Wallu$
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Września
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj Messi
0
Błagam utrzymać to !!
0
Matko jeszcze chwilka :)0
0
Messi 10 - http://fcb24.info/index.php?sessid=&id_strony=320 ..proszę masz ;P
0
Chyba każdy obrońca w Realu ma już kartke ;)
0
Boże ja chce czerwień dla Realu ;)
0
Teraz Raul no jego Puyol moze juz nieblokowac ;/
0
Higuain on nas moze jeszcze zasmucic ;(
0
Trzeba walczyć no niestety ;) Całe GD
0
ronni schodzi xd
0
Modlmy sie
0
Sergio !!
0
Jedno serce jedno bicie Fc Barca ponad życie !!
0
Jedziemy panowie lużżżno ich ! xD
0
Zara sie relacja na stronie Realu zacięła ;0
0
Barcelona Ibra Wszyscy fani KOCHAM WAS !!
0
Jak ten czas szybko leci !!! Spokojnie niech tworza teraz przewage jak to narzie czesciowo robia zeby wiedziec jak zagrac w 2 polowie :)
0
jak nie uspokoimy gry .. szczeze to mamy plecy ;(
0
wydaje mi sie ze sa za bardzo zdesperowani aby strzelic ! ;/ zle to wygląda
0
Mi też nie chce coś chodzić ale poratuje sie relacja live .. mowie wam serwery sa strasznie przeciazone !! ale to chyba dobrze ! VEEEEEEEEEB ;D
0
Co do wyniku stawiam na 3:1
0
Żebyś wiedział xD kurcze a to niby tylko kopanie piłki (tak twierdzą niektóre ale większość pań)xD
0
No cicho pół godzinki już jakoś zleciało xD
0
Kurde zgadzam się z tymi co już nie mogą wytrzymać ! ;D
0
Tak samo mówili jak chciał odejść z Realu.Wielce obiecywali że Robson nigdzie nie pójdzie a i tak poszedł.Więc myślę że mamy go już zimą :))
0
FanBarycOTak ty kolego nie doceniasz chyba umiejętności WIELKIEJ BLAUGRANY.Dobrze ze nie jestes piłkarzem Barcelony bo z takim nastawieniem mozna tylko przegrywać:)
0
A to sorki mam nadzieje ze dostaną :) Nie życze im zle ale po tym co słyszałem jak mowili o Messim to im zle zycze !!
0
A jak tam Real powiecie moze ? ;D
0
lukason15.A niech se gadają może i to lepiej mi to pasuje bo mam co czytać;d
0
kurde jak ma to tak wyglądać to mogą nawet kupić zimą Grafite zeby tylko bramki były ;D