0

O matko chodziło mi o Maxwela :)

0

Arboleda na spalonym ;/

0

A puyol na lewej?Bo jakos dziwnie sie ustawia jak max wchodzi

0

Jak mnie tro denerwuje

0

Nie zapeszajac Pedro gra narazie dobre spotkanie :)

0

jak nie Villa to Messi

0

Piękne sa te stroje wyjazdowe :P

0

;O

Pedro jaki speed !

0

A jakieś pozostałę mecze ? ;D

0

Pawelec a jak tam inter ? jaki wynik i z kim ?

0

Coś się boje o ten mecz

0

Przecieżto staje sie juz udręką !!!

barca 0 Ateny 2 taki wynik :(

A teraz murujemy brameczke

0

Emo 11

Jesteś pewien że link jest dobry ?

0

Ogólnie bo nic o tym nie mówią,nic nie piszą

Ale ciągle gdzieś tam są powoływani

Wiec ja juz nic nie wiem :(

0

Ciężki mecz sie zapowiada ;)

Mam pytanie do was

Czy Dos Stantos i reszta z cantery sa w 1 skladzie?

0

Kto wie czy atak nie lepszy od naszego :)

0

Zwraca na siebie uwage :)

Typowe dla rm.pl

0

Szkoda :(

Ale Bojan z Pedro dadzą rade!!!

0

Nie dziwię cie im.Jezeli o mnie chodzi nawet sam sie boje naszego skladu :)

W bardzo pozytywnym tłumaczeniu tego zdania

0

damiansport2

To jest właśnie piękne.Ciekawe tylko jak to odbiorą hiszpańscy sędziowie

0

krywas

Mi też sie wydaję że ten skład ma w sobie dosłownie wszystko.

Po 1 - Doświadczenie (Puyol)

Po 2-Geniusz/Spektakularność (Xavi,Iniesta,Villa,Maxwell,Alves,Messi,Pedro)

Po 3-młodość(Bojan,Pedro,Jeffren,Dos Santos,Thiago,) wiem że Messi i spółka są tez młodzi ale tu bardziej chodzi mi o Cantere :)

Po 4-stabilność-(Valdes,Masch,Sergio,Piqe,Abidal,Adriano,Keita

No i co najważniejsze ten zespół ma coś więcej niż umiejętności (które oczywiście mają :) I TO JAKIE!) Ale mają takie coś co się nazywa zaufanie jakim darzy ich trener.A owocuje to przyjaznią i dobrą atmosferą w szatni :)

Napis nie kłamie to coś więcej niż klub!

0

Wielu z was pewnie widziało z nim filmiki na YouTube

Ten wg mnie jest szczególny i muzyka bardzo dokładnie przedstawia jego charakter po prostu nie mogę sie tego filmu naoglądać

0

Ja będę płakał jeżeli dołączą napastnika z LaMasi ;(

Parodia

0

Wyglada na 30 lat w tej fryzurze :P

0

Mascherano bdzia miał Golden Ball :D

0

Ajjj moja wina :)Zle se przetłumaczyłem z MD

Przepraszam!

0

Maxwell podobno dogadany z Milanem :(

0

Wreszcie :)

0

Mniejsza o to :)

A prezentacji jak nie ma tak nie bedzie chyba :(

0

Kurde pokaza coś?

dziwne Barca tv a nie ma rzeczy ważnych tylko powtórki same

to mi przypomina Polsat Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?