Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo,
Alves - Vermaelen - Mathieu/Pique/Bartra - Alba
Mascherano
Rakitić, Iniesta
Munir - Messi - Rafinha
0
Neymar, Messi, Suarez, Pedro - wymień mi choć jeden lepiej obsadzony atak w Europie...
Real ma podobnie:
Benzema - James - Cristiano - Bale.
4
Fabregas mówił, żeby go zabili, gdy założy koszulkę Chelsea. Widać, ile warte jest słowo ludzi :)
1
Po co mają kogoś z Bayernu kupować?
Może w Bayernie są piłkarze, którzy szanują klub, w którym grają i nie odchodzą do największego rywala?
1
Widać, że kibic Realu :) Nie idzie mu = kontuzja...
0
Niczego wielkiego nie pokazał? Był kulą u nogi Realu, wszystkie piłki tracił w amatorski sposób.
0
To ma być transfer typu kupujemy i wypożyczamy.
0
Z innej beczki, co sądzicie o Ronaldo? Wiem, że to jest tutaj taki temat tabu, nie wypowiadamy się zazwyczaj o nim. Ale w ostatnim meczu zaprezentował się fatalnie, co sądzicie?
1
Przedłużył, co z tego?
1
Heh, śmieszny chłopczyku jesteś. Mówię tylko moje wrażenie, a ty już mówisz, że robię transfer :)
0
Że Reus? Ma się zwiększyć, a nie zmniejszyć :)
1
Ja nie widzialem wiec sie nie wypowiem na ten temat, aczkolwiek na filmikach na YT prezentuje się solidnie, ale nie jakoś wybitnie.
1
Egoizm na poziomie Ronaldo? Proszę Cię...
1
Twój pierwszy komentarz dotyczył Blinda, napisałeś w nim, ze jest to mundialowy blysk jak James...
4
Ale przyznaj, skład świetny.
1
A widzisz w moich komentarzach cokolwiek, co wskazywałoby na to, że mówie, że James gra w lidze holenderskiej?...
Mówię o Blindzie, tak trudno się domyślić? Bo czytania ze zrozumieniem to już od Ciebie nie wymagam, wyższa szkoła jazdy
1
Mój jest duużo lepszy: http://scr.hu/1qjo/o2tyg :D
16
Patrzcie na to:
http://scr.hu/1qjo/o2tyg
To dopiero jest skład!
1
Mówię poważnie:
http://scr.hu/1qjo/o2tyg
1
To masz dosyć krótką pamięć, bo on ciągle gra w lidze holenderskiej.
12
Alvesa.
Wszędzie chcieli dać Alvesa.
1
Moja wersja składu, dopóki nie będzie Suareza:
http://www.footballuser.com/1072766/FC_Barcelona
Pedro i Alba cofaliby się, podczas ataku byłoby to 3-5-2, a podczas obrony 5-3-2.
6
Cały ten skład jest taki, jakby ustalał go ktoś kto się z ch...jem na mózgi pozamieniał :)
2
Kurde, od kiedy zmieniliśmy zarząd? Jakiś Le, Bartolomeu... nie wiedziałem o tym.
2
Elshe? To jakiś nowy klub? Nie słyszałem o nim, a co dopiero, że będziemy z nim mieli sparing! Dzięki, za uświadomienie.
1
Tym czytelnikom sportu albo ktoś kazał tak wybierać, albo to są kompletne matoły
1
Oglądasz ligę holenderską? Nie. Więc na jakich podstawach osądzasz? Swoją drogą James to nie "mundialowy błysk", w Monaco też grał wspaniale.
1
Jeszcze tylko Piszczu/Cuadrado i jedziemy z sezonem ! :)
1
Można go zawsze oddać za darmo, "zaoszczędzi się na pensji" :P
1
Nie? 442 to 2x śp i LP oraz PP