0

Tevez,Eto'o,Messi na rezerwie Bojan,Gudjohnsen i Henry lecz to ostatnie mi nie za bardzo pasuje Henry bedzie chyba grał jeszcze 1 rok w Barcelonie

0

Eeee nie widzę go w Barcelonie !! bardziej przydałby sie Tevez albo Ribery !!

0

NO teraz mówisz do rzeczy apropo Benzemy mam tu jeden cytat z jego wypowiedzi ,,W jednym z wywiadów Benzema powiedział, że kocha real i to w barwach Madrytu chciałby występować"No to rzeczywiście po co on !!!! w składzie widziałbym bardzo także Bruno Alvesa no ale te Porto jest popieprzone !! i nie chcą go sprzedać za dobre pieniądze nie rozumiem tego ;/

0

Hanc lecz to nie zmienia rzeczy,że Tevez jest lepszy xDD aa może Ribery ?? też mi sie wydaje że kusi go Barca ...

0

a ja wam powiem że jednak wybierając między Tevezem a Benzemą to jednak Tevez.Zobaczcię na klasę klubów w jakich grają Manchester a Lyon wszystko mówi za siebie a Barca ma na pewno wystarczający budżet na tego klasy napastnika !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?