13 września 2008, 22:41
0
BAN
13 września 2008, 21:54
WYGRALI !!!!!!!!!!!!!!!
13 września 2008, 21:52
Alves jaka wrzutka ... HAHAHAHAHAHA
13 września 2008, 21:42
Iniesta aleeeez soczysty strzal !
13 września 2008, 21:37
wogule ?? a nie w ogole ?
13 września 2008, 21:15
Mogl zostawic Keicie, Keita by przlozyl hahaha
30 sierpnia 2008, 16:48
fffj Wez sie zamknij wreszcie ok ? Gadasz glupoty a potem sie dziwisz ze ci kazdy wklada ? Jak krystyna mogla byc malo widoczna jak w ogole nie grala ?
31 sierpnia 2008, 19:29
Iniesta gra taki piach ze szok :O Henry sobe biega po boisku jakby na jogging wylecial... A hleb dalej lawka...
28 sierpnia 2008, 21:49
Zadne oslabienie, Abidala zastapi duzo lepszy Sylvinho, a z Henrego poztyku i tak nie ma.
28 sierpnia 2008, 21:52
Martwi mnie tylko to, ze minimum to cwiercfinal, jak odpadna w polfinale to beda mowic ze cel minimum osiagniety... itd Celem minimum to fnal powinienie byc ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
WYGRALI !!!!!!!!!!!!!!!
0
Alves jaka wrzutka ... HAHAHAHAHAHA
0
Iniesta aleeeez soczysty strzal !
0
wogule ?? a nie w ogole ?
0
Mogl zostawic Keicie, Keita by przlozyl hahaha
0
fffj
Wez sie zamknij wreszcie ok ?
Gadasz glupoty a potem sie dziwisz ze ci kazdy wklada ?
Jak krystyna mogla byc malo widoczna jak w ogole nie grala ?
0
Iniesta gra taki piach ze szok :O
Henry sobe biega po boisku jakby na jogging wylecial...
A hleb dalej lawka...
0
Zadne oslabienie,
Abidala zastapi duzo lepszy Sylvinho, a z Henrego poztyku i tak nie ma.
0
Martwi mnie tylko to, ze minimum to cwiercfinal, jak odpadna w polfinale to beda mowic ze cel minimum osiagniety... itd
Celem minimum to fnal powinienie byc ;D