Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O matko chodziło mi o Maxwela :)
0
Arboleda na spalonym ;/
0
A puyol na lewej?Bo jakos dziwnie sie ustawia jak max wchodzi
0
Jak mnie tro denerwuje
0
Nie zapeszajac Pedro gra narazie dobre spotkanie :)
0
jak nie Villa to Messi
0
Piękne sa te stroje wyjazdowe :P
0
;O
Pedro jaki speed !
0
A jakieś pozostałę mecze ? ;D
0
Pawelec a jak tam inter ? jaki wynik i z kim ?
0
Coś się boje o ten mecz
0
Przecieżto staje sie juz udręką !!!
barca 0 Ateny 2 taki wynik :(
A teraz murujemy brameczke
0
Emo 11
Jesteś pewien że link jest dobry ?
0
Ogólnie bo nic o tym nie mówią,nic nie piszą
Ale ciągle gdzieś tam są powoływani
Wiec ja juz nic nie wiem :(
0
Ciężki mecz sie zapowiada ;)
Mam pytanie do was
Czy Dos Stantos i reszta z cantery sa w 1 skladzie?
0
Kto wie czy atak nie lepszy od naszego :)
0
Zwraca na siebie uwage :)
Typowe dla rm.pl
0
Szkoda :(
Ale Bojan z Pedro dadzą rade!!!
0
Nie dziwię cie im.Jezeli o mnie chodzi nawet sam sie boje naszego skladu :)
W bardzo pozytywnym tłumaczeniu tego zdania
0
damiansport2
To jest właśnie piękne.Ciekawe tylko jak to odbiorą hiszpańscy sędziowie
0
krywas
Mi też sie wydaję że ten skład ma w sobie dosłownie wszystko.
Po 1 - Doświadczenie (Puyol)
Po 2-Geniusz/Spektakularność (Xavi,Iniesta,Villa,Maxwell,Alves,Messi,Pedro)
Po 3-młodość(Bojan,Pedro,Jeffren,Dos Santos,Thiago,) wiem że Messi i spółka są tez młodzi ale tu bardziej chodzi mi o Cantere :)
Po 4-stabilność-(Valdes,Masch,Sergio,Piqe,Abidal,Adriano,Keita
No i co najważniejsze ten zespół ma coś więcej niż umiejętności (które oczywiście mają :) I TO JAKIE!) Ale mają takie coś co się nazywa zaufanie jakim darzy ich trener.A owocuje to przyjaznią i dobrą atmosferą w szatni :)
Napis nie kłamie to coś więcej niż klub!
0
Wielu z was pewnie widziało z nim filmiki na YouTube
Ten wg mnie jest szczególny i muzyka bardzo dokładnie przedstawia jego charakter po prostu nie mogę sie tego filmu naoglądać
0
Ja będę płakał jeżeli dołączą napastnika z LaMasi ;(
Parodia
0
Wyglada na 30 lat w tej fryzurze :P
0
Mascherano bdzia miał Golden Ball :D
0
Ajjj moja wina :)Zle se przetłumaczyłem z MD
Przepraszam!
0
Maxwell podobno dogadany z Milanem :(
0
Wreszcie :)
0
Mniejsza o to :)
A prezentacji jak nie ma tak nie bedzie chyba :(
0
Kurde pokaza coś?
dziwne Barca tv a nie ma rzeczy ważnych tylko powtórki same
to mi przypomina Polsat Sport