Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denerwujacy strasznie, gada glupoty jak malo kto. On w ogóle nie zna się na piłce...
0
Granada gra na wyjezdzie. Na wyjazdach autobus lepiej wychodzi, bo w takich sytuacjach gwizdy motywuja ;)
Nie uwazam ze wysoki stoper to klucz. Uwazam, ze to podstawa. Wyobraz sobie, co sie bedzie dzialo przy rzucie roznym / akcji skrzydlem? Marszczerano, wiezowiec 174cm nawet do glowy przeciwnikowi nie doskoczy.
0
Przy 11 golach robic statystyki w %? Nie prosciej napisac, ze 6 z 11 goli bylo w drugiej polowie?
0
Granada na wyjezdzie to powazny przeciwnik, powinnismy wyjsc najmocniejszym skladem. A z gosciem 1,74m na stoperze to Bravo moze swoją serie stracic. Nie gra Alba, mimo, ze w meczu z Malaga byl najlepszy. A Munir? Skad on sie tam wzial w ogole... przecież mlody gra piach jak malo kto
0
Adriano... Mascherano... Munir... porazka sklad
0
Zołta łódź podwodna po pierwszej polowie zatopiona, ale moze sie wynurzyc w drugiej :)
0
W brance powinien stanąć Bravo. Chilijski bramkarz pewnie strzeże naszej bramki i bije rekordy w minutach bez straty bramki.Prawa strona obrony wg mnie powinna należeć do Montoya. W drugiej połowie, przy dobrym wyniku mógłby zastąpić go Douglas. Środek obrony mógłby zająć Mathieu z Bartra. W drugiej połowie zmieniłbym któregoś z nich na Vermaelen. Lewa obrona to oczywiście własność Jordiego Alba.
Defensywnym pomocnikiem mógłby być wreszcie Mascherano.
W środku pola umieściłbym Ivana, a obok niego Xaviego Hernandez.
ataku zagraliby: Pedro, Leo Messi oraz Neymar.
1
Ja na ps3 nie polecam :( fifa to tylko xbox
1
Ojłowski mnie wkurzył tym co powiedział o Douglasie. Po 70 minutach gry takie wnioski pana eksperta....smiech na sali. Douglas nie gral az tak fatalnie, lepiej niz Adriano
0
Racja, nagonka na Douglasa mimo, że grał tak samo jak reszta graczy. Wszedł za niego Adriano który grał fatalnie
0
Na +: J. Alba, C. Bravo, G. Pique
Na -: Douglas P., Munir H., Neymar, Adriano, I. Rakitić, L. Messi, S. Busquets.
Reszta przecietnie, ani na - ani na +. Bartra bardziej na plus
0
I ty sądzisz, że Twój komentarz był zabawny, tak?
9
Weligton zazdrosc, ze nic nie potrafi ;) a sedzia idiota, czerwo jak nic
0
Rudy gra dobrze
0
Stawiam trudne 2-0... Choc coslś czuję, że stracimy bramke.
0
Malaga to nie deportivo czy elcze ;)
0
Udajesz redaktora, ale ci to nie wychodzi
0
Wyjdź bo się błaźnisz. Mam nadzieję że ten twój komentarz to wypadek przy pracy, a w rzeczywistości nie jesteś idiotą.
3
Patriota na poziomie, pogratulować. Song jest z ciebie dumny
2
Tylko nie zapomnij się do pszyry nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Bramkarz Deportivo jest beznadziejny, kazdy by mu nastrzelal, nawet ja
0
Co za bramkarz... Jemu to by Wawrzyniak na spółkę z Rasiakiem po 3 gole strzelił..
1
Rudy niepewny w obronie myślę za duet Bartra - Masche bylby lepszy
0
Na poczatku nie gralismy z trudniejszym rywalem. Co najwyżej ze sredniakami
0
Da ktos link do Polska - Francja na YT?
0
Matje jaka wrzutka hahahaha
1
Lekkie pchnięcie? Wyjdź bo z siebie pośmiewisko robisz
0
Jak by ciebie tak popchnal to bys sie tak wywrocil, ze bys plakal
9
Może kogoś to interesuje? Np. mnie?
Swoją drogą, naprawdę faceci biegający na golasa są git, a nawet zabawni?
0
Ramos jest tragiczny w defensywie