze ogolic( z punktów) Real i Villarreal ;]

0

bajka;]

ja wole i tak Afellaya;D i F.Ribery'ego;D

0

ataku to moze na pozazdroscic;D jeszcz ejakby tak H14 troszku bardziej sie staral;p

0

no chyba ze Iniesta na skrzydle to wtedy tak Cesc w srodku z Xavim;D

ale ja sie upieram nad Afellayem i jakis lewy obronca? jak dla mnie D.Pranjic moze grac w pomocy i na obronie;D

0

ma YAYA!

0

Afellay

D.Pranjic

0

jak ci zaplaca to nawet powiesz ze Barca to najgorszy klub na swiecie;]

$przedawczyk.

0

D.Pranjic z Heerenven;D

a na skrzydlo w ataku: Ibrahim Afelay lub Ribery;D

0

Kaka i Ballack zawyskoko jak dla mnie

0

no napewno nie tyle swietny z niego bramkarz co szczesliwy chociaz sa mecze kiedy nas ratuje ;p

0

jeszcze 9pkt w kolejnych trzech meczach La Liga i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony a po drodze spodziewam sie potkniec Realu m. ;-0

0

3pkt zamiast tortu;D

0

chodzi oto ze H14 zarabia krocie a forma kiepska;/ patrzac na to co robi Xavi dla Dumy Katalonii i jego zarobki;/

Wiec ta marka h14 tylko daje podstawe do takich zarobkow.

0

pitrekp -----> wodki mu dobrze prawi!!

mnie szczerze to ten wynik nie powala patrzac przez pryzmat:

-zarobkow

-marki jaka wyrobil w Arsenalu( nie prezentuje 50% tego co tam)

-ilosci rozegrnaych meczy w barwach FCB.

0

Bez Xaviego to Barca czuje sie jak bez kręgosłupa;|

0

jakos mnie osobiscie nieprzekonal;]

wolałbym Renato z Sevilli;D

0

i masz racje nawet najlepsi w najwazniejszym momecie swojej (dotychczasowej) kariery nie wykorzystywali karnych;] LM*

0

A ja chciałbym Ivicie Olicia z HSV ;]

0

moja ulubiona;D

0

wie ktos za ile wroci G.Milito? tak mniej wiecej

0

te zarobki Titiego to chyba za zasługi w Arsenalu :| jak dla mnie to idiotyczne bo np Xavi czy Puyol to wazniejsze ogniwa a zarabiaja mniej;/

0

ja osobiscie skupilbym sie na lewym oborncy np;: Pranjic no i tez typowy zastepca dla D.Alvesa Ilsinho :D

jesli chodzi o atak... Diego Milito!

0

ATK święte słowa!

0

a ja lubiałem jak biegał z apiłka 40metrów tam i spowrotem żeby potem podac ja do R10.

0

Diego Milito popoisal sie 3brameczkami dzisiaj;D

Moze tak na zmiennika dla E2.

0

Caceres i Pedro powinni dostac szanse.

0

Xavi i dziwic sie ze Juve,Inter,L-pool chcieliby sciagnac do siebie tego zawodnika.

0

obadamy co bediz epo sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?