1

brawo dla zarządu za kolejną cegiełkę ( raczej cegłę) w realizacji planu destrukcji Barcy.

0

0

oni i świętowanie historycznych chwil ha ha dobre uśmiech po pachy i to za darmola

0

Koszulki z reklamą komercyjną, likwidacja historycznych sekcji amatorskich i obcinanie budżetów pozostałych (oprócz piłkarskiej), niszczenie modelu La Masii ( jego wyniki widzimy),odwracanie się od katalońskiej historii i tradycji i kultury, brak szacunku dla legend (min.Cruyff,Masip,Rodriguez,Munoz, Mari Paz i innych) no i co związane z artykułem sponsor tytularny stadionu.....z pewnością katarski który wspiera łamanie praw człowieka w katarze i popiera największą organizację terrorystyczną dokonującą masowej eksterminacji, ludobójstwa ludzi na Bilskim Wschodzie w sposób barbarzyński ,nieludzki nie godny nawet hien.
Modernizacja tak ale nie za taką kasę i nie w taki potajemny sposób co jest policzkiem wobec socios i ich praw a także wbrew tradycji i zasad FCB. Dlatego jestem za projektem SIR Normana Fostera choć nie aktualnym już ale był najlepszy i najtańszy.

0

Poczytaj katalońskie felietony o finansach Barcy po wybudowaniu Camp Nou wtedy zrozumiesz.

0

Niszczenie tradycji + zadłużanie na dekady to potrafią tylko "katarskie pachołki".

0

Zaryzykować pieniądze? jak się je ma a z tym w Barcie obecnie jest kłopot chyba że szykują w ramach oszczędności likwidacje sekcji hokeja na lodzie,wrotkach i trawie, lekkiej atletyki, rugby, futsalu, siatkówki czy koszykówki kobiet.

0

Mówisz o legendach pokroju Douglasa czy Vermaleen? Zaiste to wielcy mistrzowie przy których trzeba dorobić kolejne złote gały

0

Nazywaj sobie jak chcesz ty nie wydasz 20 mln w błoto tylko po to by na ławce przez 12 miesięcy było +30 w skali Celsjusza

0

Pomarzyć dobra rzecz

0

Pewnie że żyje !! A co zepsułem ci teraz humorek? Chłopcze jestem nieśmiertelny jak Wielka Jedyna Barca 1899- VI 2011 i żaden BAN twoich redakcyjnych sług tego nie zmieni. Dla ciebie do Barcy pasowałby nawet pastuch kóz z FC Kutntkinta Tora Bora byle nim się twój sandruś i bartuś z waszą propagandowa tubą MD zainteresowali a sprzedałbyś go za pół roku bo nie wygryzłby el tridente.Pozdrawiam i mam nadzieję że już lecisz z płaczem poskarżyć się redakcji by dała mi kolejnego bana z komentarz przeciw tobie i temu katarskiemu zarządowi.
I tak dla ciebie na koniec w myśl słynnego przeboju " i znów nie przespana noc i nie przespany dzień (mariovebusia)" po tym jak się ujawniłem.Pozdrawiam

0

kolejna gwiazdka jednego sezonu która ma być zbawieniem Barcy.

1

Pep to nie jest anonimowy trener jakim był jeszcze w sezonie 2007-2008 prowadząc Barcelonę B i zrozumiałe powinno być że nie będzie prowadził drużynę która nie jest słynna i bogata .....bo należy się cenić zwłaszcza mając takie CV jak Guardiola więc zrozumiałe powinno być tez to że tylko nielicznych stać na usługi Pepa i w tym nielicznym gronie właśnie jest Manchester City.
Przypomnieć wam jakie bzdury wypisywano tutaj kiedy Laporta zatrudnił Guardiolę w 2008 roku? Kiedy wywalił Ronaldinho?Co pisaliście po najgorszym starcie w historii ( porażka z Numancią i remis z Santander)?
To Pep do spółki z Laportą i Cruyffem stworzyli Najlepszą drużynę w Historii Footballu i na tym jechali kolejni trenerzy jak ś.p. Tito ( ale to człowiek Pepa), Martino czy Enrique......któremu można zarzucić że właśnie on dostał tzw"gotowca" ale warto pamiętać że to Laporta dał mu początek kariery trenerskiej.

