0

Barca_Michal

Naucz sie czytac ze zrozumieniem...

Czy ja powiedzialem ze to wina ryjka ? Wlasnie mowie o tym ze Henry gada glupoty.

0

Bo to jest wielkie usprawiedliwianie BYLEGO znakomitego napastnika przez pilkarzy, fanow i trenerow.

Tak bedzie do konca az nie odejdzie...

0

Ta...

W tym sezonie jest w pelni sil i co ? Gra tak samo jak w poprzednim...

Nic juz z niego nie bedzie.

0

WSTYD i nic wiecej...

0

Dostal taka kase ze nie mogl nie skorzystac.

I tak juz nie zagralby w zadnym wielkim klubie.

Dobry wybor na koniec kariery.

0

IMPOSIBLE

0

taaaaa... Pinto jest slabszy od Valdesa... tak tak napewno .

0

Gracias.

0

Ten mecz bardziej przegral Pep niz zawodnicy...

Myslal ze ma 2 mocne jedenastki.

Nie tak latwo jak sie wydaje bedzie panie Guardiola.

0

zielonka obudz sie... Xavi dawno na boisku.

0

Nie wiem o co wam chodzi oO

Boca zagrala dzis lepiej od Barcy tyle.

0

Hahahahah

n/c

0

Titi1914...

skoncz przezywac... to tylko puchar Gampera OMG

wyluzuj koles...

0

POPO

Ja tez patrze w przyszlosc i po tym meczu jestem optymistycznie nastawiony, nie dlatego ze bylo 4:0 tylko ze zagrali lepiej niz poprawnie a to w ostatnim sezonie nie bylo codziennoscia, nawet z tak malo wymagajacymi rywalami jak Wisla.

Mysle ze jak poprawia kilka elementow + zawodncy utrzymaja forme z presezonu + Messi wroci do skladu = Futbol Totalny

= We'll win everything.

Pozdrowionka.

0

Nie zrobilo na mnie wrazenia tak "obrazajace i ponizajace" wyzwisko jak botek.

Przykro mi...

0

No jeszcze takim kibicem to nie jestem, zeby na tapecie miec spocona twarz faceta ...

0

Zostajesz z nami gosciu !!

Najlepszy "transfer" w tym okienku.

Teraz bedzie z gorki...

0

Titi1914

ile ty masz lat ? oO

0

POPO

Calkowicie nierozumiem twojej wypowiedzi oO

Obrona nie byla slaba, bo nie dopuscili do zadnej okazji strzeleckiej Wisle. Wiadomo bledy sie zdarzaja, ale napewno nie byl to slaby wystep.

Co do oceny iniesty to calkowicie sie nie zgadzam. Bezposrednia asysta przy czwartej bramce i posrednia przy bramce trzeciej Henrego. Czego wiecej chciec ? Byl aktywny i skuteczny. Przeprowadzil fantastyczna akcje pod koniec spotkania, zabraklo szczescia.

Henry ? Napewno nie beznadziejnie. Przez cale spotkanie szukal gry, nie zwalnial tepa. Strzelajac bramke pokazal klase w 100%, poradzil sobie w nielatwej sytuacji osmieszajac zarowno 2 obroncow jak i Pawelka. Na dodatek strzal z pierwszej polowy niemal zakonczylby sie bramka meczu.

Najblizej co do oceny trafiles z ocena Keity, choc i jego gra nie byla tak slaba jak to ujales. Solidny wystep w srodku pola, mial pecha pod bramka i tyle. W koncu to nie snajper.

Jak juz kogos krytykowac to dzisiaj ponizej oczekiwac zagrali Puyol i Pedrito.

Moim zdaniem Barca zagrala lepiej niz poprawnie. Gdyby musieli strzelic 2-3 bramki wiecej to by to uczynili. Spokojnie dograli pewnie wygrany mecz.

Jesli wierzyles w 6 : 0 czy 7 : 0 to radze isc pograc w FM'a albo Fife.

0

Na Starym Rynku w Poznaniu ...

0

Chyba, ze chodzi ci o to ze Darek tak powiedzial.

To zwracam honor ; D

0

potok10

Tina takiej piosenki nie spiewala...

Jak cos to Simply the Best.

0

Bedzie ciezko, bardzo ciezko.

Obstawiam 2;2

0

Szczerze przyznam ze nie mam pojecia jakie panuja tu reguly.

Jesli chodzi o ostatnie 12 miesiecy to dlaczego Glasgow jest drugie ?

A jesli brany jest pod uwage dorobek trofeow w calej histori klubu to gdzie jest Real Madrid ?

Ciekawe na ktorym miejscu jest najlepszy polski zespol ? -_-'

0

bojan1491

co to jest wankower ? -_-'

0

Rzepus nie przezywaj...

A niech sobie wraca do formy, dla mnie moze nawet zostac krolem strzelcow IO, a pozniej P. UEFA...

Nigdy nie bede zalowal ze odszedl od nas.

Kiedys byl fenomenalny i Barca bez niego nie istniala, teraz FCB to inny zespol ze "starymi fundamentami, ale nowym wnetrzem".

Pierwszym krokiem, aby wrocic na szczyt byla sprzedaz Ronaldinho. Czekamy na kolejne.

0

Titi1419

kolejny zapatrzeniec w osobe tym razem Henrego....

skoncz z tym wracaniem do formy...

ten koles ma 30 lat on juz nie wroci do formy, ktora prezentowal w arsenalu. henry sie wypalil i tyle...

i nie gadaj mi tu ze jest najlepszym napastnikiem swiata...

0

no super asysta leci 4 kb/s

0

Messi gra na prawej, a Jeffren na lewej .

0

Fetta

Jakiego zastepcy Messiego ?! :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?