O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 100
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

WYGRALI !!!!!!!!!!!!!!!

0

Alves jaka wrzutka ... HAHAHAHAHAHA

0

Iniesta aleeeez soczysty strzal !

0

wogule ?? a nie w ogole ?

Zobacz wszystkie

0

Mogl zostawic Keicie, Keita by przlozyl hahaha

0

fffj

Wez sie zamknij wreszcie ok ?

Gadasz glupoty a potem sie dziwisz ze ci kazdy wklada ?

Jak krystyna mogla byc malo widoczna jak w ogole nie grala ?

0

Iniesta gra taki piach ze szok :O

Henry sobe biega po boisku jakby na jogging wylecial...

A hleb dalej lawka...

0

Zadne oslabienie,

Abidala zastapi duzo lepszy Sylvinho, a z Henrego poztyku i tak nie ma.

0

Martwi mnie tylko to, ze minimum to cwiercfinal, jak odpadna w polfinale to beda mowic ze cel minimum osiagniety... itd

Celem minimum to fnal powinienie byc ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?