0

I ja u życzę tego samego a dla mnie Pep zawsze będzie kwintesencją wszystkiego co reprezentowała przez 112 lat (1899-2011) ( te czasy bezpowrotnie już minęły) ze sobą Barcelona.

0

1

Soriano zakończył karierę reprezentacyjną zaś Bojan ma mecze ligowe w Anglii a to nie termin fifa więc nie mógł przyjechać

2

Tego hasła już nie ma bo zniszczyli to rosell i bartomeu do spółki z katarem a sytuacja finansowa jest na tyle dramatyczna że muszą negocjować coraz wyższe kontrakty z katarem i nike przez co z prawem rynku sprzedają się całkowicie oddając tym dwóm tworom całość decyzyjności wobec Barcy.
Gratuluje klapek na oczy wyznawcom obecnego zarządu skupionym wobec swojego polskiego guru nijakiego mariovebusia.

0

DonAndres*8
Nie porównuj kogoś swoja miarą bo ty nawet 1% tego co osiągnął Gerard w życiu nie osiągniesz.
El dominatore
Bartra zagra tak jak reszta to zgodnie z statutem kazdy powołany MUSI zagrać a do tego każdy kataloński piłkarz zarejestrowany w miejscowym związku w kontraktach między nim a klubem i klubem-federacją musi wyrazić zgodę na grę w reprezentacji Katalonii i Lucho ma g.... d gadania.
Piotruś-BARCA
Obaj zagrają.
CriminalFCB
Kolejny przykład jak niszczy się model La Masii ale to rozmowa na inny temat. Balde urodził się w Katalonii więc jak Krkic mimo nie katalońskiego nazwiska może grac dla tej reprezentacji a w przypadku niepodległości Katalonii będzie mógł wybrać między nią a Senegalem.
MigcampistaCesc
Generał zakończył karierę w reprezentacji natomiast Samper ma jeszcze czas na regularną grę w tej kadrze. Gerard Lopez ma szeroki wybór więc dajcie mu spokojnie prowadzić tą reprezentację

0

Zasilacz
Bo Xavi zapowiedział koniec reprezentacyjnej kariery także w reprezentacji Katalonii i co podkreślał teraz trzeba stawiać na młodszych do Katalonia ma teraz wielką szansę na niepodległość wiec ogrywanie młodszych już teraz ma sens.
MigcampistaCesc
Iniesta zagrał okazjonalnie w jednym meczu Katalonii tak samo jak Kubala i Cruyff i wielu innych natomiast od zmiany statutu federacji tylko rodowici Katalończycy mogą grać dla tej reprezentacji. A sama federacja uznaje za swoje oficjalne mecze tylko te z reprezentacjami zrzeszonymi w FIFA natomiast potyczki np. z Euskadi są stricte towarzyskie i rozgrywane by uczcić jakieś wydarzenie a w tym przypadku "100 lat rywalizacji Catalunya-Euskadi"

0

KoSax7
A ty wiesz jak gra Monaco? Uświadomię cię że pierwszy mecz tej reprezentacji odbył się w 2001 roku w Niemczech wygrali z Tibet 2-1 a ostatni mecz w 2014 wygrali z Watykanem 2-0. W sumie przez ten czas 8 meczy bo oprócz tych dwóch meczy dwa mecze z Gibraltarem (2-2 i porażka 0-4),porażka 1-7 z Kosovem oraz mecze z Watykanem (0-0,wygrane 2-1,2-0).
rasta212
Sytuacja była by taka sama jak z Czarnogórą więc w przypadku niepodległości piłkarze którzy grali dla La Roja mogli by mieć wybór i większość a raczej wszyscy wybrali by Katalonię. A co do wychowanków to tu też problemu nie ma bo obecnie tylko około 50% to Katalończycy więc Hiszpania nie zbiedniej.
Ledsbourne
Zasadą w obecnej reprezentacji Katalonii jest to że każdy powołany zagra w danym meczu więc i Busquets w nim zagra tym bardziej że wielokrotnie mówił że reprezentacji Katalonii nie odmówi i będzie grał nawet z gipsem na nodze.

