Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://iraqgoals.tv/ch1.html
moze tutaj
napisane jest ze o 19
Narazie leci jakis stary skrót meczu wiec poczekajmy :)
0
El.Guaje
Not Found narazie :(
Może sie opoznia z lekka ta prezentacja?
0
Barcelona92
Ja myśle dokladnie tak samo jak ty :)
Wg mnie to swietny transfer o ile wg bedzie
0
Barcelona92
Twój nick jest zgodny z toba
Prawdziwy barcelonista :)
i tak powinno byc nie wazne kto przyjdzie wazne ze bedzie lepiej
0
Barcelona92
Tacy ludzie jak ty znacznie poprawiają mi humor :)
To niemal pewne ze z nim mamy wszystko :)
Ahh panie Rossel cóz tu wiecej mowic?
0
A macie jakis link co do prezentacji Mascherano?
0
Ja powiem tak.
Ściągnięcie Robinho będzie dla mnie tyle znaczyło co Champions League :P
0
coz pozostaje tylko Bojan/Pedro pozostaje się cieszyć tym :)
0
Byle żeby nie wymyślił nic takiego jak Ferguson kupił Bebe :)
0
Macie jakiś link z prezentacji Mascherano??
0
Maxwell jest za ważny :P
Niezastąpiony
0
Ile moze kosztowac Suarez?
0
Luis Suarez panowie tylko Luis Suarez :)
Mieć takich 2 snajperów on i David to szczyt szczytów moich marzeń :)
0
Na WP czytałem że Xavi jest przekonany o rzekomym przyjściu Torresa do Barcelony :) Ciekawe czy w tym sezonie :)
A wy co o tym wszystkim myślicie?POtrzebujemy napastnika?
0
Villa 7
Uwierzę ci jak rzucisz krzesełkiem w sedziego :)
0
Pawelec
też oglądam :)
Akurat gustuje w muzyce ktora wpada w ucho :p
0
ale ten dyskomfort odczuwał juz przed meczem?
0
Rami
To nie jest poczta że można ją zaśmecić
Ale szkoda hałasu o takie coś :)
Jak macie pytania piszcie ja z checia odpowiem (o ile bede wiedział)
0
tomcias10
Ale przyznasz ze gra dobrze :)
I mi takze sie tak wydaje :)
0
Rami
ale spytać nikomu nie szkodzi :)
0
kumaczaczi
2-0 dla nas i dobra gra :)
0
Fanatyk4
Dokoncz prosze o Keicie bo mi sie wydaje ze gra dobrze :)
0
A wy jak myślice potrzebne jest nam jeszcze jakies wzmocnienie?
0
Keita grał dobrze :)
Może tylko jedna strata w koncowce
0
Tu widać ze ewidentnie potrzebujemy jeszcze klasowego napastnika Robinho/Suarez :) zobaczcie jaka cienka ławka rezerwowych :(
0
Kurde nie na temat ale podobno Inter złożył ofertę za Masche ;/
Droga redakcjo piszcie możliwie najszybciej jakiekolwiek informacje o tym zawodniku i jego rzekomyh przenosinach (Barca,Inter)
A swoja droga Inter zrobił to specjalnie mowiąc iż nie interesują sie juz nim aby teraz złożyc za niego oferte
0
szybki123
to bedzie zależec od wynikow innych zespołów :)
0
A my rok temu graliśmy z Rubinem w 1/8?
0
Brawo :P
0
1 raz widzę Barcelone w rzutach karnych :)