0

Ajj Messi

0

Błagam utrzymać to !!

0

Matko jeszcze chwilka :)0

0

0

Chyba każdy obrońca w Realu ma już kartke ;)

0

Boże ja chce czerwień dla Realu ;)

0

Teraz Raul no jego Puyol moze juz nieblokowac ;/

0

Higuain on nas moze jeszcze zasmucic ;(

0

Trzeba walczyć no niestety ;) Całe GD

0

ronni schodzi xd

0

Modlmy sie

0

Sergio !!

0

Jedno serce jedno bicie Fc Barca ponad życie !!

0

Jedziemy panowie lużżżno ich ! xD

0

Zara sie relacja na stronie Realu zacięła ;0

0

Barcelona Ibra Wszyscy fani KOCHAM WAS !!

0

Jak ten czas szybko leci !!! Spokojnie niech tworza teraz przewage jak to narzie czesciowo robia zeby wiedziec jak zagrac w 2 polowie :)

0

jak nie uspokoimy gry .. szczeze to mamy plecy ;(

0

wydaje mi sie ze sa za bardzo zdesperowani aby strzelic ! ;/ zle to wygląda

0

Mi też nie chce coś chodzić ale poratuje sie relacja live .. mowie wam serwery sa strasznie przeciazone !! ale to chyba dobrze ! VEEEEEEEEEB ;D

0

Co do wyniku stawiam na 3:1

0

Żebyś wiedział xD kurcze a to niby tylko kopanie piłki (tak twierdzą niektóre ale większość pań)xD

0

No cicho pół godzinki już jakoś zleciało xD

0

Kurde zgadzam się z tymi co już nie mogą wytrzymać ! ;D

0

Tak samo mówili jak chciał odejść z Realu.Wielce obiecywali że Robson nigdzie nie pójdzie a i tak poszedł.Więc myślę że mamy go już zimą :))

0

FanBarycOTak ty kolego nie doceniasz chyba umiejętności WIELKIEJ BLAUGRANY.Dobrze ze nie jestes piłkarzem Barcelony bo z takim nastawieniem mozna tylko przegrywać:)

0

A to sorki mam nadzieje ze dostaną :) Nie życze im zle ale po tym co słyszałem jak mowili o Messim to im zle zycze !!

0

A jak tam Real powiecie moze ? ;D

0

lukason15.A niech se gadają może i to lepiej mi to pasuje bo mam co czytać;d

0

kurde jak ma to tak wyglądać to mogą nawet kupić zimą Grafite zeby tylko bramki były ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?