0

Reprezentacja Katalonii byłaby jedną z najsilniejszych w europie a i może na świecie zwłaszcza z Pepem na ławce. Będąc członkiem UEFA i FIFA mogła by powoływać graczy grających choćby w Anglii co jest teraz niemożliwe bo w Anglii przez święta grają a nie jest to termin FIFA.
W przypadku niepodległości Katalonii ta reprezentacja będzie jak Giblartar członkiem UEFA ( na początek) ale nie członkiem FIFA ( 4 lata oczekiwania).
Będą w niej grać tylko urodzeni w Katalonii zawodnicy bo tak wynika ze statutu Katalońskiej Federacji.
Do tej pory Katalonia wygrała 4 Puchary Księcia Asturii,3 International de Catalunya oraz srebrny medal Pucharu Regionów UEFA.
Hiszpania wcale nie osłabnie z powodu niepodległości Katalonii oraz Euskadi ponieważ tylko te dwa kraje spełniają warunki aby ich federacje mogły od razu wejść w struktury UEFA oraz warunki UE do bycia pełnoprawnym członkiem ( teraz stowarzyszone ale bez zgody Hiszpanii do UE nie wejdą)

0

Ostatecznie ta suma może być mniejsza, gdyż Barca chce odzyskać zarządzanie FCBotiga Megastore, którą corocznie odwiedza cztery miliony osób, oraz licencjonowanie produktów, które również od lat znajduje się w rękach Nike- ma ktoś jeszcze wątpliwości że Barca jest sprzedana i nie należy do socios tylko do kataru i nike.?

0

zapytaj te pro katarskie sługi z zarządu co zrobili z La Masią

0

Hipokryzja was użytkowników tej strony jest godna polskiego systemu partyjnego.

Nie ma na to dowodów a już się oburzacie i wieszacie psy na kobiecie a nie tak dawno atakowaliście Laportę oraz mnie i zwolenników PRAWDZIWEJ Barcy 1899-2011 za argumenty przywoływane przeciw waszemu katarowi, rosellowi i bartomeu (Rzekome domysły, brak dowodów) choćby z tytułów newsów pojawiających się na innych portalach o Barcie mających oddźwięk antyrosell.

1

Komentarz usunięty

1

Na to nie licz zwłaszcza jak jesteś przeciwnikiem kataru i tych z zarządu którzy sprzedali Barcę arabom.

0

0

Jak ściągniesz tryplet z oczu to pogadamy !!

0

Sam poszukaj sobie ja nie mam zamiaru dostać kolejnego bana od tej popierającej rosella i bartomeu redakcji za podanie linku do informacji podważającej wspaniałość i ubóstwienie dla rosella bartomeu i kataru

1

Dziecko a kim by był Enrique jakby nie postawił na niego Laporta? nie sądzę aby dostał wówczas pracę w jakimś renomowanym klubie to po pierwsze a po drugie w co najwyżej w średnim klubie nie miałby szans aby zabłysnąć i trafić do takiej Romy a nawet Celty.
Idiotyzmy? Dla kogoś kto nie zna języków i karmi się typową polską propagandą i wierzy ślepo w to co czysta z polskiego tłumaczenia.
Przypomnę ci o zdjęciu opaski z twoich zaślepionych przez tryplet oczodołów. Ty wierzysz i popierasz wszystko co robi ta junta. Jakby przenieśli Camp Nou do doha i sprzedali Messiego też byś ich ubóstwiał?
A twój mózg nie ogarnia prostych pytań.
Skoro tak wspaniały dla ciebie jest rosell to czemu zrezygnował ?
Skoro jest tak wspaniale to czemu są przedterminowe wybory?

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?