Zawodnicy Barcelony, gdy Mario Rui był już gotowy do wykonania rzutu rożnego.

0

Było już w trakcie meczu jakieś "Valverde wróć"?

0

@wyrek No tak, na pewno wymusi ruch do piłki dosrodkowaniami na drugą stronę pola karnego, jeszcze rozumiem, gdyby te dośrodkowanie dobrze leciały, ale nie miał kto zamknąć, ale to wygląda jakby wrzucal jakimś balonem.

1

@wyrek No tak, bo wrzucenie piłki w pole karne, gdzie nie ma nikogo jest genialnym rozwiązaniem. To już faktycznie lepiej wycofać do Messiego.

3

Te wrzutki Semedo, gdy nikogo nie ma w polu karnym, albo jest sam Griezmann. Coś pięknego.

0

@FC1899Barca Najlepszy pomocnik w historii? Moim zdaniem zdecydowanie.

3

Cieszę się, że nasz najlepszy pomocnik u kolejnego trenera z rzędu jest elementem podstawowej jedenastki. Legenda, kapitan, idol. Ivan Rakitić proszę państwa.

6

Najlepsi strzelcy Barcelony w Lidze Mistrzów w tym sezonie:
1. Luis Suarez- 3
2. Leo Messi- 2
3. Ansu Fati, Antoine Griezmann, Carles Perez, samobój- 1

0

@Zip Był mecz towarzyski z Napoli, gdzie wygralismy 4:0, więc może to nie był sen.

0

@kamilkrycha Bo to jest jakbyś kibicował Barcelonie i Realowi jednocześnie. Musisz być po jakieś stronie, w mniejszym lub większym stopniu.

0

Dobra, czas w końcu na jakiś istotny temat.

0

@Hiacynk Za Bayernem bo nie przepadam za Chelsea.

4

Moyes dzisiaj masterclass i przerywa passe Liverpoolu. Liverpool podlamany przegrywa wszystkie mecze do końca sezonu i przegrywa mistrzostwo po poślizgnięciu Robertsona. Tak będzie.

56

Piękne.

9

Matheu Lahoz będzie sędziował El Clasico. (Isaac Fouto)

0

@Hiacynk Koulibaly podobno nie zagra.

0

@4drian0 Piłkarsko chyba też MatSa. Ale emocjonalnie Luisito.

14

Eden Hazard w swoich pierwszych 15 spotkaniach w Realu Madryt: 1125 minut, gol i 2 asysty

Ousmane Dembele w swoich pierwszych 15 spotkaniach w Barcelonie: 847 minut, gol i 6 asyst.

0

@4drian0 Prawdopodobnie nie zagrał by w meczu z Levante, więc zagrał w rezerwach, bo jest tam też zgłoszony.

6

Rodrygo nie zagra w El Clasico, ponieważ dostał czerwoną kartkę w meczu rezerw. (Somhiseremfcb)

26

Polecam te noże.

48

Sergio Ramos po jednym z El Clasico: "My nie będziemy rozmawiać o sędziach, to nie w naszym stylu, to nie nasz sport"

Sergio Ramos teraz: "Sędzia nie sprawdzał rąk w polu karnym? To zależy od osoby. Jeśli chodzi o tego sędziego, to w ogóle mnie nie zaskakuje. Na końcu po meczu podszedłem do niego porozmawiać... Ja sam schodziłem cholernie wkurzony, bo ta sytuacja osobista też jest nieprzyjemna. W 10. minucie on ustawia twój mecz żółtą kartką po tym, jak dostałeś z łokcia, dostałeś wejście i wygrałeś piłkę na styku... i po tym wszystkim pokazuje mi kartkę... To daje dużo do myślenia. "