Xarshar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dasda
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Timek brat fffj ?
0
Ale w wodne bierki ?
0
fffj
A moze Federer ?
0
"piłkarze drużyny przeciwnej "
O_o
0
wujo444
Aaa no pewnie tak ; ] Pewnie stamtad jest fffj ; D
0
nie ma w Hiszpanii takiej ligi Premiera Divison
0
a ta Premiera Divison to w jakim kraju ?
0
fffj
premiera divison HAHAHAHAHAHAH
0
dukatbarca
Oo Athletico a co to ?
0
Jakies bezsensowne dlugie pilki ...
0
Iniesta gra taki piach ze szok :O
Henry sobe biega po boisku jakby na jogging wylecial...
A hleb dalej lawka...
0
Iniesta do domu !
0
Poszli ! ; ]
0
Grafika ...
Obraz nie grafika, grafike to masz w grze a nie w filmie, relacji.
0
fffj idz do szkoly juz ...
0
Masz racje komentatorzy z GolTV sa fenomenalni ; ]
0
fffj
Hahahhaha
0
fffj
Dobrze, ze nie :
"w lidze hiszpanskiej z hiszpanskim zespolem Numancia z Hiszpanii"
0
fffj
Wez sie zamknij wreszcie ok ?
Gadasz glupoty a potem sie dziwisz ze ci kazdy wklada ?
Jak krystyna mogla byc malo widoczna jak w ogole nie grala ?
0
Napewno ogladales ?
0
fffj
ogladales mecz ?
0
Aha...
Jak Scholes zagral reka to zaraz ofiara ...
A jak messi zdobyl bramke reka to, ze cudownie to zrobil, nikt mu za zle nie mial ...
Skoncze te glupie gadki .
0
Mysle ze pierwsze miejsce jak najbardziej, ale co do tych 16 pkt to sie nie zgodze. 12-14 powinnismy uzbierac ; ]
0
Boze co wy gadacie oO
W tych wyborach byly brane TYLKO WYSTEPY W LM !
Nie wazne jak zawodnicy grali w lidze, mogli nawet przesiedziec 3/4 sezonu na lawce. Liczyla sie tylko Champions League
0
A czym wy sie przejmujecie ?
W necie sobie zobaczycie.
Ja osobiscie wole mecz w necie oebjrzec przy dobrym angielskim komentatorze niz przy jakims Iwanksim, Joncy czy innym Szpakowskim...
0
Najs, naprawde najs. Kawal dobrej roboty, przypomina sie ta stara Barca... Miejmy nadzieje ze po tej edycji LM bedziecie mogli sie popisac nastepnymi kompilacjami : )
0
Martwi mnie tylko to, ze minimum to cwiercfinal, jak odpadna w polfinale to beda mowic ze cel minimum osiagniety... itd
Celem minimum to fnal powinienie byc ;D
0
Zadne oslabienie,
Abidala zastapi duzo lepszy Sylvinho, a z Henrego poztyku i tak nie ma.
0
fffj
Omg...
ale ty masz wyobraznie
0
btw. o ktorej zaczyna sie losowanie ligi mistrzow ?