0

Denerwujacy strasznie, gada glupoty jak malo kto. On w ogóle nie zna się na piłce...

0

Granada gra na wyjezdzie. Na wyjazdach autobus lepiej wychodzi, bo w takich sytuacjach gwizdy motywuja ;)

Nie uwazam ze wysoki stoper to klucz. Uwazam, ze to podstawa. Wyobraz sobie, co sie bedzie dzialo przy rzucie roznym / akcji skrzydlem? Marszczerano, wiezowiec 174cm nawet do glowy przeciwnikowi nie doskoczy.

0

Przy 11 golach robic statystyki w %? Nie prosciej napisac, ze 6 z 11 goli bylo w drugiej polowie?

0

Granada na wyjezdzie to powazny przeciwnik, powinnismy wyjsc najmocniejszym skladem. A z gosciem 1,74m na stoperze to Bravo moze swoją serie stracic. Nie gra Alba, mimo, ze w meczu z Malaga byl najlepszy. A Munir? Skad on sie tam wzial w ogole... przecież mlody gra piach jak malo kto

0

Adriano... Mascherano... Munir... porazka sklad

0

Zołta łódź podwodna po pierwszej polowie zatopiona, ale moze sie wynurzyc w drugiej :)

0

W brance powinien stanąć Bravo. Chilijski bramkarz pewnie strzeże naszej bramki i bije rekordy w minutach bez straty bramki.Prawa strona obrony wg mnie powinna należeć do Montoya. W drugiej połowie, przy dobrym wyniku mógłby zastąpić go Douglas. Środek obrony mógłby zająć Mathieu z Bartra. W drugiej połowie zmieniłbym któregoś z nich na Vermaelen. Lewa obrona to oczywiście własność Jordiego Alba.
Defensywnym pomocnikiem mógłby być wreszcie Mascherano.
W środku pola umieściłbym Ivana, a obok niego Xaviego Hernandez.
ataku zagraliby: Pedro, Leo Messi oraz Neymar.

1

Ja na ps3 nie polecam :( fifa to tylko xbox

1

Ojłowski mnie wkurzył tym co powiedział o Douglasie. Po 70 minutach gry takie wnioski pana eksperta....smiech na sali. Douglas nie gral az tak fatalnie, lepiej niz Adriano

0

Racja, nagonka na Douglasa mimo, że grał tak samo jak reszta graczy. Wszedł za niego Adriano który grał fatalnie

0

Na +: J. Alba, C. Bravo, G. Pique
Na -: Douglas P., Munir H., Neymar, Adriano, I. Rakitić, L. Messi, S. Busquets.

Reszta przecietnie, ani na - ani na +. Bartra bardziej na plus

0

I ty sądzisz, że Twój komentarz był zabawny, tak?

9

Weligton zazdrosc, ze nic nie potrafi ;) a sedzia idiota, czerwo jak nic

0

Rudy gra dobrze

0

Stawiam trudne 2-0... Choc coslś czuję, że stracimy bramke.

0

Malaga to nie deportivo czy elcze ;)

0

Udajesz redaktora, ale ci to nie wychodzi

0

Wyjdź bo się błaźnisz. Mam nadzieję że ten twój komentarz to wypadek przy pracy, a w rzeczywistości nie jesteś idiotą.

3

Patriota na poziomie, pogratulować. Song jest z ciebie dumny

2

Tylko nie zapomnij się do pszyry nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Bramkarz Deportivo jest beznadziejny, kazdy by mu nastrzelal, nawet ja

0

Co za bramkarz... Jemu to by Wawrzyniak na spółkę z Rasiakiem po 3 gole strzelił..

1

Rudy niepewny w obronie myślę za duet Bartra - Masche bylby lepszy

0

Na poczatku nie gralismy z trudniejszym rywalem. Co najwyżej ze sredniakami

0

Da ktos link do Polska - Francja na YT?

0

Matje jaka wrzutka hahahaha

1

Lekkie pchnięcie? Wyjdź bo z siebie pośmiewisko robisz

0

Jak by ciebie tak popchnal to bys sie tak wywrocil, ze bys plakal

9

Może kogoś to interesuje? Np. mnie?

Swoją drogą, naprawdę faceci biegający na golasa są git, a nawet zabawni?

0

Ramos jest tragiczny w defensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?